Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00
Бюгельний протез — це знімна стоматологічна конструкція на основі дуги, яка утримує штучні коронки в зубному ряду. Він чудово підходить для заміни відсутніх зубів, адже рівномірно розподіляє навантаження на щелепу, забезпечує природний естетичний вигляд зубного ряду та відновлює жувальну функцію. Бюгельні протези є більш комфортною, сучасною та надійною версією знімних стоматологічних конструкцій з пластиковою основою.
Бюгельний протез швидко та надійно розв’язує проблему відсутності кількох зубів та повертає пацієнту можливість комфортно їсти, спілкуватися та посміхатися. Він здатен зберігати свої характеристики протягом багатьох років — протез довговічніший за будь-які інші знімні моделі. Стоматологи часто рекомендують пацієнтам бюгельне протезування, адже воно забезпечує багато переваг:
Бюгельні протези надійно фіксуються в ротовій порожнині, що виключає їхнє випадкове випадання під час приймання їжі. Вони не впливають на дикцію та сприйняття смаків, здатні витримати значні навантаження та уповільнити атрофування тканин. Завдяки простому догляду, ризик розвитку стоматологічних захворювань під час носіння такої конструкції дуже низький.
Бюгелі найчастіше встановлюють у випадках, коли в пацієнта відсутні кілька природних зубів. Це стандартний спосіб використання такої конструкції, проте не єдиний. У списку показань до бюгельних протезів також містяться такі проблеми:
Конструкції зазвичай використовуються, коли пацієнту бракує кількох зубів, проте їх можна встановити навіть за відсутності одного зуба. Цей метод є надійною та доступною альтернативою імплантації. Він також є доцільним рішенням, коли необхідно провести протезування у важкодоступному місці. Знімний бюгель часто є найкращим варіантом, коли встановлення незнімних імплантів небажане або неможливе.
Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг з лікування та профілактики зубів, щоб посмішка кожного члена вашої родини була завжди світлою та здоровою
Зробимо вашу посмішку бездоганною. Безболісно. Швидко. Естетично. Довговічно.
Ваша впевненість і привабливість завдяки білосніжній посмішці. Безпечно. Ефективно.
Бюгелі — це загальна назва декількох видів протезів, що відрізняються способом кріплення. Найбільш популярними є три типи таких стоматологічних конструкцій: на кламерах, з замковим кріпленням та з телескопічними коронками. Від різновиду конструкції залежить ціна на бюгельний протез, проте вибір залежить не від вартості. Вибір способу лікування завжди залежить від індивідуальних особливостей пацієнта — кількості відсутніх зубів, здоров’я зубного ряду та загального стану ротової порожнини.
Перед вибором технології встановлення протеза стоматолог спочатку проводить ретельну діагностику. Після визначення проблеми фахівець складає план лікування та узгоджує його з пацієнтом. Стоматологічні конструкції мають певні відмінності, проте результат роботи завжди однаковий — у пацієнта відновлюється дикція та жувальна функція, а також підвищується впевненість у собі.
Протези на кламерах кріпляться до зубів за допомогою спеціальних гачків. Вони завжди створюються індивідуально для кожного пацієнта, адже форма та розмір зубного ряду різняться. Такий тип бюгелів має високу стійкість та міцність, адже гачки та основа протеза виготовляються у вигляді суцільної конструкції.
Протези бувають металеві або безметалеві.
Металева конструкція — міцна, надійна та довговічна, проте під час носіння гачки залишаються помітними, що робить усмішку менш естетичною.
Безметалеві створюють з кераміки або ацеталу — матеріалів, колір яких збігається з природним відтінком зубної емалі або кольором ясен. Бюгелі, що виготовлені без використання металу, мають чудові експлуатаційні та естетичні характеристики.
Для встановлення бюгелів на кламерах необхідно, щоб у пацієнта для цього було достатньо природних стійких зубів. Наявність пломб не є протипоказанням для протезування — головне, щоб пломбування було міцним та надійним.
Бюгелі на атачменах (замках) мають естетичніший вигляд, ніж протези на кламерах, адже в них немає гачків. Конструкція кріпиться до зубів за допомогою замків — таке кріплення забезпечує надійну фіксацію штучних коронок. Вона має вигляд моста з двома замками, один з яких тримає сам протез, а інший закріплюється на природному зубі. Щоб опорні зуби витримали нове навантаження, на них спочатку одягають металокерамічні коронки.
Конструкція з атачменами максимально непомітна, проте через складність у виготовленні вона має вищу ціну. У вартість протезування також входить послуга з захисту природних зубів штучними коронками.
Протез з телескопічними коронками — це найдорожчі бюгелі, проте одночасно їм властиві найкращі характеристики. Це надійна та довговічна конструкція, що точно ніколи на випаде з ротової порожнини у невдалий момент. За допомогою такої технології стоматологи створюють ідеальний зубний ряд, що дає змогу сміливо посміхатися та розмовляти. Однак, для такого ефектного результату доведеться пожертвувати цілісністю природного зубного ряду — щоб встановити протез, необхідно обточити опорні зуби під коронки.
Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно
*за умови оформлення заявки через сайт
Бюгельне протезування зубів — це сучасна процедура, що дає змогу створити ідеальну усмішку. Для втілення такої методики необхідний час, адже фахівцям потрібно виготовити конструкцію правильної форми, щоб вона щільно одягалася на зуби пацієнта. Загалом технологія протезування містить три етапи: діагностика, підготовка до протезування та власне встановлення протеза.
Під час першого візиту до клініки пацієнт проходить обстеження, що складається з огляду ротової порожнини стоматологом та проведення рентгенівського дослідження. Лікар також проводить заміри прикусу для того, щоб виготовити бюгелі відповідної форми та розміру до природного зубного ряду. На цьому етапі стоматолог вибирає тип стоматологічної конструкції, що найкраще підходить для конкретного випадку, та обговорює з пацієнтом усі деталі лікування.
Після ретельного огляду, лікар може призначити санацію ротової порожнини. Цей додатковий етап може складатися з лікування карієсу, пломбування чи видалення непридатних до використання зубів. Якщо для відновлення зубного ряду була обрана замкова конструкція, під час виготовлення протезів пацієнт проходить через додаткову процедуру — обточування опорних зубів та встановлення коронок. Після ретельної підготовки стоматолог робить зліпок щелепи — це необхідно для виготовлення робочої моделі в лабораторії, на основі якої потім виготовлятиметься протез. Останній етап підготовки — створення каркаса конструкції та виготовлення штучних коронок зуботехніком.
Спочатку стоматолог пропонує приміряти бюгель, щоб пацієнт міг оцінити його посадку — якщо на цьому етапі виявлені незручності чи невідповідності, фахівці коригують форму конструкції. Коли клієнта повністю влаштовує протез, лікар закріплює його.
Після завершення протезування стоматолог надає інструкцію з догляду за протезами. Рекомендується регулярно відвідувати стоматологію, щоб перевіряти стан бюгеля та, за необхідності, коригувати його.
Коли стоматолог встановлює бюгельні зубні протези, після завершення процедури він обов’язково інструктує пацієнта щодо нових правил догляду за ротовою порожниною. До звичного способу дотримання гігієни додаються нескладні етапи:
Чистити зуби та протези після кожного приймання їжі не треба — мити їх двічі на день цілком достатньо, разом з чисткою зубів. Щоб користування протезами було комфортним, необхідно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду раз на пів року. Регулярне відвідування стоматології допоможе підтримувати здоров’я ротової порожнини та якість бюгельного протезу.
Послуги | Ціна/грн | |
---|---|---|
1 | Виготовлення часткового знімного пластиночного протезу на одну щелепу (стандартний варіант)
| 7500
|
2 | Виготовлення часткового знімного пластиночного протезу на одну щелепу з підвіщеними естетичними і функціональними вимогами
| 9500
|
3 | Виготовлення повного знімного протезу на одну щелепу (стандартний варіант)
| 8500
|
4 | Виготовлення часткового знімного протезу із нейлону
| 14500
|
5 | Виготовлення повного знімного пластиночного протезу на одну щелепу з підвищеними естетичними і функціональными вимогами
| 14500
|
6 | Виготовлення бюгельного протезу з кламерною фіксацією (на одну щелепу)
| 19500
|
7 | Виготовлення бюгельного протезу з нейлоновими кламерами
| 20500
|
8 | Виготовлення бюгельного протезу з фіксацією на замках
| 25500
|
9 | Починка (1 перелом; заміна, встановлення,одного кламера; приварка одного чи декількох зубів) часткового або повного знімного протезу | від 1500
|
10 | Перебазування часткового або повного знімного протезу
| 1700
|
11 | Виготовлення знімного мікропротезу
| 4000
|
Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо:
Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми.
Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо).
Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт.
Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії.
Чому болить зуб після пломбування
Що таке флюс зуба та як його можна вилікувати
Карієс молочних та постійних зубів у дітей
Можливі наслідки імплантації зубів
Як заспокоїти зубний біль в домашніх умовах
Скільки часу потрібно носити брекети
Можливі ускладнення після видалення зуба мудрості та їх профілактика
Чи боляче ставити зубні імпланти
Чому кровоточать ясна: причини та методи лікування
Що таке правильний прикус зубів та яким він має бути
Для чого потрібно лікувати молочні зуби
Особливості лікування зубів під час вагітності
Скільки часу приживається імплант зуба
Коли та як прорізуються перші зуби у дітей: симптоми та терміни
Що таке перикороніт зуба мудрості: симптоми та лікування
Які бувають види брекет-систем
Що таке стоматит: види та причини виникнення
Як запобігти карієсу: профілактика карієсу у дітей та дорослих
Як встановлюють коронки на зуби
Що таке пародонтит: симптоми та причини виникнення хвороби
Які існують види зубних протезів
Класифікація карієсу: види та стадії
Рекомендації після видалення зуба
Як встановлюють брекети на зуби: особливості та етапи процедури
Рекомендації після імплантації зубів
© 2024 Родинна Стоматологія