м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Подарункові сертифікати зі знижкою 10%

Неіменний подарунковий сертифікат клініки «Родинна Стоматологія», зі знижкою 10%, – найвдаліший подарунок до будь-якого свята, незалежно від того, чи це улюблене всіма 8 березня, день всіх закоханих, день народження чи Новий Рік!

Переваги наших подарункових сертифікатів:

1. Будь-яка стоматологічна послуга на вибір – власник сертифіката вирішує сам!

Власник подарункового сертифіката може на свій вибір визначити ті послуги, яких він потребує – починаючи від професійної гігієни і закінчуючи імплантологією. Можлива будь-яка комбінація послуг, які надаються в клініці «Родинна Стоматологія».

2. Можливість вибору номіналу

Зручна лінійка номіналів подарункових сертифікатів – 1000, 2000 і 3000 грн. – дає змогу обрати саме те, на що Ви розраховуєте.

3. Економія 10% за умови придбання

Вартість сертифіката нижча за вартість його номіналу на 10%! Тобто за сертифікат Ви сплачуєте менше, але номінал його залишається незмінним!

4. Власник сертифіката зможе скористатися ним у зручний для нього час

Наш подарунковий сертифікат не тільки зробить ваш подарунок особливим, а й надає власникові достатньо часу на вибір і використання послуг. Термін дії протягом року після купівлі сертифіката забезпечує гнучкість і зручність у плануванні візиту до клініки. Власник може вирішити, коли йому зручніше скористатися сертифікатом, зберігаючи водночас усі його переваги та можливості.

5. Універсальність подарунка

Наш сертифікат не іменний – це означає, що ним можуть скористатися всі без винятку! Це чудовий подарунок як для жінок, так і для чоловіків, а також прекрасний варіант для корпоративних подарунків або заохочень для співробітників Вашої компанії.
Гнучкі умови придбання та можливість безготівкового розрахунку!

У пошуку ідеального подарунка, але часу обмаль? Не знаєте, що подарувати?
Запропонуйте подарунковий сертифікат на стоматологічні послуги обраного Вами номіналу своїм близьким, друзям, просто знайомим або колегам. Впевненість в усмішці і турбота про здоров’я – це найкращий подарунок, який оцінить кожен!

І пам’ятайте: ГОЛОВНЕ В ПОДАРУНКУ НЕ ЙОГО ВАРТІСТЬ, А ЕМОЦІЙНА СКЛАДОВА!

Для отримання більш детальної інформації про придбання подарункового сертифіката зв’яжіться з нами за одним із тел.

(044) 290 44 44,

(095) 290 44 44,

(068) 290 44 44

або напишіть на електронну пошту info@f-dent.com.ua

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле