Чищення зубів Air-Flow

Ультразвукове чищення зубів та чищення Air-flow

Наша ротова порожнина — надзвичайно сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій. Навіть ретельної та правильної гігієни недостатньо для повного очищення. Адже м’який наліт швидко мінералізується і в такому стані очистити його зубною щіткою вже неможливо, як і його похідні — зубний камінь. А ще не варто забувати про важкодоступні місця для чищення, як от міжзубні проміжки, фісури чи ясенні кишені, куди “дістатися” щіткою дуже проблематично.

Наслідок накопичення таких відкладень не лише косметичний — колір зубів змінює відтінок. Це ще й може призвести до виникнення неприємного запаху з рота та захворювань, як от карієс та гінгівіт з їх небезпечними наслідками.

Сучасні технології чищення зубів дозволяють повернути зубам їхній початковий колір, повністю очистити зуби від нальоту та зубного каменю та очистити пародонтальні канали.

При правильному підході сама процедура комплексного професійного чищення абсолютно безпечна, а її головна функція — гігієнічна, а не косметична. Хоча і для естетики від чищення ефект значний — зуби стають світлішими на 2-3 тони.

Ультразвукове чищення зубів в “Родинній стоматології”

Ультразвукове чищення зубів – це один із найсучасніших і найбезпечніших способів, що дозволяють повернути зубам їхню початкову білизну, ретельно очистити зуби від нальоту, позбутися зубного каменю.

Суть даної методики полягає у видаленні нальоту та зубного каменю з поверхні емалі спеціальним апаратом (ультразвуковим скалером) за допомогою впливу ультразвукової вібрації на поверхню зуба.

Лікар індивідуально підбирає частоту і амплітуду коливань в ультразвуковому скалері, враховуючи стан ваших зубів. Це дозволяє легко відокремити зубний камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи при цьому саму зубну емаль.

За допомогою ультразвукового апарату знімаються будь-які зубні відкладення та відбувається повне очищення поверхні зубів, а також відновлюється їхній природний колір.

Ультразвукове чищення зубів абсолютно безболісне і нешкідливе для емалі. Додатково після проведення ультразвукового чищення варто провести чищення системою Air Flow для полірування зубів після видалення рясних відкладень зубного каменю. Адже на гладкій полірованій поверхні зубів процес подальшого утворення нальоту та відкладень суттєво сповільниться.

Чищення зубів системою Air Flow

Air Flow — найпопулярніший метод у професійній гігієні ротової порожнини. За його допомогою можна очистити зубний наліт і відполірувати зуби. А ще Air Flow чудово підійде поціновувачам чаю, кави, вина та цигарок, адже ефективно видаляє пігментацію емалі, не знебарвлюючи її.

Принцип дії технології Air Flow – вплив на зубний наліт за допомогою аерозольного струменя високого тиску спеціальним порошком Air Flow з повітрям і водою. Порошок Air Flow — ефективна чистяча речовина. До його складу входять сода і кальцій, кристали яких не тільки бережно чистять і полірують емаль, а й зміцнюють її.

Технологія Air Flow може застосовуватися самостійно у вигляді профілактичного чищення зубів при невеликій кількості зубних відкладень або як метод лікування початкових форм запальних захворювань ясен.

Ультразвукове чищення чи Air Flow?

Обидва методи максимально ефективні для професійної гігієни. Але найкраще працюють в комплексі. Адже за допомогою ультразвукового скейлера можна прибрати тверді зубні відкладення, а ретельно прибрати м’який наліт в найважкодоступніших місцях та відполірувати зуби дає можливість система Air Flow.

Тому для досягнення найкращого результату ми рекомендуємо пройти процедуру комплексного професійного чищення, що поєднує в собі ультразвукове чищення зубів та чищення із застосуванням технології Air Flow.

Професійне чищення зубів в “Родинній стоматології”

У нашій клініці використовується найновіша апаратура компанії NSK (Японія), яка дозволяє проводити чищення зубів без пошкодження емалі. Процедуру проводить кваліфікований та досвідчений лікар, який обов’язково завжди врахує всі індивідуальні особливості та побажання.

Всього за 1 сеанс ваші зуби повернуть свій первісний колір, повністю очистяться від нальоту та зубного каменю, а подих стане свіжим.

Ми рекомендуємо робити комплексне професійне чищення зубів раз на півроку або на рік, залежно від індивідуальних рекомендацій стоматолога.

А поки наш лікар працюватиме над поверненням первісної білизни вашим зубам, ви будете просто відпочивати. Адже для цього ми створили всі відповідні умови в “Родинній стоматології”.

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Професійні лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле