Протезування на імплантах

Встановлення протезів на імплантах — це стоматологічна процедура, під час якої у щелепну кістку вживлюють штифти, на які зверху встановлюють штучні зуби. Такий метод використовується як для відновлення одного зуба, так і для заміни всього зубного ряду. Інноваційна технологія протезування на імплантах дає змогу створити протези, які зовнішньо та функціонально не відрізняються від справжніх зубів.

Переваги протезування на імплантах

Встановлення протезів — це надійний спосіб відновлення естетики та функціональності щелеп після втрати одного або кількох зубів. Такий спосіб відновлення цілісності щелепно-лицьового апарату підтримує природний процес жування, запобігаючи порушенням травлення.

Стоматологи рекомендують зубне протезування на імплантах через велику кількість переваг:

процедура дає змогу відновити як один зуб, так і весь зубний ряд;

протез займає порожнє місце в яснах, чим запобігає зміщенню та викривленню наявних здорових зубів;

 • повний зубний ряд (завдяки встановленню імпланта) краще розподіляє навантаження, знижує тиск на природні зуби та подовжує термін їхньої служби;
 • метод забезпечує надійну фіксацію та відчувається як звичайний зуб;
 • простий догляд та тривалий термін служби;
 • імпланти зовнішньо не відрізняються від природних зубів.

Протези також запобігають атрофії кісткової тканини щелепи та змінам форми обличчя, спричиненим тривалою відсутністю різців або молярів. Вони виготовляються у великому асортименті, тому для кожного пацієнта спосіб лікування підбирається індивідуально. Вибір стоматологічної конструкції залежить від стану кісткової тканини пацієнта, кількості відсутніх зубів та інших індивідуальних особливостей.

"Родинна Стоматологія" — це:

0 +
Років бездоганного сервісу та інновацій
0 +
Здорових посмішок наших пацієнтів
0 +
Кваліфікованих лікарів-стоматологів
0 +
Страхових компаній, з якими ми співпрацюємо

Види протезів на імплантах

Імплант — це протез, що складається з власне імпланта й абатмента (опори для нього). Стоматолог розрізає ясна та вживлює штифт безпосередньо у кістку щелепи. Ця частина лікування є найдовшим етапом протезування зубів на імплантатах через тривалий період заживлення, який зазвичай триває від 3 до 6 місяців. Після цього стоматолог встановлює на штифт спеціально виготовлений протез (коронку, міст, знімну конструкцію), які мають форму, текстуру та колір, ідентичний до натуральних зубів.

Перед початком процедури фахівець проводить діагностику: оглядає ротову порожнину та робить рентгенівські знімки щелепно-лицьового апарата пацієнта. За допомогою зібраної інформації лікар вибирає найкращий спосіб корекції. Стоматологи «Родинної Стоматології» використовують три типи протезів: коронки, мости та тотальні протези. Вибір різновиду залежить від кількості відсутніх зубів та стану кісткової тканини щелепи.

Коронки

Коронка — це штучна оболонка, що повторює форму зуба. Її використовують у випадках, коли необхідно замінити як один зуб, так і цілий ряд.

Штучні різці та моляри створюють з різних матеріалів: металокераміки, кераміки та цирконію. Кожен матеріал має свої особливі характеристики та рівень міцності, тому стоматолог завжди вибирає протез індивідуально залежно від того, яку частину щелепно-лицьового апарата необхідно відновити.

Металокерамічний протез — це чудовий вибір для встановлення на жувальні зуби. Він має гарні естетичні характеристики, дуже надійний, міцний та довговічний. Крім того, порівняно з іншими видами, у металокерамічної коронки відносно невелика вартість, тому вона є найбільш популярною серед пацієнтів.

Керамічні ідеально підходять для заміни передніх зубів, адже такий матеріал має чудові естетичні характеристики. Протезу притаманна прозорість як у справжньої емалі, а також можливість коригувати колір під природний відтінок зубного ряду пацієнта.

Цирконієвий протез поєднує у собі переваги металічної та керамічної моделей — такий матеріал міцний, довговічний та естетично привабливий. Термін служби конструкції може становити понад 20 років, проте складність виготовлення робить її найдорожчою серед перерахованих моделей для корекції адентії.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Мости

Мостовидний протез — це незнімна суцільна конструкція, що використовується при частковій адентії. Він виготовляється з таких самих матеріалів, як і коронки, щоб була можливість вибрати найкращий варіант для заміни відсутніх зубів.

Мости доречно використовувати тоді, коли у зубному ряду відсутні не менше трьох зубів. Якщо у пацієнта відсутні три зуба — лікар може імплантувати два штифти, замість трьох — це не впливає на якість конструкції, проте знижує вартість процедури. Метод дає змогу рівномірно розподілити навантаження по зубному ряду та не потребує обточування сусідніх здорових зубів.

Повне протезування

Повна відсутність зубів на верхній або нижній щелепі — це проблема, яку можна розв’язати за допомогою повного протезування. Процедура полягає в імплантації в кісткову тканину щелепи від 4 до 8 імплантів за технологією All-on, на які закріплюється ортопедичний протез.

Процедура розв’язує усі проблеми відсутності зубного ряду: відновлює естетичну посмішку, запобігає деформації обличчя через атрофію кісткової тканини та підтримує правильну роботу травної системи завдяки відновленню жувальної функції. Протез на весь зубний ряд може бути знімним або незнімним, проте етап вживлення штифтів залишається незмінним незалежно від способу кріплення штучних зубів.

Тотальне протезування використовується не лише при відсутності всього зубного ряду — такий метод також рекомендований при занедбаному пародонтиті або неправильному прикусі. Показанням до процедури також може бути патологічна рухливість зубів, яку неможливо компенсувати іншими стоматологічними методами.

Популярні послуги

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг з лікування та профілактики зубів, щоб посмішка кожного члена вашої родини була завжди світлою та здоровою

Методи протезування зубів на імплантах

Встановлення штучних різців та молярів на штифтах завжди відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей стану ротової порожнини пацієнта. Спосіб лікування залежить від ступеня адентії та стану кісткової тканини — план корекції лікар складає під час першого візиту. За способом кріплення протезів до імплантів буває два види стоматологічних конструкцій: знімні та незнімні. ЇЇ тип стоматолог обирає так, щоб забезпечити найбільш ефективний результат у кожній окремій ситуації.

Знімне протезування на імплантах

У стоматології знімне протезування на імплантах буває двох видів: умовно-знімне та знімне.

Умовно-знімне протезування — це метод, за використання якого зняти протез може лише стоматолог. Таку конструкцію зручно обслуговувати та чистити, а також за необхідності можна замінити або відремонтувати. Попри знімну конструкцію, протез не відрізняється від натуральних зубів та запобігає випадковому випаданню штучних коронок.

Знімна конструкція — це технологія відновлення усмішки та функцій зубного ряду при повній адентії та серйозному пошкодженню кісткової тканини. Для закріплення штучних зубів у щелепу спочатку вживляють імпланти — для такого методу іноді достатньо всього лише двох штифтів. Штучні зуби кріпляться на основу за допомогою замкового механізму, тому пацієнт за необхідності може самостійно їх знімати та одягати.

Незнімне протезування на імплантах

За міцністю, довговічністю та естетичністю найбільш ефективним методом відновлення зубного ряду є незнімне протезування на імплантах. Незнімний протез надійно фіксує виключно лікар, що забезпечує зручність для пацієнта та відсутність необхідності у вивченні процесу його закріплення чи знімання. Крім того, користувачі таких протезів швидко адаптуються до них, що дає їм змогу почувати себе впевненіше, оскільки їхні усмішки стають природними та непомітними.

Щодо догляду за ортопедичною конструкцією — він не відрізняється від звичайної гігієни ротової порожнини.

Використовуємо сучасні методи, матеріали і підходи.
Що це означає для наших пацієнтів?

0 %
швидко позбулися дискомфорту після процедури
0 %
стали впевненішими завдяки покращеній посмішці
0 %
відзначили, що результат перевершив очікування

Етапи протезування

Протезування на імплантах — це найбільш сучасний та ефективний спосіб відновлення гарної усмішки та можливості без проблем їсти будь-яку їжу. Проте для виконання такої процедури необхідно пройти через вживлення штифтів та дочекатися заживлення тканин перед встановленням протеза, що може тривати від 3 до 6 місяців.

Незалежно від типу стоматологічної конструкції, протезування на імплантах складається з таких етапів:

 1. Огляд та діагностика ротової порожнини — лікар оглядає стан зубів візуально, призначає рентгенівське дослідження, складає план лікування та обговорює його з пацієнтом;
 2. Санація ротової порожнини — перед вживленням імплантів стоматолог, за необхідності, лікує запалення, усуває карієс, проводить пломбування чи видаляє непридатні до використання природні зуби;
 3. Вживлення імпланта — процедура відбувається під місцевою анестезією: спочатку лікар розсікає ясна та вживляє штифт у кісткову тканину, після чого накладає шви на рану;
 4. Приживлення — за 6-10 днів після вживлення стоматолог знімає шви, після чого штифт приживається ще протягом 3-6 місяців;
 5. Формування ясен — для правильного формування м’яких тканин навколо імплантата, стоматолог розсікає ясна, встановлює формувач ясен та зашиває;
 6. Підготовка до встановлення протеза — за два тижні лікар знімає формувач, встановлює трансфер та знімає зліпок для створення абатмента і коронки;
 7. Встановлення протеза — стоматолог фіксує конструкцію на імплант за допомогою гвинта або цементу.

У кожного пацієнта тривалість процедури може відрізнятися — все залежить від стану ротової порожнини та кількості необхідних імплантів. Проте результат такої процедури вартий витраченого часу — нагородою за терплячість стане ідеальна усмішка та комфорт під час приймання їжі.

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле