Імплантація зубів у Києві

Відновлюємо посмішку,
повертаємо насолоду від їжі,
попереджаємо руйнування щелепної кістки

Безпечно. Безболісно. Надійно.
Імплантація, на яку заслуговуєте Ви та Ваші близькі 

0 +
встановлених імплантів
0 +
років досвіду
0 +
страхових компаній,
що покривають лікування

від 20 до 60

хвилин на процедуру

від 3 до 6

місяців повного лікування

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Імпланти зубів з найбільшою гарантією

Пожиттєво

гарантія на імпланти

від 5 до 10 років

гарантія на роботу

Діємо впевнено, професійно, сучасними методами.
Що це значить для наших пацієнтів?

0 %
не згадують про імпланти після вдалого встановлення
0 %
здивовані тим, що процесс виявився настільки безболісним
0 %
рекомендують клініку своїм друзям і близьким

Популярні послуги

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг з лікування та профілактики зубів, щоб посмішка кожного члена вашої родини була завжди світлою та здоровою

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

«Родинна Стоматологія» – те, що радять найближчим. Ось чому

Професійні хірурги-імплантологи з досвідом роботи від 10 років

Навченість і досконале знання справи надають впевненості рухам фахівців. Завдяки цьому ставити імпланти в «Родинній Стоматології» – безпечно, безболісно і не страшно.  

Злагоджена робота лікаря і асистента

Успіх операції залежить від злагодженої роботи всіх учасників команди. Вправні асистенти – це швидка і зручна робота для лікаря, комфорт під час процедури для пацієнта. 

Сучасні методи підготовки та збору анамнезу

Ніяких непередбачуванностей. Проводимо детальні обстеження, використовуємо КТ й створюємо точні зліпки. Зводимо до мінімуму всі можливі ускладнення. Все, щоб ви навіть не думали про свої імпланти після встановлення. 

Прозорі ціни

Працюємо без прихованих платежів, які несподівано випливають під кінець процесу. Ви дізнаєтеся про всі витрати під час першого візиту до клініки.  

Надійні постачальники

Працюємо лише з троьма виробниками імплантів, у яких впевнені на 100%. 

Не боїмося викликів

Отриманий роками досвід дозволяє нам вирішувати найскладніші випадки і діяти в стислі терміни. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Використовуємо найбільш сучасні й надійні швейцарські, ізраїльські та південнокорейські системи

«Родинна Стоматологія» є офіційним партнером Nobel Biocare, Alpha BIO та Osstem Implant. Це компанії-лідери ринку, що виготовляють найбільш надійні та високоякісні системи. Від вибору виробника залежитиме, якою буде ціна на повну імплантацію зубів.

Osstem Implant
(Південна Корея)

12200 грн.

Для будь-яких випадків за доступною ціною.

Протезування

Ціна «під ключ» – 22998 грн.

Alpha Bio
(Ізраїль)

12200 грн.

Унікальна структура, що пришвидшує остеогенез.

Протезування

Ціна «під ключ» – 22998 грн.

Nobel Biocare
(Швейцарія)

18999 грн. 24300 грн.

Акція діє до 31.08.2024

Преміальна якість та найвищий ступінь приживлення – 99,8%.

Протезування

Ціна «під ключ» – 35998 грн. 39998 грн.

Ставимо імпланти в будь-яких випадках

Від 18 до 120 років, якщо немає протипоказань за станом здоров’я.

Якщо зуб втрачений, вибитий чи не підлягає лікуванню. 

Відразу після видалення (одномоментна) й через час після видалення зуба (двоетапна). 

На заміну одного зуба 

На заміну двох чи трьох зубів 

Систему All-On-4 на всю щелепу 

Систему All-On-6 на всю щелепу 

Етапи встановлення імплантів зубів

1

Дослідження і оцінка

Виконуємо КТ, проводимо о стоматологічний огляд, збираємо анамнез. За результатами лікар може призначити додаткові аналізи. Формуємо план лікування і розраховуємо вартість. 

2

Санація і підготовка ротової порожнини

Видаляємо зубний камінь, проводимо лікування карієсу чи інших захворювань зубів і ясен. За потреби нарощуємо кісткову тканину. 

3

Імплантація штучного кореня

Проводимо операцію із вживлення штучного кореня (власне імпланта) в кісткову тканину щелепи на місце видаленого зуба. 

4

Встановлення формувача ясен або абатмента із тимчасовою коронкою

Формувач – тимчасова структура, що сприяє формуванню правильного контура ясен. Згодом його змінюють на абатмент, на який ставиться коронка. 

5

Остеоінтеграція

Процес, коли кісткова тканина приживається до зубного імпланту. Триває від 3 до 6 місяців. У цей час пацієнт користується тимчасовою коронкою, що закриває імплант. 

6

Протезування

На завершальному етапі відбувається встановлення постійної коронки на абатмент. Можна користуватись новим зубом, як рідним. 

Лікарі відповідають: популярні питання та відповіді про зубні імпланти

Процес приживлення (остеоінтеграції) імплантів залежить від низки факторів та фізіологічних особливостей пацієнта. Віні може займати до 4-х місяців при встановленні на нижню щелепу і до 6-ти місяців – на верхню. Різниця зумовлена тим, що структура кісткової тканини нижньої щелепи більш щільна і процес приживлення відбувається швидше. 

Чіткого вікового цензу для імплантування зубів немає. Усе залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. До 18-ти років імплантування не проводиться через незавершене формування кісткової тканини. В іншому — якщо немає протипоказань з боку загального стану організму, чітких верхніх чи нижніх вікових обмежень немає. 

Сучасні анестезіологічні препарати, які ми використовуємо в роботі, дозволяють проводити установку імплантів абсолютно безболісно. 

Так, навіть якщо сам зуб було втрачено достатньо давно. У такому разі перед імплантацією потрібно провести кісткову пластику (нарощування кісткової тканини). Адже після видалення зуба кістка з часом атрофується й втрачає свій об’єм, оскільки перестає отримувати живлення. 

До групи ризику належать пацієнти з онкологічними захворюваннями, хворобами серцево-судинної системи, хронічною нирковою чи печінковою недостатністю, захворюваннями крові і порушенням регенерації тканин, алергією на знеболюючі препарати, гострими порушеннями функції щитовидної залози. Також до категорії ризику відносяться пацієнти з цукровим діабетом, неправильним прикусом чи явними дефектами кісткової тканини в щелепі. У таких випадках необхідна підвищена увага спеціаліста та виважене рішення під час оцінки ризиків. При цьому, варто зауважити, що активний розвиток технологій імплантування постійно зменшує обмеження для дентальної імплантації. 

Так, така процедура можлива та має назву одномоментна імплантація (негайна імплантація). Видалення зуба та встановлення імпланта відбувається за один прийом. Проте, для проведення одномоментної імплантації є ряд обмежень. Наприклад, наявність запального процесу. Тож рішення має приймати спеціаліст, враховуючи індивідуальні показники. 

Сучасна імплантологія вийшла на дуже високий рівень. Це стосується як якості самих імплантів (які нині мають пожиттєву гарантію), так і професіоналізму лікарів. Імовірність відторгнення імплантованого кореня надзвичайно низька і складає, за статистикою, всього 1-2%.

Поодинокі випадки відторгнення виникають переважно через недосвідченість лікаря, допущені помилки при імплантації або ігнорування захворювань, які можуть впливати на приживання. А також через ігнорування пацієнтами правил реабілітації та післяопераційного догляду за порожниною рота.

Для попередження запального процесу після імплантації призначають знеболюючі препарати і антибіотики. Схему прийому і самі препарати лікар підбирає індивідуально до кожного пацієнта. 

У першу чергу, ціна імпланта зуба залежить від виробника. Швейцарські Nobel Biocare вважаються найякіснішими у світі – вони мають майже 100% приживлення – але й коштують дорожче. Ізраїльські та південнокорейські теж мають високу якість, але більш доступні. Також на вартість всього комплексу впливатимуть попередні процедури: наприклад, потреба в нарощуванні кістки. 

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Що являють собою зубні імпланти і як проходить процес імплантації?

Імплантація зубів — це метод відновлення зубного ряду, який є сучасною альтернативою стандартному протезуванню. Імплантувати можна як один, так і декілька відсутніх зубів чи цілий зубний ряд. Зубний імплант повною мірою заміщує втрачений зуб. 

Читати далі

Чому важливо відновлювати відсутні зуби

Якщо цього не робити:

 • Щелепа деформується, а сусідні зуби зміщуються на порожнє місце.
 • З часом відсутність зуба призводить до порушення правильного прикусу.
 • Сусідні з відсутніми зуби з часом сточуються.
 • Погіршується пережовування їжі, через що виникають проблеми з шлунково-кишковим трактом.
 • Можливі порушення артикуляції.
 • Психологічний аспект, адже часто людина відчуває себе дискомфортно під час спілкування, прийому їжі, соромиться посміхнутися.

Зваживши, скільки шкоди організму завдає відсутність зуба, стає зрозуміло, що ціна на те, щоб поставити імплант, не така вже й висока.

Переваги імплантації

1. Функціональність

Імплант на 100% заміщує рідний зуб, повністю зберігаючи жувальну функцію. Тож після його встановлення можна вживати будь-які продукти без страху пошкодити штучний зуб. 

2. Збереження сусідніх зубів

Імплант жодним чином не шкодить іншим зубам. Для його встановлення немає потреби обточувати сусідні зуби, як у випадку з коронкою. 

3. Довговічність

Імпланти більш надійні й довговічні у порівнянні зі знімними чи мостоподібними протезами. Усі системи імплантів, які ми використовуємо, мають пожиттєву гарантію від виробника. 

4. Відсутність ускладнень

Попередній збір анамнезу, використання сучасних матеріалів і технологій, стерильність, злагодженість дій персоналу, дотримання порад лікаря пацієнтом сприяють успішному проведенню операції і приживанню імплантів у 99% випадків. 

5. Естетика

Візуально імплант з керамічною коронкою не відрізняється від рідних зубів і виглядає максимально природно. Він дозволяє відновити не лише верхню частину зуба, а і його корінь.

Імплант зростається з кісткою і стає повноцінною її частиною. Завдяки цьому зберігається колишнє навантаження, що не призводить до атрофії кісткової тканини, формування кишені між яснами та імплантами, як це часто буває з мостами.

6. Комфортні відчуття

Після приживання імпланту у пацієнта не виникає відчуття дискомфорту, присутності чогось стороннього. у ротовій порожнині. 

З чого складається імплант зуба?

Імплантанти зубів складаються з:

 • тіла (гвинта, штучного кореня), виготовленого з титану, який вживляється в щелепну кістку;
 • абатмента або перехідника між коренем і коронкою (виготовляється з кераміки, титану, пластику чи комбінації матеріалів);
 • коронки або видимої частини імпланта, що кріпиться на абатмент та імітує зуб. 

Методики імплантації в нашій клініці

Двоетапна імплантація

Класична методика, що вважається найбільш безпечною та передбачуваною, адже приживлюваність імпланта практично досягає 100%. Імплантація проходить в два етапи, з проміжком між ними у 3-6 місяців.

Перший етап

 • Дослідження ротової порожнини, оцінка кісткової тканини за допомогою рентген-діагностики та КТ. Це дозволяє врахувати найменші нюанси під час встановлення імплантів. Лікар-імплантолог оцінює стан щелепної кістки та придатність досліджуваної ділянки щелепи для імплантації. На основі діагностики, фахівець підбирає найбільш відповідну систему та методику імплантації.
 • Повна санація ротової порожнини: лікування та комплексне професійне чищення. За потреби, лікар-імплантолог відновлює необхідну кісткову тканину.
 • Імплантація штучного кореня в кісткову тканину щелепи. Важливий етап, завдяки якому буде проведена подальша реставрація та відновлення зуба. Встановлення кореня проводиться з використанням якісної місцевої анестезії. Внутрішньокісткова частина імпланта фіксується в кістці за допомогою спеціалізованої різьби. На імплант встановлюється формувач ясен для формування правильного контуру або абатмент з тимчасовою коронкою.

 

Час для приживлення імплантованого кореня (остеоінтеграція) — 3-6 місяців. Під час остеоінтеграції за рахунок спеціального покриття кореня у поверхню імплантованого стрижня вростають кісткові клітини (тобто відбувається зрощення кореня та кісткової тканини). Тож імплант стає повноцінним елементом щелепи.

Другий етап

Під час другого етапу здійснюється протезування: знімаються відбитки, у лабораторії виготовляється коронка, що фіксується на імплант. Після повного приживлення титанового кореня тимчасова коронка, яка виконувала захисну функцію, знімається. Натомість встановлюється індивідуальна постійна коронка з кераміки чи металокераміки.

Одноетапна (одномоментна) імплантація

Встановлення імпланту відразу після видалення зуба. При одноетапній імплантації встановлення штучного кореня здійснюється у лунку, що утворилася після видалення зуба.

Переваги одномоментної імплантації:

 • Можна провести видалення та імплантацію зуба за один прийом.
 • Не потрібне додаткове розрізання ясен, адже імплант вживлюється в лунку, що утворилася після видалення зуба.

 

Недоліки одномоментної імплантації:

 • Процедура можлива виключно за ідеального стану ротової порожнини. Кісткова тканина і ясна повинні мати достатню щільність і об’єм.
 • Існує можливість запального процесу після видалення зуба, що може негативно позначитися на приживлюваності імпланта

 

Запишіться на безкоштовну консультацію та огляд, під час яких наші лікарі-імплантологи проаналізують стан ротової порожнини, достатність кісткової тканини, врахують усі ваші побажання та запропонують найбільш відповідну систему та метод імплантації. Після цього буде складено індивідуальний план лікування та імплантації.

Імплантація декількох зубів в «Родинній Стоматології»

Якщо відсутні кілька зубів, етапність процедури імплантації не змінюється, як і її результат для пацієнта. Просто у такому випадку імплантується кілька коренів у кісткову тканину на місце втрачених зубів і нарощуються коронки, які з’єднуються між собою. 

Методика відновлення цілого зубного ряду ALL-ON-4 (всі на чотирьох)

Якщо ви втомилися від незручностей знімних протезів, зверніть увагу на інноваційну методику імплантації цілого зубного ряду ALL-ON-4 (всі-на-чотирьох). Головна перевага методики ALL-ON-4 полягає в тому, що в кісткову тканину щелепи вживлюється всього 4 імпланти. Два з них — на місце передніх зубів, а два інших — на місце п’ятих зубів.У випадку, якщо кісткова тканина пацієнта з якихось причин не підходить для даної технології, замість 4-х імплантів вживлюють 6, щоб рівномірно розподілити навантаження.Ця технологія дозволяє пацієнтові повністю відновити весь зубний ряд та вже після кількох сеансів посміхатися, розмовляти, вживати будь-яку їжу, не відчуваючи при цьому жодного дискомфорту. 

Післяопераційний період та догляд

Після проведення операції потрібно дотримуватися таких правил:

 • Зняти набряклість і зменшити кровотечу допоможуть холодні компреси. У перший день їх потрібно прикладати щогодини на 10 хвилин. Наступні три дні — до 5 разів на добу.
 • З другого дня рекомендовано проводити ополіскування антисептиками або відварами шавлії, ромашки, кори дуба.
 • Для чищення зубів слід вибрати м’яку зубну щітку. Робити це треба обережно, щоб не пошкодити ясна в місці встановлення імпланта.
 • Не можна вживати їжу протягом трьох годин після хірургічного втручання. У перші дні потрібно харчуватися продуктами, які не завдадуть шкоди. Вони повинні бути рідкими або м’якими, теплими. Жувати краще на здорову сторону.

 

Після імплантації зубів протягом двох тижнів потрібно обмежити заняття спортом. Відвідування саун, лазень, соляріїв, куріння, вживання алкоголю на цей час під повною забороною. Щоб уникнути потрапляння до прооперованої ділянки інфекції чи поранення ясен, її не можна чіпати руками.

Протипоказання до імплантації

Протипоказання до імплантації зубів поділяються на абсолютні і відносні. Абсолютні включають наступні стани і захворювання:

 • порушення роботи ендокринної системи;
 • проблеми з кровоносною системою;
 • психічні розлади;
 • онкозахворювання;
 • хвороби сполучних тканин;
 • ВІЛ та венеричні хвороби на різних стадіях.

 

Відносними протипоказаннями є проблеми із зубами та яснами, які вирішуються, вагітність. В окремих випадках лікарі практикують проведення операції навіть з абсолютними протипоказаннями.

Як формується на зубний імплант ціна

Повна вартість імпланта зуба включає весь комплекс послуг, важливих для успіху лікування:

 • стерильний пакет, підготовка операційної;
 • процедура встановлення імпланта;
 • знімки до, під час і після процедури;
 • накладання та зняття швів;
 • медикаментозні препарати для знеболювання.

У «Родинній Стоматології» ви знайдете весь спектр послуг із профілактики та лікування зубів кожного члена родини. У клініці панує затишна атмосфера. Безболісне лікування зубів проходить без страху і стресу. Наше кредо — це ставлення до пацієнтів, як до членів власних сімей і забезпечення їм високого рівня сервісу. Ще один наш пріоритет – це оптимальні ціни. Вставити зуб, зробити пломбу чи провести чистку – на будь-яку послугу ми надаємо найкраще поєднання ціни та якості.

Звертайтесь самі та приводьте своїх рідних. З «Родинною Стоматологією» посмішка кожного члену вашої сім’ї завжди буде білосніжною!

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле