Керамічні вініри

Керамічні вініри — це можливість надати зубам природну білизну й виправити різноманітні дефекти.

Тонкі накладки із якісної ортопедичної порцеляни забезпечують естетичну реставрацію з мінімальним втручанням у тканини зуба. Отримайте ідеальну усмішку без болю й стресу з керамічними вінірами у «Родинній Стоматології»!

Переваги керамічних вінірів

Ціна на керамічні вініри цілком виправдовується безліччю переваг. Скориставшись цією послугою у «Родинній Стоматології», ви інвестуєте не лише у свою усмішку, а й у впевненість у собі.

Бездоганна естетика. Вініри потрібні, якщо зуби анатомічно неправильної форми, мають дефекти, травми. Також їх встановлюють, коли колір емалі нерівномірний або є плями, і традиційне відбілювання не допомагає. Ціна керамічних вінірів виявляється надзвичайно вигідною, з огляду на широкий спектр проблем, які можна вирішити.

Універсальність. Вініри встановлюються як на фронтальних, так і на бічних зубах, можуть повністю перекрити колір або не змінювати його. Є різна товщина накладок — для мінімальної корекції або для тотальних змін.

Мінімальне втручання. Встановлення вінірів керамічних вимагає значної обробки емалі, тобто реставрація проходить без значних втрат тканин. Вдається зберегти природну структуру зуба, а процедура проходить швидко.

Додатковий захист. Керамічні вініри захищають дентин зубів від зовнішніх чинників. Це можливість усунути подразнення й пошкодження від їжі, напоїв й іншого агресивного впливу. До того ж технологія установки виключає ризик розвитку карієсу під керамічними накладками.

Тривалий термін служби. За умови правильного встановлення, а також належного догляду, вініри прослужать вам багато років. Ціна на вініри виявляється доступною, зважаючи на довговічність цього методу. Потім можна замінити накладки й знову сяяти бездоганною усмішкою.

Абсолютний комфорт. Вініри з кераміки біосумісні з тканинами ясен, зовсім не відчуваються на зубах. Кожна пластина гладка й приємна на дотик, до того ж за умови правильного планування вони зможуть приховати дрібні недоліки розташування зубів, що підвищує рівень комфорту.

Природний вигляд. Вініри зовсім не помітні на зубах. Крім вашого стоматолога, ніхто не зможе розгледіти керамічні накладки. Ваша нова усмішка виглядатиме максимально природно.

Стабільність. Форма й колір накладок залишаються незмінними, на відміну від рідних зубів. Ціна вінірів вигідна тому, що на їхній поверхні не утворюється зубний наліт. Вам не доведеться витрачатися на регулярне чищення або відбілювання. Ваша усмішка завжди буде неперевершеною.

Простий догляд. Щоб зберегти естетичність і функціональність, достатньо звичайного домашнього догляду двічі на день, утриматися від надто твердої їжі (на кшталт льодяників), раз на рік проходити стандартний огляд у стоматолога.

"Родинна Стоматологія" — це:

0 +
Років бездоганного сервісу та інновацій
0 +
Здорових посмішок наших пацієнтів
0 +
Кваліфікованих лікарів-стоматологів
0 +
Страхових компаній, з якими ми співпрацюємо

Матеріали й технологія встановлення керамічних вінірів

Керамічні вініри виготовляється зі спеціальної стоматологічної кераміки в зуботехнічній лабораторії. Кожна пластинка стає результатом дбайливої роботи досвідченого зубного техніка. Ціна керамічних вінірів вища ніж аналогів, але вони вражають своєю ультратонкою структурою, забезпечуючи водночас виняткову міцність. Матеріал дає змогу досягти неймовірно природного ефекту й довговічності.

Встановлення керамічних вінірів розпочинається зі стоматологічного огляду й діагностики, у разі потреби проводиться лікування зубів і ясен. Після цього відбувається підбір кольору й форми пластин, для забезпечення ідеальної гармонії із зубним рядом.

Вирішальний етап — кріплення на поверхню зубів, що можна зробити навіть за одну процедуру, усе залежить від обсягу реставрації. Цей процес вимагає високої майстерності й використання сучасних технологій. У «Родинній Стоматології» ми робимо все можливе, щоб ваш досвід встановлення керамічних вінірів був виключно приємним, а ціна процедури — доступною. Наша мета — забезпечити вам найвищу якість лікування, повернути вашій усмішці здоров’я і природну красу.

Популярні послуги

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг з лікування та профілактики зубів, щоб посмішка кожного члена вашої родини була завжди світлою та здоровою

Коли рекомендуються керамічні вініри?

Ціна на вініри вкрай обґрунтована, оскільки вони відіграють як естетичну, так і функціональну роль. Встановлення рекомендовано у різних ситуаціях:

  • неправильне розташування зубів, негарна форма, легка кривина;
  • велика відстань між зубами, треми або діастеми;
  • патологічне стирання твердих тканин зубів;
  • наявність пломб, які псують зовнішній вигляд зубного ряду;
  • тріщини, сколи, інші механічні пошкодження;
  • потемніння емалі, неестетичний жовтуватий або сіруватий відтінок;
  • ушкодження емалі в наслідок ерозії або флюорозу.

Це медичні показання для встановлення керамічних вінірів. Але у «Родинній Стоматології» ми також розуміємо, що ваша усмішка — це не лише медичне питання, а й часто прагнення до ідеальної зовнішності. Наші лікарі надають безоплатні консультації, допомагаючи вам зробити найкращий вибір для досягнення вашого бажаного естетичного результату й підтримки здоров’я зубів.

Можна мріяти про чарівну посмішку роками, а можна почати носити її на собі вже за кілька тижнів. 

Не марнуйте час. Запишіться на встановлення вінірів зараз

Перша консультація
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт 

Як встановлюються керамічні вініри?

Процес встановлення керамічних вінірів у «Родинній Стоматології» ґрунтується на чіткому алгоритмі, спрямованому на забезпечення найвищої ефективності й комфорту для пацієнтів.

1. Консультація й планування

На першому етапі встановлення керамічних вінірів, лікар проводить уважний огляд й обговорює з пацієнтом його уявлення про ідеальну усмішку. Разом вони визначають форму, колір і інші аспекти, щоб забезпечити максимально природний вигляд. Погоджується остаточна ціна керамічних вінірів. 

2. Інноваційне 3D-моделювання

Для втілення концепції в реальність, ми використовуємо передові технології 3D-моделювання. Це може бути восковий зліпок або цифрова 3D-модель, що дозволяє точно спроєктувати індивідуальний дизайн усмішки.

3. Тимчасове рішення на проміжному етапі

Після отримання концепції, ми створюємо тимчасові вініри, що дозволяють пацієнтові попередньо оцінити результат і вносити зміни за потреби. Це етап адаптації до майбутніх змін.

4. Індивідуальна підготовка зубів

Після остаточного погодження дизайну, лікар обточує емаль зубів приблизно до 0,6 мм, використовуючи мікроскоп для максимальної точності. Зазначимо, що ця процедура може бути виконана до встановлення тимчасових вінірів, якщо так зручніше пацієнту.

5. Дбайливе виготовлення вінірів

Наступний етап — це мистецтво виготовлення керамічних накладок. Зубний технік працюватиме над унікальною формою, кольором і текстурою упродовж 10–20 днів. Термін виготовлення залежить від складності й обсягу робіт.

6. Фіксація постійних вінірів

Лікар видаляє тимчасові накладки й встановлює нові вініри, використовуючи спеціальний стоматологічний цемент для міцного і безпечного кріплення. Процедура проходить під анестезією.

Використовуємо сучасні методи, матеріали і підходи.
Що це означає для наших пацієнтів?

0 %
швидко позбулися дискомфорту після процедури
0 %
стали впевненішими завдяки покращеній посмішці
0 %
відзначили, що результат перевершив очікування

Порівняння з іншими видами вінірів

Керамічні вініри мають особливий попит і, згідно з відгуками лікарів і пацієнтів, мають кілька важливих переваг. Порівняймо їх з іншими типами накладок для відновлення естетики й функції зубів.

  • Люмініри — зазвичай ці ультратонкі вініри використовують для маскування невеликих сколів і пігментації. За наявності вираженої кривини та міжзубних проміжків краще вибрати керамічні.
  • Цирконієві вініри — міцні, надійні й довго служать. Однак ціна керамічних доступніша, до того ж вони простіші в установці.
  • Композитні — дешевші, швидше встановлюються. Кераміка має перевагу у стійкості до забарвлень, забезпечуючи тривалу білизну, а також краще імітує природний вигляд зубів.

Команда «Родинної Стоматології» готова надати вам безоплатну консультацію, під час якої ви детально обговорите ваші потреби з лікарем і разом знайдете оптимальне рішення. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб розпочати свій шлях до голлівудської усмішки вже сьогодні!

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті — отримайте консультацію безкоштовно

Професійні лікарі естетичної стоматології

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Як виглядають вініри наших пацієнтів

Після встановлення вінірів змінюється не тільки посмішка. Наші пацієнти відзначають, що цей крок позитивно вплинув на їхнє життя загалом. Вони стали частіше посміхатися, відчули більшу впевненість, розкрили справжніх себе. 

Вініри до 1 Вініри після 1
Вініри до 2 Вініри після 2
Вініри до 3 Вініри після 3

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле