м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Про клініку

Стоматологія для всієї сім’ї

“Ми намагаємося ставитися до наших пацієнтів, як до членів наших сімей, і забезпечуємо той рівень сервісу, який хотіли б отримати наші рідні”, — Сергій Черкасов, директор клініки.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування та профілактики зубів для всієї вашої родини, від професійної гігієни порожнини рота до складних хірургічних втручань та імплантації зубів.

При цьому ми глибоко переконані, що якісна стоматологія може бути доступною. І доводимо це доступною вартістю стоматологічних послуг в нашій клініці.

В “Родинній Стоматології” ми створили затишну атмосферу, де ви зможете відчути себе максимально спокійно та комфортно. Навіть якщо ви чи ваша малеча хвилюєтеся перед відвідуванням стоматолога.

Здорова посмішка та життя без обмежень

Пріоритет наших лікарів — комплексне вирішення проблем із ротовою порожниною. Щоб кожен член сім’ї забув про біль, дискомфорт та міг із задоволенням посміхатися, їсти та спілкуватися.

Для цього ми зібрали команду із більше ніж двадцяти досвідчених спеціалістів з високим рівнем компетенції. Невпинне підвищення кваліфікації, набутий досвід та професійні навички наших лікарів дозволяють вже більше 13-ти років знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, провести лікування грамотно, без страху і стресу та безболісно.

Більше 17 000 наших маленьких та дорослих пацієнтів вже переконалися в цьому!

Сучасне обладнання для діагностики та лікування

У нашій клініці ми використовуємо найсучасніші технології та обладнання, щоб забезпечити найвищий рівень лікування для всієї родини.

В тому числі діагностика та лікування зубів з використанням найсучаснішого дентального мікроскопа Carl Zeiss, який дозволяє побачити зуби у 20-кратному збільшенні!

Таке технічне оснащення в комплексі із досвідом наших лікарів дозволяє діагностувати захворювання на ранніх стадіях, а також проводити найскладніші стоматологічні маніпуляції.

Також у клініці використовується найновіше стерилізаційне обладнання та інструменти, що гарантує повну безпеку. 

Зробіть перший крок до здорової усмішки

Консультація та огляд в нашій клініці — безкоштовні.

При необхідності ми проведемо суміжну консультацію наших лікарів-стоматологів різних спеціалізацій. І вже за результатами складемо ваш персональний план майбутнього лікування. В якому будуть оптимально враховані всі показники та ваші побажання щодо лікування.

Адже ми переконані, що лікування — це не диктатура лікаря, а командна робота стоматолога та пацієнта.

А ще наші дитячі лікарі вміло працюють з найменшими нашими пацієнтами, налагоджують контакт з малюком, проводять психологічну підготовку дитини. Тож, ваша дитина не відчуватиме стрес під час профілактичних оглядів чи лікування.

Запишіться на безкоштовну консультацію до нашої клініки “Родинна Стоматологія” та дбайте про своє здоров’я разом з нами.

З нами ваша посмішка завжди буде світлою та здоровою! 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле