м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Лікування зубів

Безболісне лікування зубів за доступними цінами та з максимальним комфортом для вас в клініці “Родинна Стоматологія”.

Лікування зубів у “Родинній Стоматології — це:

Ретельна діагностика – в нашій клініці ми використовуємо найсучасніші методи діагностики, в тому числі мікроскоп Carl Zeiss. Завдяки якому можна діагностувати захворювання на самих початкових стадіях, коли є можливість провести лікування з мінімальними затратами.

Індивідуальний та комплексний підхід до лікування — в нашій клініці ви зможете вирішити абсолютно всі проблеми ротової порожнини; ми завжди складемо план лікування, що відповідає вашим побажанням за ціною, термінами, зручністю відвідування.

Щадні методи — максимальне збереження здорових тканин і лікування з гарантією на довгі роки.

Ніякого болю — використовуємо виключно високоякісні та надійні препарати для анестезії та седації, які підбираємо індивідуально для кожного пацієнта.

Повне відновлення естетики та функції — зберігаємо візуальну привабливість посмішки та позбавляємо дискомфорту та зубного болю з незмінною та гарантованою якістю.

Комфорт при лікуванні — ми створили в клініці всі умови для вашої зручності, психологічного комфорту.

Здоров’я зубів та краса посмішки багато в чому залежать від профілактики та правильної гігієни ротової порожнини. Але якщо ви зіткнулися з проблемою із зубами, помітили тривожні симптоми чи з’явився зубний біль різної градації — не відкладайте, записуйтеся на безкоштовну консультацію та огляд до “Родинної Стоматології”.

Чим раніше ви звернетеся до стоматолога для профілактичного огляду, тим швидше та дешевше можна вирішити проблеми. Недороге та якісне лікування зубів – це реальність!

Лікування карієсу

Карієс без перебільшення можна назвати початком усіх проблем із зубами. Це інфекційне захворювання призводить до руйнування всіх тканин зуба, що може призвести до втрати зуба. Навіть найретельніший домашній догляд не завжди може вберегти від появи цього захворювання.

На жаль, часто ми навіть не задумуємося, що з кожним тижнем карієс вражає більші ділянки зуба та йде вглиб. Та відкладаємо похід до лікаря, часто звертаючися лише тоді, коли вже неможливо терпіти зубний біль.

Але чим раніше буде діагностовано карієс, тим швидше і менш вартісно пройде його лікування. Тож, важливо регулярно відвідувати лікаря з профілактичним візитом, щоб виявити проблему на етапі її зародження. Та вчасно лікувати карієс на ранніх етапах, щоб не допустити ускладнень та попередити такі захворювання як пульпіт та періодонтит.

Чому і як з’являється карієс

Наша ротова порожнина — сприятливе середовище для великої кількості бактерій. Це не означає, що вони постійно нам шкодять. Але за настання певних умов, стають небезпечними для здоров’я ротової порожнини. Наприклад, за неналежної гігієни, зниження імунітету, порушенні обмінних процесів чи гормонального фону, великої кількості вуглеводної їжі та газованих напоїв.

Тож, наліт (м’яка, невидима біоплівка із мікроорганізмів та залишків їжі) на слизовій та зубах є в кожної людини. В ньому живуть мікроорганізми, які під час своєї життєдіяльності виділяють велику кількість кислот. Саме ці кислоти є основною причиною демінералізації зубів. Коли із тканин зубів фактично “вимиваються” мінерали.

Далі вже справа за карієсогенними бактеріями — вони в прямому сенсі починають атакувати демінералізовану та ослаблену емаль, руйнуючи почергово всі тканини зуба: від емалі до внутрішнього дентину.

Стадії карієсу

Кожна нова стадія захворювання вимагатиме складнішої терапії та додаткових фінансових витрат.

Початкова стадія (стадія плями)

Крейдоподібну пляму не видно неозброєним оком, тому рідко хто звертається до лікаря на цьому етапі. Адже больових відчуттів на цій стадії розвитку захворювання немає.

Лікування: на цьому етапі розвитку карієсу захворювання можна вилікувати проведенням недорогої процедури ремінералізації, оскільки емаль зуба не зруйнована і може насичуватись іонами фосфору, кальцію та фтору, повністю при цьому відновлюючись.

В нашій клініці ми використовуємо найсучасніші методи діагностики, в тому числі мікроскоп Carl Zeiss. Завдяки якому можна діагностувати захворювання на самих початкових стадіях, коли є можливість провести лікування з мінімальними затратами.

Поверхневий карієс

Ця стадія наступає, якщо вчасно не зупинити процес на етапі плями. При цьому на місці нелікованої плями починає формуватися заглиблення в емалі та починають з’являтися перші симптоми — реакція на холодне та гаряче. Локалізація захворювання все ще залишається в межах емалі.

Середній карієс

Етап, коли карієс локально поширюється глибше за емаль — в поверхневі шари дентину. Зуб при цьому починає болісно реагувати на зовнішні подразники — механічний вплив (наприклад, при чищенні та пережовуванні їжі), температурні впливи (вживання холодного та гарячого). Часто відбувається обламування частини зуба, що “нависає” над каріозною порожниною. Каріозна порожнина швидко розростається та за короткий термін захворювання переходить в наступну стадію. Адже дентин має меншу кількість мінералів, ніж емаль, тож темп розвитку карієсу збільшується.

Глибокий карієс

Каріозне ураження розростається вглиб дентину, аж до тонкої межі між дентином і пульпою (так званої “серцевини” зуба). Біль на цьому етапі стає гострим та більш тривалим, зуб темніє. Якщо ж біль при карієсі з’являється періодично та стає ниючим, це означає, що ураження перейшло на пульпу. Рекомендуємо не зволікати та записатися на безкоштовну консультацію. Зробивши це якомога раніше, ви зможете вилікувати пульпіт на ранній стадії та уникнути хірургічного втручання та зберегти здоров’я зубів.

Лікування: поверхневий карієс, середній та глибокий карієс вже вимагають проведення більшої кількості медичних процедур, включаючи свердління та пломбування, оскільки на цих етапах захворювання руйнування емалі та дентину (мінералізована тканина зуба під емаллю) стають незворотними.

Лікування карієсу в “Родинній Стоматології”

В клініці “Родина Стоматологія” для лікування карієсу застосовуються сучасні методики та унікальне обладнання, що дозволяє зробити всю процедуру безболісною та максимально комфортною.

Принципи та етапи лікування карієсу в “Родинній Стоматології”

Етап 1

Всебічна та ретельна діагностика — сучасне технічне оснащення нашої клініки дозволяє виявити навіть найменші прояви захворювання, поставити точний діагноз, встановити глибину ураження та наявність ускладнень, щоб підібрати коректне лікування.

Етап 2

Видалення уражених карієсом тканин зуба — починається лікування із якісної анестезії, що підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Тож, навіть не варто хвилюватися через біль — ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів.

Далі за допомогою бормашини проводиться ретельне видалення всіх уражених карієсом тканин. Це надважливий етап, адже якщо залишиться бодай невелике вогнище ураження, карієс просто буде далі розвиватися вже під майбутньою пломбою. Лікування карієсу в Києві в нашій клініці проводиться під цифровим контролем мікроскопа та лікарями, що мають великий досвід та професіоналізм. Це дозволяє ефективно видалити всі уражені ділянки, повністю зберігаючи здорові тканини зуба.

Етап 3

Антисептична обробка — щоб знищити будь-які залишки бактерій та їх продукти життєдіяльності, проводиться ретельна антисептична обробка всередині зуба. Також накладаються ізоляційні прокладки та, за необхідності, прокладки для захисту нерва — бактерицидні лікувальні.

Етап 4

Естетична реставрація — пломбування матеріалами найвищої якості. При цьому візуально пломбу неможливо відрізнити від зуба — вона має максимально натуральний відтінок емалі. Використовувані в нашій клініці пломби довго служать, не “осідають” з часом, не змінюють свій відтінок і мають демократичну вартість. Ми ретельно шліфуємо пломбу та підганяємо, щоб повністю повернути вашому зубу природну форму та вигляд!

Ми лікуємо всі стадії карієсу та гарантуємо, що ваші зуби довгий час залишатимуться міцними та здоровими. Практично ювелірна робота наших стоматологів дозволяє навіть за глибоких осередків ураження зуба зберігати його основу. Усі видалені ділянки пломбуються сучасними високоякісними матеріалами та повністю відновлюється анатомічна форма зуба.

Якщо ви вже бачите потемніння на зубах або вас турбує зубний біль, не відкладайте на потім відвідини лікаря. Записуйтесь на безкоштовну консультацію в нашу клініку і отримайте якісне та ефективне лікування з гарантією.

Лікування пульпіту

Періодичний гострий чи ниючий зубний біль сигналізує про те, що почалося ураження не тільки емалі та дентину, а й судинно-нервового пучка зуба (пульпи).

Однією з причин може бути пульпіт. У переважній більшості випадків пульпіт розвивається як наслідок запущеного карієсу, який пішов углиб зуба, відкривши доступ до пульпи патогенним мікроорганізмам.

Пульпіт може набувати гострих та хронічних форм. Як і більшість захворювань зубів, пульпіт має свої стадії розвитку, і чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим більше ймовірність того, що вдасться зберегти пульпу, знявши запалення та запломбувавши зуб. В цьому випадку зубний нерв буде збережено.

Лікування пульпіту в клініці “Родинна Стоматологія”

Лікування пульпіту в нашій клініці — це повністю безпечна та безболісна процедура, яка позбавить вас зубного болю за короткий час. Кожен етап лікування пульпіту контролюється за допомогою рентген-знімків, а для лікування та пломбування каналів ми використовуємо тільки сучасні гіпоалергенні матеріали високої якості.

Етапи лікування пульпіту в Києві в “Родинній Стоматології”

1 етап: поглиблена діагностика із застосуванням сучасного обладнання для точної оцінки стану каналів та формування індивідуального плану лікування;

2 етап: знеболення, розкриття пульпової камери та чищення каналів, видалення продуктів розпаду, максимально зберігаючи при цьому живі тканини;

3 етап: повна підготовка до встановлення пломби, накладання лікувальних препаратів для зняття запалення, регенерації;

4 етап: встановлення тимчасової пломби, яка буде прикривати область від бактерій та нальоту;

5 етап: ретельне прочищення каналів, дезінфекція;

6 етап: завершальний, коли тимчасова пломба видаляється та встановлюється постійна пломба (можливе накриття коронкою).

Пульпіт — небезпечне захворювання, яке важливо лікувати на ранніх стадіях. Адже в прогресі може настати момент, коли пульпу вже неможливо “врятувати”. Якщо вилікувати уражену пульпу вже неможливо, необхідно проводити депульпування (видалення пульпи), щоб запальний процес не поширився на тканини навколо зуба. Для власного блага не варто терпіти зубний біль і відкладати похід до стоматолога, адже такі заминки тільки ускладнюють та здорожчують лікування, а пульпіт може перерости в періодонтит — запалення кісткової тканини, що прилягає до кореня зуба.

Запишіться на безкоштовну консультацію, під час якої ми проведемо ретельну діагностику, визначимо метод лікування для вашої конкретної ситуації та сформуємо ваш індивідуальний план лікування пульпіту.

Лікування періодонтиту

Періодонтит — тяжке ускладнення нелікованого карієсу та пульпіту, під час якого відбувається запалення тканин навколо кореня зуба (саме тих, що утримують зуб). Тож, саме періодонтит можна назвати одним із лідерів серед причин ранньої втрати зуба.

Чи можна врятувати зуб при періодонтиті?

Якщо раніше при виникненні цього захворювання, зуб навіть не намагалися врятувати. То сучасні технології, що використовуються в нашій клініці, нині дають можливість врятувати зуби з складними випадками періодонтиту.

Проте не варто затягувати з лікуванням — захворювання може прогресувати до тієї стадії, коли навіть найкваліфікованіші лікарі не зможуть врятувати уражений зуб.

Зважте, що періодонтит — серйозне зубне захворювання, тож його лікування потрібно довіряти лише досвідченим і висококваліфікованим стоматологам, які працюють із сучасним обладнанням для діагностики та лікування.

Симптоми при періодонтиті

  • Гострий періодонтит

Цій формі властиві прояви у вигляді локального болю, який збільшується при накушуванні або постукуванні. Серозний періодонтит супроводжується ниючим болем, який пацієнт може переносити, а гнійний періодонтит (наступна стадія захворювання) супроводжується пульсуючим, майже постійним болем.

Крім того, спостерігаються візуальні зміни, такі як набряк ясен і флюс (запалення щоки), опухання обличчя та з’являється рухливість зуба. Людина з гострим періодонтитом може відчувати загальну слабкість та підвищення температури тіла.

  • Хронічний періодонтит

Біль при хронічній формі може виникати не завжди. Переважно він з’являється при накушуванні. Саме через відсутність яскраво виражених симптомів цю форму захворювання можна назвати “тихим вбивцею” зуба. Адже людина не поспішає до лікаря, втрачаючи шанс його врятувати.

Хронічний періодонтит може загострюватися, при цьому в яснах може виникати абсцес, може утворюватися свищ. Але після цього періодонтит повертається в хронічну форму.

Лікування періодонтиту в Києві в “Родинній Стоматології”

Лікування періодонтиту проходить за кілька відвідувань. Якщо десь ви зустрілися з пропозицією вилікувати періодонтит за один сеанс — побережіть своє здоров’я. Це серйозне захворювання, яке вимагає комплексного підходу до лікування.

Саме таким є підхід до лікування періодонтиту в нашій клініці:

  • Огляд (консультація), рентген.
  • Під анестезією висвердлювання кореневого каналу для видалення відмерлої запаленої пульпи.
  • Промивання каналу за допомогою антисептика.
  • Встановлення тимчасової пломби.
  • Повторний рентген, який покаже ефективність лікування.
  • У разі відсутності запалення – пломбування каналів, встановлення постійної пломби. Якщо руйнування зуба сильне — рекомендуємо встановлювати коронку.

Лікування періодонтиту можна поділити на такі етапи:

Механічна обробка — основним завданням є розширення каналів у кореневій частині зуба, і очищення їх від усього вмісту, у тому числі рідини, що утворилася в процесі запалення. Таким чином можна зняти болючі відчуття, які відчуває пацієнт.

Антисептична та бактерицидна обробка — обробляємо канали після очищення, дезінфікуючи їх лікарськими препаратами.

Пломбування каналів — у “Родинній Стоматології” використовується лише якісний матеріал для пломбування каналів. Насамперед, ми для кожного пацієнта персонально підбираємо матеріал для пломби, тому що у кожного зуба канали розташовані суто індивідуально. Основна мета пломбування полягає в тому, щоб закупорити ретельно канал, особливо верхівкову частину. Лікар може додатково призначити фізіотерапію чи прийом антибіотиків, якщо захворювання проходить на складному рівні.

Пам’ятайте, неналежна та нерегулярна гігієна ротової порожнини, ігнорування профілактичних відвідувань стоматолога призводять до прогресування карієсу, який у свою чергу у запущеній формі перетворюється на періодонтит.

Тому не відкладайте на потім відвідини лікаря, не чекайте, коли біль стане нестерпним, адже зволікання при періодонтиті — це поступова втрата шансу врятувати зуб.

Запишіться на безкоштовну консультацію до клініки “Родинна Стоматологія”!

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Професійні лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Показати більше

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле