м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Зубні імпланти Osstem Implant

Встановлення імплантів Osstem Implant — стоматологічна процедура, необхідна у випадку втрати одного або кількох зубів, а також за повної адентії. Переваги цього способу відновлення здорової усмішки вже оцінили стоматологи й пацієнти у всьому світі. У «Родинній Стоматології» послуга стала популярною завдяки доступності, ефективності й винятковим результатам.

Особливості й переваги системи імплантів Osstem

Osstem Implant виготовляються південнокорейською компанією з понад 30-річною історією і значно перевершують інші стоматологічні рішення. Це втілення передових технологій і майстерності, що забезпечує найвищий стандарт якості й ефективності.

  1. Швидке приживлення. Osstem Implant вирізняється особливим покриттям і унікальним стрижнем, що імітує структуру кістки. Це дає змогу швидше відновити жувальну функцію й естетичний аспект, адже приживлення триває всього кілька місяців.
  2. Висока стабільність і довговічність. Ретельно продумана конструкція корейських імплантів із титанового сплаву гарантує високу надійність. Вірно розподілене навантаження забезпечує максимальну ефективність імплантатів упродовж тривалого періоду.
  3. Надійна фіксація. Особлива увага приділяється фіксації, щоб уникнути ризику деформації системи. Це не тільки забезпечує високий рівень комфорту для пацієнта, але і сприяє тривалому безперебійному використанню імплантатів.
  4. Широка лінійка моделей. Osstem Implant пропонує розмаїття моделей, що допомагає вибрати оптимальний варіант, навіть у найскладніших клінічних випадках.
  5. Гіпоалергенність. Завдяки відсутності подразнень і майже нульовому ризику відторгнення, «Осстем» імпланти безпечні й придатні для широкого кола пацієнтів.
  6. Стабільний білий колір. Естетичність імплантів «Осстем» зберігається впродовж усього періоду експлуатації. Ця перевага особливо важлива для тих, хто прагне не лише відновити зуби, але і зберегти бездоганний зовнішній вигляд своєї усмішки на довгі роки.
  7. Вартість. Ціна на імпланти Osstem вигідніша у порівнянні з продукцією багатьох інших брендів, а якість завжди на найвищому рівні.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Типи імплантів Osstem Implant

Під час вибору системи імплантів Osstem Implant лікар разом із пацієнтом погоджує всі деталі, пропонує кілька моделей, кожна з яких має свої унікальні переваги.

TS — повний контроль і легкість встановлення

Система імплантів TS вражають герметичною фіксацією завдяки внутрішньому 6-кутнику й конусу 11°. Різьблення штопорного типу і два паралельні завитки забезпечують стабільність. Занурювальний тип імпланта допомагає контролювати процес, а спрощений протокол установки надає змогу вибрати одно- або двоетапну імплантацію. Цей тип ідеально підходить для стандартних випадків, забезпечуючи естетичний і довгостроковий результат. 

MS — для ситуацій з обмеженим простором

Цей тип Osstem Implant розроблений для випадків з мінімальною шириною кістки або вузьких зубних проміжків. Конструкція монолітна, тобто імплантат і абатмент — одне ціле. Рекомендовані для прямого встановлення, оскільки не згинаються. Тип фіксації коронки — виключно цементний. Зазвичай використовуються для протезування передніх зубів із високим жувальним навантаженням. Відрізняються міцністю й здатністю впоратися зі складними сценаріями протезування. Представлені в трьох типах: Narrow Ridge для вузьких гребенів, Denture для знімних протезів та Provisional — як тимчасове рішення. 

Ultra Wide — збільшений розмір для високої стабільності

«Осстем» імпланти цього типу відрізняюся широким діаметром, забезпечуючи високу первинну стабільність під час одномоментної імплантації. Ідеально підходять для тих, хто шукає миттєвий і надійний результат.

Кожен тип імпланту Osstem — високотехнологічне рішення для конкретних вимог і забезпечення найкращих результатів у відновленні зубів. 

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють корейські імпланти Osstem?

Процес встановлення зубних імплантів Osstem — це дбайлива робота професіоналів. Кожен етап процедури ретельно продуманий для забезпечення оптимальних результатів і максимального комфорту пацієнта.

1. Дослідження й оцінювання

Усе починається з комплексного обстеження, яке охоплює стандартний стоматологічний огляд, проведення комп’ютерної томографії, збору анамнезу, додаткових аналізів за потреби. Лікар оцінює результати, розробляє план лікування й озвучує його вартість.

2. Підготовка ротової порожнини

Проводиться комплекс лікувальних і профілактичних процедур, у тому числі видалення зубного каменю і лікування карієсу. За необхідності відбувається реконструкція кісткової тканини.

3. Імплантація штучного кореня

Здійснюється операція зі встановлення імпланта у кісткову тканину щелепи на місце видаленого зуба, що є першим кроком до відновлення його структури. 

4. Встановлення тимчасової конструкції

Спеціальний формувач потрібен для утворення правильного контуру ясен. Пізніше його замінюють на абатмент, на який кріпиться початкова коронка.

5. Остеоінтеграція

Упродовж 3–6 місяців відбувається процес приживлення кісткової тканини до зубного імплантату. У цей час тимчасова коронка захищає імплант.

6. Протезування

На абатмент установлюється постійна коронка. Пацієнт здобуває нову здорову усмішку, а разом із нею комфорт і впевненість у собі. 

Переваги встановлення дентальних імплантів Osstem у «Родинній Стоматології»

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб відновлення зубів було для вас не лише ефективним, але й позитивним досвідом.

Затишок

Ми дбаємо про те, щоб наша клініка була місцем, де ви почуватиметеся не лише пацієнтом, але й частиною великої дружньої родини. Ваш комфорт — наш пріоритет. 

Професіоналізм

У нашій команді лікарі-імплантологи з понад 10-річним досвідом. Разом з асистентами вони готові надати якісну медичну допомогу.

Довіра

«Родинна Стоматологія» працює більш як 13 років, ми допомогли понад 17 000 пацієнтам повернути здорову усмішку, отримали численні позитивні відгуки.

Доступність

Пропонуємо безоплатний огляд і консультацію лікаря, а вартість наших послуг завжди вигідна для пацієнтів. Ми прагнемо зробити якісну імплантацію доступною для кожного.

Гарантії

Надаємо довічну гарантію на імплант Osstem Implant і 5 років — на встановлення.

Швидкість

Завдяки злагодженій роботі команди, імплантація можлива за 1 день, а тривалість процедур здебільшого становить від 20 до 60 хвилин.

Експертність

Ставимо «Осстем» імпланти у будь-яких випадках (якщо немає протипоказань за станом здоров’я). Ми готові взятися за розв’язання найскладніших проблем, навіть якщо в інших клініках вам відмовили.

Страхування

Співпрацюємо більш як з 15 провідними страховими компаніями, що покривають лікування.

Якість

«Родинна Стоматологія» — офіційний партнер Osstem Implant. Використовуємо виключно оригінальні матеріали й інноваційні технології.

Безпека

Регулярна дезінфекція і стерилізація гарантують, що кожна процедура проходить у максимально безпечних умовах. Ми впроваджуємо спеціальні протоколи, які унеможливлюють будь-які ускладнення.

Гарантуємо не лише відмінний результат, але й повертаємо пацієнтам впевненість у собі та радість повноцінного життя. Вибирайте імплантацію зубів Osstem у «Родинній Стоматології», де ваша усмішка — наша головна турбота. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле