м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Імплантація зубів all on 6

Процедура «all on 6» передбачає встановлення незнімного протеза (моста) на шість імплантів, які інтегруються у верхню чи нижню щелепу. Цей метод допомагає відновити функції щелепи та естетику усмішки, суттєво покращуючи якість життя людей, які втратили зуби через карієс, травми або з інших причин.

Що означає імплантація All on 6

Втрата зубів може статися з різних причин і завжди призводить до дискомфорту під час спілкування та вживання їжі. Відсутність зубів погіршує дикцію та впливає на естетику посмішки, але це не всі наслідки. Якщо вчасно не розв’язати проблему адентії, це може призвести до ускладнень, таких як запалення в ротовій порожнині та порушення роботи травної системи.

Імплантація за технологією «all in six» — це надійний і довговічний спосіб розв’язання проблеми втрати зубів. Цей метод підходить як для пацієнтів із частковою адентією, так і для тих, хто втратив всі зуби. На відміну від знімних протезів, система надійно закріплюється і виконує свої функції як природний зубний ряд.

Під час процедури стоматолог імплантує в кісткову тканину щелепи шість імплантів: два в передній частині та чотири в задній, на місці молярів. Два з цих імплантів встановлюються під певним кутом, який залежить від індивідуальних особливостей кісткової тканини пацієнта та допомагає уникнути процедури синус-ліфтингу у випадку дефіциту кістки. Використання шести імплантів дає змогу рівномірно розподілити навантаження під час жування, що забезпечує надійну основу для подальшого кріплення зубних протезів.

Показання до протезування All on 6

Стоматологи рекомендують імплантацію all on 6 за наявності таких стоматологічних проблем:

 • часткова адентія, за якої сусідні різці та моляри недостатньо надійні для утримання звичайних мостів;
 • повна адентія;
 • суттєве пошкодження зубів, які не підлягають відновленню;
 • дефіцит кісткової тканини, через який неможливе встановлення окремих імплантів замість кожного втраченого зуба;
 • наявність пародонтозу або пародонтиту, що призвело до втрати зубів;
 • пацієнти з адентією, які мають протипоказання до остеопластики або не можуть її зробити з інших причин.

У ході процедури використовують спеціальні імпланти, що спричиняють мінімальну травматизацію та мають швидку остеоінтеграцію (приживлення кістки до імпланту). Завдяки такій особливості технологія майже не має протипоказань. Більшість з них є тимчасовими та можуть бути усунені за допомогою попереднього лікування.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Переваги імплантації «все на 6»

Встановлення штучних зубів на 6 імплантів — це ефективна технологія, що підходить для відновлення функцій щелепи навіть у складних випадках втрати різців та молярів. Розглянемо переваги даного методу.

Використання замість кісткової пластики

Під час виконання протоколу «все на 6» стоматолог встановлює імпланти у ті частини щелепи, де кістка майже не змінилася — у місця з незначною резорбцією. Завдяки такому способу фіксації, ціна all on 6 нижча за інші способи відновлення зубного ряду, за яких необхідне нарощування кістки.

Використання методу також підходить пацієнтам для відновлення зубів верхньої щелепи, в якій спостерігається значна резорбція кісткової тканини. Окрім того, ця технологія підходить людям з низьким розташуванням гайморових пазух. У такому випадку імпланти можна буде закріпити у виличній кістці.

Надійна фіксація

Протокол «все на 6» передбачає використання імплантів з особливою конструкцією, що забезпечує надійне закріплення в кістковій тканині з мінімальним ризиком травматизації. Це сприяє швидкому відновленню після процедури. Швидкість загоєння додатково прискорюється завдяки спеціальному покриттю імплантів, яке стимулює регенерацію кісткової тканини щелепи.

Застосування шести імплантів дає змогу створити стійку опору для штучного зубного ряду та забезпечує рівномірний розподіл навантаження під час жування. Це допомагає уникнути передчасного руйнування кісткової тканини, а разом з регенераційними властивостями покриття гарантує тривалий та комфортний термін використання штучних зубів.

Відновлення естетичності зубного ряду

Для відтворення зубного ряду використовують тимчасові конструкції з акрилу — це умовно-знімний протез, який може встановити та зняти лише стоматолог. Виріб складається з естетично привабливих штучних різців і молярів та акрилових ясен, що приховують проблемні щелепи та забезпечують непомітність використання протеза. За 3-6 місяців, коли повністю завершиться процес остеоінтеграції, встановлюють постійні протези з кераміки чи діоксиду цирконію.

Відновлення функцій щелепи

Одразу після операції, близько 2-3 тижнів, пацієнту необхідно харчуватися м’якими та подрібненими на шматки продуктами, щоб імпланти встигли прижитися. Однак після повного загоєння пацієнт може повернутися до звичного способу життя, оскільки імпланти здатні виконувати всі функції природного зубного ряду.

Швидке відновлення після операції

Імплантація зубів all on 6 є одноетапною малоінвазивною операцією з низьким ризиком ускладнень. Заздалегідь виготовлений хірургічний шаблон імплантації за протоколом «все на 6» допомагає провести процедуру з мінімальним хірургічним втручанням.

Як відбувається процедура імплантації «все на 6»?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Процедура імплантації All on six

Встановлення протеза на 6 імплантів передбачає одноетапний підхід, який дає змогу встановити тимчасовий протез у день імплантації. У складних випадках встановлення конструкції може бути відкладено на 2-3 дні після операції.

Процедура складається з кількох етапів, які можуть дещо відрізнятися залежно від анатомічних особливостей пацієнта.

Огляд стоматолога та діагностичні процедури

На першому етапі стоматолог проводить ретельний огляд, використовуючи ортопантомограму та комп’ютерну томографію, щоб оцінити стан кісткової тканини, а також положення гайморових пазух та інших важливих структур. У випадку виявлення запалень чи інших захворювань ротової порожнини, їх лікують перед початком процедури імплантації. Зібрані дані та комп’ютерне моделювання майбутнього зубного ряду допомагають скласти індивідуальний план лікування.

Вживлення імплантів

Протезування зубів all on 6 передбачає вживлення двох імплантів у передню частину щелепи в зоні усмішки, а решта встановлюється в жувальну зону. Операція триває від 1,5 до 3 годин залежно від особливостей щелепи. Вживлення відбувається під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває болю чи дискомфорту.
Якщо у пацієнта є зруйновані зуби, які не підлягають відновленню, їх видаляють перед вживленням імплантів. Після імплантації встановлюють абатмент, на якому фіксуватиметься тимчасовий протез.

Встановлення тимчасової конструкції

Одразу після вживлення імплантів стоматолог створює точний зліпок щелепи для виготовлення майбутньої постійної конструкції в лабораторії. Далі стоматолог встановлює тимчасовий протез на абатмент та проводить перевірку якості посадки — за необхідності одразу ж проводиться її корекція. Тимчасовий акриловий протез виконуватиме функції щелепи протягом 3-6 місяців, після чого його необхідно замінити постійним протезом.

Встановлення постійного протеза

Після того, як імпланти інтегруються з кісткою та сформується контур ясен, пацієнт приходить на фінальний етап — встановлення постійного протеза. Виготовлення цієї конструкції потребує деякого часу, оскільки враховуються всі індивідуальні особливості ротової порожнини пацієнта. Для виготовлення постійних протезів використовують високоякісні матеріали, такі як цирконій, кераміка або металокераміка.

Післяопераційний період

Стоматологи клініки «Родинна Стоматологія» в місті Київ здатні провести протезування all on 6 так, щоб пацієнт відчував себе зі штучними зубами так само комфортно, як і з природними. Для забезпечення успішного приживлення імплантатів і уникнення ускладнень у післяопераційний період, рекомендується дотримуватися таких порад:

 1. Відмовтеся від вживання їжі на кілька годин після процедури.
 2. У перші дні після імплантації уникайте інтенсивних фізичних вправ, а також відвідування саун і лазень.
 3. Уникайте твердої їжі протягом всього періоду заживлення.
 4. Протягом кількох днів не вживайте гарячу, холодну, гостру або кислу їжу, щоб уникнути подразнення.
 5. Для швидшого загоєння кісткової тканини харчування має бути багатим на кальцій і інші корисні елементи.
 6. Чистьте зуби двічі на день м’якою зубною щіткою та використовуйте пасту без абразивних компонентів, щоб запобігти пошкодженню протезів. Також рекомендується використовувати іригатор для ретельного очищення.

Для підтримки здоров’я порожнини рота і професійного чищення зубів обов’язково відвідуйте стоматолога двічі на рік.

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле