Про нас

Ласкаво просимо!

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, під час якої лікарі клініки проведуть повноцінний огляд, нададуть кваліфіковану консультацію та складуть індивідуальний план лікування 

Про клініку "Родинна стоматологія"

Ваша доброзичлива, професійна та доступна стоматологічна клініка в Києві для всієї сім’ї, де лікування проходить без болю та стресу. В нашій команді — досвідчені професіонали різної спеціалізації, а для діагностики ми використовуємо найсучасніші методи та технології.

Тож, ми завжди знайдемо найкраще рішення лікування та профілактики зубів як для найменших наших пацієнтів, так і для дорослих.

Також ми працюємо над тим, щоб кожне ваше відвідування нашої клініки було приємним. Та завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, щоб зробити лікування максимально ефективним та комфортним. 

"Родинна стоматологія" — це:

13+

Років бездоганного сервісу та інновацій

17 000+

Здорових посмішок наших пацієнтів

10+

Кваліфікованих лікарів-стоматологів

15+

Страхових компаній, з якими ми співпрацюємо

Наші послуги

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена
Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Записатися на прийом
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле