м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання зубів методом Magic Smile
— не магія, а наука чарівної посмішки

На 8-10 тонів світліше — за одну процедуру

Безпечно. Безболісно. Надійно.

0 +
років досвіду
0 +
посмішок стали світлішими

1,5

години на процедуру

від 6 до 36

місяців зберігається ефект

До вашої білосніжної посмішки — тільки крок

Запишіться на відбілювання зубів зараз

Акційна ціна
3600 грн 2999

*за умови оформлення заявки через сайт

Magic Smile — провідний сучасний метод відбілювання зубів

0 %
безболісна процедура
0 %
не шкодить емалі
0 %
безпечні натуральні речовин

Як відбувається відбілювання зубів?
Розповідає лікар-стоматолог Христич Ірина Сергіївна

Все, що варто знати про відбілювання зубів Magic Smile

Результати відбілювання зубів наших пацієнтів

Білосніжна посмішка — з мінімумом зусиль. 

Відбілювання зубів до 1 Відбілювання зубів після 1

«Родинна Стоматологія» – те, що радять найближчим. Ось чому

Досвід лікарів — від 10 років

З лікарями-професіоналами Ви можете бути впевнені в точному дотриманні протоколу процедури. Наші досвідчені спеціалісти — це Ваша безпека, комфорт і передбачуваний результат. 

Використання сучасних методів

Передові технології забезпечують досягнення максимального ефекту впродовж одного сеансу. 

Безболісна процедура

Неагресивні компоненти гелю та використання LED-лампи в синьому діапазоні — це і робить процедуру безпечною та комфортною. 

Доступна ціна

Тривалий ефект, результат за один прийом, безболісність і безпечність. І все це за доступною ціною! 

Тривалий ефект

Отриманий колір триматиметься від 6 місяців. Тривалість буде залежати від догляду за зубами та дотримання рекомендацій лікаря. 

Натуральний вигляд

Ваша посмішка після проведення процедури буде білосніжною, але абсолютно природною. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Відгуки про відбілювання зубів Magic Smile у нас

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті — отримайте знижку 44% на процедуру

*акція діє до 31.05.2024

Етапи відбілювання зубів

1

Стоматологічний огляд

Стандартний огляд ротової порожнини потрібен, щоб визначити стан зубів і пародонта, виключити тимчасові протипоказання. За необхідності проводиться професійна чистка зубів (мінімум за 3 дні до процедури). 

2

Оцінка тону

Початковий колір зубів визначається за шкалою Vita. Ці дані допоможуть оцінити результат процедури. 

3

Підготовка ротової порожнини

Пацієнту одягають захисні окуляри, змащують губи зволожувальним кремом, встановлюють ретрактор — спеціальний апарат, який фіксує рот у відкритому стані. На ясна наноситься гель (рідкий кофердам), який захистить слизову оболонку від випромінювання лампи. 

4

Власне відбілювання

Процедура відбілювання починається з нанесення гелю Magic Smile. Гель активується світлодіодною лампою, яка випромінює світло в холодному синьому спектрі. 

5

Повторення

Зазвичай обробка проводиться тричі в межах одного сеансу. Це допомагає досягти кращого результату. Під час експрес-відбілювання гель наноситься лише один раз.

6

Насолода результатом

Після завершення пацієнт має змогу особисто переконатися в досягненні бажаного результату. 

Лікарі відповідають: популярні питання та відповіді про відбілювання

Процедуру проводять дорослим людям зі здоровими зубами без реставрації. Головне показання — це бажання пацієнта зробити емаль світлішою. 

Незважаючи на те, що метод Magic Smile є повністю безпечним, окремим категоріям пацієнтів не рекомендовано проводити цю процедуру. Це:

  • діти та підлітки до 18 років, оскільки в цьому віці процес формування зубної емалі ще триває;
  • не рекомендується проводити процедуру вагітним і матерям, що годують;
  • абсолютними протипоказаннями є наявність в анамнезі епілепсії чи онкології.

Виявлення в ротовій порожнині пацієнта ерозій, афтозних чи запальних процесів є відносним протипоказанням: процедуру можна проводити після усунення цих станів.

Це принципово різні процедури, тому відповідь залежить від мети, яка стоїть перед пацієнтом. Чистка зубів потрібна для того, щоб видалити зубний камінь — мінеральні відкладення на зубах, в яких скупчуються бактерії, викликаючи карієс і запалення ясен. Відбілювання — суто естетична процедура, мета якої — зробити посмішку білосніжною. Найкращий ефект дає їхнє поєднання. 

Існує чимало методик відновлення природної білизни зубів. Але краще використовувати ті, що не мають негативного впливу на зубну емаль, характеризуються довготривалим ефектом та відсутністю дискомфорту під час проведення процедури. Усім цим вимогам відповідає метод Magic Smile. 

Якщо зуби здорові, то попередня підготовка не потрібна. Тільки за наявності зубного нальоту або каменю рекомендується пройти професійну чистку зубів. Окрім естетичного ефекту, це зменшить ризик запалення ясен. 

Усе залежить від методу відбілювання, активних речовин та активаторів. У випадку з технологією Magic Smile це 100% безпечно. 

Ми рекомендуємо відбілювати емаль не частіше, ніж раз на рік. 

До 36 місяців. Результат залежить від дотримання рекомендацій лікаря, ретельності догляду, фізіологічних особливостей організму. Мінімальний термін, за якого зберігається ефект, складає 6 місяців. 

Протягом перших двох тижнів потрібно дотримуватись білої дієти: не вживати продукти та напої, що містять натуральні чи штучні барвники. У подальшому достатньо звичайних щоденних гігієнічних процедур. 

У клініці «Родинна Стоматологія» досвічені лікарі-стоматологи виконують процедуру відбілювання зубів за технологією Magic Smile. Це ефективний та безпечний метод отримати на 8-10 тонів світліший колір зубів, що протримається до 3 років. 

Ціна на відбілювання зубів методом Magic Smile коштує 3600 грн. Але ви можете отримати знижку за умови запису через сайт. Більше інформації — на цій сторінці. 

Скільки коштує відбілювання зубів?
Ціна/грн
1
Відбілювання зубів система «Magic Smile» (2 щелепи)
3600 2999
2
Додаткова експозиція
600

Акційна пропозиція -44% (ціна відбілювання 2999 грн замість 3600 грн) діє за умови попереднього запису через форму на сайті до 31.05.2024.

Професійні лікарі естетичної стоматології

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Показати більше

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле