Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00
Видалення тимчасових зубів у дітей — процедура, яку варто проводити у перевіреній клініці, аби уникнути травматичного досвіду сина чи доньки.
У «Родинній Стоматології» цю операцію проводять безболісно та швидко. Ваша дитина вийде з лікарні без сліз та з гарним настроєм.
У період росту щелепних кісток постійні зуби ще не можуть поміститися у дитини в роті, тому з 3 до 12 років тут розміщуються тимчасові — молочні зубки. Вони потрібні для нормального розвитку лицевого скелета, оскільки кістки ростуть тільки за певного навантаження. Це навантаження і створює процес жування.
На місце тимчасових зубів приходять постійні. Ще одна функція молочних — орієнтир для прорізування корінних. Якщо тимчасовий зуб доводиться видаляти, постійний може втратити «орієнтир» та вирости криво. Ось чому стоматологи намагаються у будь-якому випадку зберегти різці, моляри та ікла. Однак існують спеціальні покази до видалення молочних зубів.
Передчасне видалення молочних зубів проводиться у разі:
Спочатку досвідчені лікарі «Родинної Стоматології» проводять діагностику. Для цього роблять рентгенівський знімок або знімок щелепи (ортопантомограма). Обстеження допомагають побачити стан кореневої системи та наявність під тимчасовим зубом постійного. В результаті дитячій стоматолог визначає, чи є видалення молочних зубів необхідним.
Дитину також слід підготувати психологічно, особливо якщо до того моменту подібних процедур не проводилось. Найкраще, що можна зробити в домашніх умовах — це чесно пояснити, що саме буде відбуватися. Великою помилкою буде введення дитини в оману фразами «Лікар тільки подивиться» або «Підемо спитати, як чистити зубки», оскільки розходження очікувань та дійсності лише формує страх перед стоматологом. Інформацію можна доносити в ігровому форматі або за допомогою навчально-розважальних мультфільмів про важливість догляду за посмішкою.
Видалення молочних зубів у дітей проходить у такі етапи:
Після процедури ватний тампон варто утримувати не більше 30 хвилин. Також рекомендується дуже обережно чистити зуби впродовж наступних 3-х діб.
Після процедури варто дотримуватися простих правил:
Після видалення зубів у дітей може спостерігатися легкий набряк, почервоніння або чутливість у місці тимчасового зуба та навколо нього. Це абсолютно нормально, і щодо цього перейматися не варто. Однак якщо дитина відчуває слабкість, нездужання, високу температуру у перший-другий день після процедури, це може бути симптомами запалення лунки — альвеоліту. У такому випадку обов’язково слід звернутися до лікаря для призначення протизапальних препаратів.
Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно
*за умови оформлення заявки через сайт
В Києві варто звернутись до «Родинної Стоматології» з декількох причин:
Родинній Стоматології довіряють найцінніше — здоров’я близьких. Наша команда завжди робить все можливе, щоб виправдати цю довіру повною мірою. Це стосується як процесу лікування, так і психологічного аспекту. Ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт пацієнта під час стоматологічних процедур, а також ретельно працюємо над тим, щоб у майбутньому у вас та ваших дітей не виникало проблем з відвідуванням стоматолога через травматичний досвід.
Піклуйтеся про здорову посмішку своїх дітей — обирайте «Родинну Стоматологію»!
Послуги | Ціна/грн | |
---|---|---|
1 | Видалення молочного зуба просте
| 600 |
2 | Видалення молочного зуба складне
| 700 |
Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо:
Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми.
Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо).
Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт.
Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії.
Як заспокоїти зубний біль в домашніх умовах
Скільки часу потрібно носити брекети
Можливі ускладнення після видалення зуба мудрості та їх профілактика
Чи боляче ставити зубні імпланти
Чому кровоточать ясна: причини та методи лікування
Що таке правильний прикус зубів та яким він має бути
Для чого потрібно лікувати молочні зуби
Особливості лікування зубів під час вагітності
Скільки часу приживається імплант зуба
Коли та як прорізуються перші зуби у дітей: симптоми та терміни
Що таке перикороніт зуба мудрості: симптоми та лікування
Які бувають види брекет-систем
Що таке стоматит: види та причини виникнення
Як запобігти карієсу: профілактика карієсу у дітей та дорослих
Як встановлюють коронки на зуби
Що таке пародонтит: симптоми та причини виникнення хвороби
Які існують види зубних протезів
Класифікація карієсу: види та стадії
Рекомендації після видалення зуба
Як встановлюють брекети на зуби: особливості та етапи процедури
Рекомендації після імплантації зубів
Що таке кіста зуба: симптоми та лікування
Які існують види коронок на зуби
Що таке карієс зубів: причини та симптоми
Як зняти запалення ясен у домашніх умовах
© 2024 Родинна Стоматологія