Зубні імпланти Alpha Bio

Зубні імпланти спричинили справжню революцію в стоматології. Такий спосіб відновлення зубного ряду повертає естетичність посмішки та функціональність ротової порожнини — дикцію та жувальну функцію. Серед великої кількості виробників особливе місце займають титанові ізраїльські імпланти Alpha Bio — вони привернули до себе увагу стоматологів завдяки зручному способу імплантації, надійності, безпечності та довговічності.

Особливості системи імплантів Alpha Bio

Ізраїльські імпланти створюються з великою увагою до деталей, тому кожна конструкція досконала — імплантація Alpha Bio комфортна та безпечна для пацієнтів і проста для стоматологів.
Ізраїльська система імплантів від компанії Alpha Bio Tec має багато переваг:

 • конструкція відповідає високим стандартам якості;
 • імпланти виготовляються з особливого титанового сплаву Ti-6ALV ELI, що відрізняється міцністю, довговічністю та гіпоалергенністю;
 • імплантація максимально спрощена, проте має детально описаний протокол, що допомагає стоматологам якнайкраще виконати операцію;
 • завдяки шорсткій мікроструктурі поверхні імпланта Alpha Bio, загоєння та інтеграція кісткових тканин відбувається швидше, ніж при використанні інших імплантів;
 • завдяки особливій структурі імпланту й абатмента, після імплантації Alpha Bio формується ясенний контур;
 • при резорбції альвеолярного відростка щелепи можна використати особливі моделі ізраїльських імплантів навіть без нарощування кісткової тканини.

Перебіг приживлення імпланта відбувається без дискомфорту і триває швидко завдяки безпечності та особливому різьбленню. Імпланти ізраїльської компанії Alpha Bio Тес виготовляються в широкому асортименті, що дає змогу вибрати ідеальний варіант для використання у кожному окремому випадку. 

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види імплантів Альфа Біо

Імплант Alpha Bio створюється так, щоб він не відрізнявся від здорового зуба — кожна модель має індивідуальний тип різьблення, форму та розмір. За типом різьблення ізраїльські імпланти поділяються на три види:

 • з внутрішнім шестикутником — різновид імплантів Альфа Біо, що складається з п’яти різних моделей та має найбільший попит завдяки стійкості до обертань під час жування;
 • з конусоподібним шестикутником — конструкція виготовляється у двох моделях, яким притаманна підвищена механічна міцність та точність з’єднання елементів, завдяки чому такі імпланти надійно тримаються у разі нестачі кісткової тканини;
 • з системою Arrow — дві моделі імплантів для одномоментної імплантації, встановлення яких відбувається за допомогою розрізу ясен та проколу м’яких тканин, завдяки чому операція менш дискомфортна і має короткий період заживлення.

Компанія Alpha Bio Тес загалом створює дев’ять різновидів зубних імплантів:

 • SPI — найпопулярніший імплант з надійною фіксацією та спіральним різьбленням;
 • NEO (з внутрішнім шестикутником) — зносостійка модель з мікрорізьбою, яка покращує приживання;
 • ICE — універсальна модель, що підходить для імплантації в будь-яку кістку;
 • DFI — самонарізний імплант для м’якого та твердого типу кісток;
 • ATID — імпланти для врізання у тверду кістку (зазвичай у нижню щелепу);
 • NICE — імплант має невеликий діаметр, що дає змогу встановити його у невелику ділянку між зубами, та особливу різьбу, що забезпечує надійне закріплення у разі нестачі кісткової тканини;
 • NEO (з конусоподібним шестикутником) — імплант за своєю конструкцією аналогічний моделі NEO з внутрішнім шестикутником, проте має конусоподібний шестикутник та підходить для імплантації у будь-які типи кісток;
 • ARRC — модель, на яку можна встановлювати широкий вибір абатментів;
 • ARRP — конструкція з незмінним абатментом, що використовується для одномоментного встановлення імпланта.

Тип імпланта стоматологи підбирають після діагностики, щоб врахувати індивідуальні особливості ротової порожнини кожного окремого пацієнта.

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють ізраїльські імпланти Alpha Bio

Стан зубів кожного пацієнта відрізняється, тому спосіб імплантації завжди індивідуальний. Встановлення імплантів відбувається в кілька етапів:

 1. Спочатку стоматолог проводить огляд та додаткові дослідження, щоб визначити стан зубів пацієнта та призначити найкращий спосіб лікування;
 2. Після діагностики під місцевою або загальною анестезією виконується введення імпланту в кістку, через тиждень стоматолог знімає шви, проте зрощення імпланту з кісткою триватиме ще кілька місяців (від 3 до 6);
 3. Встановлюється тимчасовий абатмент для загоєння ясен;
 4. Після загоєння тимчасовий абатмент замінюється постійним;
 5. Встановлюється заздалегідь створена коронка.

Імплантація одного зуба в середньому триває 15-30 хвилин, максимальна тривалість процедури складає 1,5 години (у тих випадках, коли необхідно встановити кілька імплантів). За необхідності перед початком операції стоматолог проводить санацію ротової порожнини, щоб під час хірургічного втручання у рану не потрапила інфекція.

Ізраїльські імпланти Alpha Bio можна встановлювати одразу після видалення зуба — це заощаджує час та запобігає атрофії кісткової тканини. Така процедура можлива навіть у тому випадку, якщо необхідно замінити кілька одиниць. Операція проводиться стоматологом-хірургом, який знає протокол та має відмінні професійні навички.

Переваги встановлення системи імплантів Alpha Bio у Родинній Стоматології

«Родинна Стоматологія» допомогла вже більш ніж 17000 пацієнтам відновити зубний ряд та припинити соромитися своєї посмішки. Наша мета полягає у комплексному розв’язанні проблем із ротовою порожниною, що забезпечує довготривалий позитивний результат. Найбільша нагорода за нашу роботу — це відгуки щасливих пацієнтів, які забули про біль та дискомфорт. У «Родинній Стоматології» працюють фахівці з великим досвідом роботи, тому кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід та кваліфіковану допомогу навіть у найскладніших випадках. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле