м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Зубні імпланти Alpha Bio

Зубні імпланти спричинили справжню революцію в стоматології. Такий спосіб відновлення зубного ряду повертає естетичність посмішки та функціональність ротової порожнини — дикцію та жувальну функцію. Серед великої кількості виробників особливе місце займають титанові ізраїльські імпланти Alpha Bio — вони привернули до себе увагу стоматологів завдяки зручному способу імплантації, надійності, безпечності та довговічності.

Особливості системи імплантів Alpha Bio

Ізраїльські імпланти створюються з великою увагою до деталей, тому кожна конструкція досконала — імплантація Alpha Bio комфортна та безпечна для пацієнтів і проста для стоматологів.
Ізраїльська система імплантів від компанії Alpha Bio Tec має багато переваг:

 • конструкція відповідає високим стандартам якості;
 • імпланти виготовляються з особливого титанового сплаву Ti-6ALV ELI, що відрізняється міцністю, довговічністю та гіпоалергенністю;
 • імплантація максимально спрощена, проте має детально описаний протокол, що допомагає стоматологам якнайкраще виконати операцію;
 • завдяки шорсткій мікроструктурі поверхні імпланта Alpha Bio, загоєння та інтеграція кісткових тканин відбувається швидше, ніж при використанні інших імплантів;
 • завдяки особливій структурі імпланту й абатмента, після імплантації Alpha Bio формується ясенний контур;
 • при резорбції альвеолярного відростка щелепи можна використати особливі моделі ізраїльських імплантів навіть без нарощування кісткової тканини.

Перебіг приживлення імпланта відбувається без дискомфорту і триває швидко завдяки безпечності та особливому різьбленню. Імпланти ізраїльської компанії Alpha Bio Тес виготовляються в широкому асортименті, що дає змогу вибрати ідеальний варіант для використання у кожному окремому випадку. 

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види імплантів Альфа Біо

Імплант Alpha Bio створюється так, щоб він не відрізнявся від здорового зуба — кожна модель має індивідуальний тип різьблення, форму та розмір. За типом різьблення ізраїльські імпланти поділяються на три види:

 • з внутрішнім шестикутником — різновид імплантів Альфа Біо, що складається з п’яти різних моделей та має найбільший попит завдяки стійкості до обертань під час жування;
 • з конусоподібним шестикутником — конструкція виготовляється у двох моделях, яким притаманна підвищена механічна міцність та точність з’єднання елементів, завдяки чому такі імпланти надійно тримаються у разі нестачі кісткової тканини;
 • з системою Arrow — дві моделі імплантів для одномоментної імплантації, встановлення яких відбувається за допомогою розрізу ясен та проколу м’яких тканин, завдяки чому операція менш дискомфортна і має короткий період заживлення.

Компанія Alpha Bio Тес загалом створює дев’ять різновидів зубних імплантів:

 • SPI — найпопулярніший імплант з надійною фіксацією та спіральним різьбленням;
 • NEO (з внутрішнім шестикутником) — зносостійка модель з мікрорізьбою, яка покращує приживання;
 • ICE — універсальна модель, що підходить для імплантації в будь-яку кістку;
 • DFI — самонарізний імплант для м’якого та твердого типу кісток;
 • ATID — імпланти для врізання у тверду кістку (зазвичай у нижню щелепу);
 • NICE — імплант має невеликий діаметр, що дає змогу встановити його у невелику ділянку між зубами, та особливу різьбу, що забезпечує надійне закріплення у разі нестачі кісткової тканини;
 • NEO (з конусоподібним шестикутником) — імплант за своєю конструкцією аналогічний моделі NEO з внутрішнім шестикутником, проте має конусоподібний шестикутник та підходить для імплантації у будь-які типи кісток;
 • ARRC — модель, на яку можна встановлювати широкий вибір абатментів;
 • ARRP — конструкція з незмінним абатментом, що використовується для одномоментного встановлення імпланта.

Тип імпланта стоматологи підбирають після діагностики, щоб врахувати індивідуальні особливості ротової порожнини кожного окремого пацієнта.

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють ізраїльські імпланти Alpha Bio

Стан зубів кожного пацієнта відрізняється, тому спосіб імплантації завжди індивідуальний. Встановлення імплантів відбувається в кілька етапів:

 1. Спочатку стоматолог проводить огляд та додаткові дослідження, щоб визначити стан зубів пацієнта та призначити найкращий спосіб лікування;
 2. Після діагностики під місцевою або загальною анестезією виконується введення імпланту в кістку, через тиждень стоматолог знімає шви, проте зрощення імпланту з кісткою триватиме ще кілька місяців (від 3 до 6);
 3. Встановлюється тимчасовий абатмент для загоєння ясен;
 4. Після загоєння тимчасовий абатмент замінюється постійним;
 5. Встановлюється заздалегідь створена коронка.

Імплантація одного зуба в середньому триває 15-30 хвилин, максимальна тривалість процедури складає 1,5 години (у тих випадках, коли необхідно встановити кілька імплантів). За необхідності перед початком операції стоматолог проводить санацію ротової порожнини, щоб під час хірургічного втручання у рану не потрапила інфекція.

Ізраїльські імпланти Alpha Bio можна встановлювати одразу після видалення зуба — це заощаджує час та запобігає атрофії кісткової тканини. Така процедура можлива навіть у тому випадку, якщо необхідно замінити кілька одиниць. Операція проводиться стоматологом-хірургом, який знає протокол та має відмінні професійні навички.

Переваги встановлення системи імплантів Alpha Bio у Родинній Стоматології

«Родинна Стоматологія» допомогла вже більш ніж 17000 пацієнтам відновити зубний ряд та припинити соромитися своєї посмішки. Наша мета полягає у комплексному розв’язанні проблем із ротовою порожниною, що забезпечує довготривалий позитивний результат. Найбільша нагорода за нашу роботу — це відгуки щасливих пацієнтів, які забули про біль та дискомфорт. У «Родинній Стоматології» працюють фахівці з великим досвідом роботи, тому кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід та кваліфіковану допомогу навіть у найскладніших випадках. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле