Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00
Молочні зуби визначають не лише естетику у дитячому віці, але й відіграють ключову роль у формуванні здоров’я постійних зубів. Збереження молочних зубів у належному стані є важливою складовою і загального здоров’я дитини.
Молочні зуби, так само як і постійні, можуть пошкоджуватися карієсом або іншими захворюваннями порожнини рота. Одним з ефективних методів лікування цих проблем є пломбування молочних зубів. Воно використовується для відновлення пошкоджених зубів та запобігання подальшому розвитку захворювання.
Багатьох батьків турбує питання: чи варто пломбувати тимчасові зуби, якщо вони все одно зміняться постійними? Проте важливо розуміти, що тимчасовість зубів не є приводом відмовлятися від лікування. Розглянемо основні причини:
Надзвичайно важливо виявляти ранні ознаки карієсу, тому рекомендуємо приводити дитину на профілактичні огляди вже з 1 року та починати догляд з моменту прорізування першого зубчика.
Найчастішою причиною відвідування дитячого стоматолога є виявлення карієсу на молочних зубах. На ранній стадії це захворювання може бути непомітним та проявлятися у вигляді невеличкої жовтої плями на ураженому зубі. Проте, прогресуючи, інфекція може проникати у глибокі тканини, досягаючи пульпи – м’якої тканини, що містить велику кількість кровоносних судин і нервових закінчень та спричиняти ускладнення. Запалення пульпи чи періодонту зуба супроводжується сильним болем та вимагає негайного лікування.
Також причинами для звернення до дитячого стоматолога можуть служити дефекти емалі, наприклад, тріщини чи флюороз. У разі, коли ці дефекти можуть загрожувати подальшому псуванню зуба, застосовується процедура реставрації, яка полягає в покритті передньої стінки зуба спеціальним композитним матеріалом.
Рекомендуємо не зволікати та звертатися до дитячого стоматолога при перших ознаках пошкодження зубів. Регулярні візити до лікаря для профілактичних оглядів важливі для вчасного виявлення та лікування будь-яких стоматологічних проблем.
У «Родинній Стоматології» для лікування молочних зубів використовують якісні пломбувальні матеріали відомих американських та європейських виробників. Вибір оптимального матеріалу для кожної дитини визначається індивідуально після детального огляду.
Найчастіше застосовуються такі пломби для молочних зубів:
Представлені пломби є нетоксичними, гіпоалергенними та витримують велике навантаження під час жування.
Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно
*за умови оформлення заявки через сайт
Турботливих батьків часто цікавить питання: чи відрізняється пломбування дитячих зубів від дорослих та як пломбують молочні зуби? Не відрізняється, процес пломбування проходить так само. Перед тим як розпочати лікування, лікар проводить детальний огляд, а у разі необхідності – рентгенівське дослідження для отримання повної картини стану зуба. У «Родинній Стоматології» використовується передовий портативний рентген, що дає змогу отримати якісні цифрові знімки з мінімальним впливом рентгенівських променів. На основі отриманих даних лікар визначає глибину пошкодження карієсом та обирає найефективніший пломбувальний матеріал.
Після цього проводиться місцева анестезія. Якщо передбачається проведення складних маніпуляцій чи обробка кількох зубів одночасно – застосовується седація. Використовуючи бормашину та інші інструменти для видалення уражених тканин, лікар препарує зуб та обробляє його антисептичним розчином. Наносячи шар за шаром пломбувальний матеріал, стоматолог закриває утворений дефект та відновлює пошкоджену ділянку зуба.
У випадках глибокого пошкодження карієсом чи пульпіту, коли потрібне видалення нервів, у препарований зуб поміщають ліки та ставлять тимчасову пломбу, яку згодом замінюють на постійну.
У «Родинній Стоматології» в Києві ми прагнемо до найвищого стандарту пломбування зубів у дітей. Застосовуючи передові технології та сучасні матеріали, ми гарантуємо максимальну ефективність лікування.
У нас ви можете бути впевнені, що лікування вашого малюка пройде легко та безболісно. З використанням місцевого знеболення та, за потреби, седації, а також знаходячи підхід до вашої дитини, ми створюємо сприятливу атмосферу для її зручності та спокою. Після відвідин нашої клініки молочні зуби вашого малюка не лише відновлять свою функцію, але й вразять своєю естетикою.
Послуги | Ціна/грн | |
---|---|---|
1 | Поверхневий карієс
| 1000
|
2 | Середній карієс
| 1300
|
3 | Глибокий карієс
| 1500
|
Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо:
Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми.
Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо).
Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт.
Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії.
Як заспокоїти зубний біль в домашніх умовах
Скільки часу потрібно носити брекети
Можливі ускладнення після видалення зуба мудрості та їх профілактика
Чи боляче ставити зубні імпланти
Чому кровоточать ясна: причини та методи лікування
Що таке правильний прикус зубів та яким він має бути
Для чого потрібно лікувати молочні зуби
Особливості лікування зубів під час вагітності
Скільки часу приживається імплант зуба
Коли та як прорізуються перші зуби у дітей: симптоми та терміни
Що таке перикороніт зуба мудрості: симптоми та лікування
Які бувають види брекет-систем
Що таке стоматит: види та причини виникнення
Як запобігти карієсу: профілактика карієсу у дітей та дорослих
Як встановлюють коронки на зуби
Що таке пародонтит: симптоми та причини виникнення хвороби
Які існують види зубних протезів
Класифікація карієсу: види та стадії
Рекомендації після видалення зуба
Як встановлюють брекети на зуби: особливості та етапи процедури
Рекомендації після імплантації зубів
Що таке кіста зуба: симптоми та лікування
Які існують види коронок на зуби
Що таке карієс зубів: причини та симптоми
Як зняти запалення ясен у домашніх умовах
© 2024 Родинна Стоматологія