Зубні імпланти Osstem Implant

Встановлення імплантів Osstem Implant — стоматологічна процедура, необхідна у випадку втрати одного або кількох зубів, а також за повної адентії. Переваги цього способу відновлення здорової усмішки вже оцінили стоматологи й пацієнти у всьому світі. У «Родинній Стоматології» послуга стала популярною завдяки доступності, ефективності й винятковим результатам.

Особливості й переваги системи імплантів Osstem

Osstem Implant виготовляються південнокорейською компанією з понад 30-річною історією і значно перевершують інші стоматологічні рішення. Це втілення передових технологій і майстерності, що забезпечує найвищий стандарт якості й ефективності.

  1. Швидке приживлення. Osstem Implant вирізняється особливим покриттям і унікальним стрижнем, що імітує структуру кістки. Це дає змогу швидше відновити жувальну функцію й естетичний аспект, адже приживлення триває всього кілька місяців.
  2. Висока стабільність і довговічність. Ретельно продумана конструкція корейських імплантів із титанового сплаву гарантує високу надійність. Вірно розподілене навантаження забезпечує максимальну ефективність імплантатів упродовж тривалого періоду.
  3. Надійна фіксація. Особлива увага приділяється фіксації, щоб уникнути ризику деформації системи. Це не тільки забезпечує високий рівень комфорту для пацієнта, але і сприяє тривалому безперебійному використанню імплантатів.
  4. Широка лінійка моделей. Osstem Implant пропонує розмаїття моделей, що допомагає вибрати оптимальний варіант, навіть у найскладніших клінічних випадках.
  5. Гіпоалергенність. Завдяки відсутності подразнень і майже нульовому ризику відторгнення, «Осстем» імпланти безпечні й придатні для широкого кола пацієнтів.
  6. Стабільний білий колір. Естетичність імплантів «Осстем» зберігається впродовж усього періоду експлуатації. Ця перевага особливо важлива для тих, хто прагне не лише відновити зуби, але і зберегти бездоганний зовнішній вигляд своєї усмішки на довгі роки.
  7. Вартість. Ціна на імпланти Osstem вигідніша у порівнянні з продукцією багатьох інших брендів, а якість завжди на найвищому рівні.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Типи імплантів Osstem Implant

Під час вибору системи імплантів Osstem Implant лікар разом із пацієнтом погоджує всі деталі, пропонує кілька моделей, кожна з яких має свої унікальні переваги.

TS — повний контроль і легкість встановлення

Система імплантів TS вражають герметичною фіксацією завдяки внутрішньому 6-кутнику й конусу 11°. Різьблення штопорного типу і два паралельні завитки забезпечують стабільність. Занурювальний тип імпланта допомагає контролювати процес, а спрощений протокол установки надає змогу вибрати одно- або двоетапну імплантацію. Цей тип ідеально підходить для стандартних випадків, забезпечуючи естетичний і довгостроковий результат. 

MS — для ситуацій з обмеженим простором

Цей тип Osstem Implant розроблений для випадків з мінімальною шириною кістки або вузьких зубних проміжків. Конструкція монолітна, тобто імплантат і абатмент — одне ціле. Рекомендовані для прямого встановлення, оскільки не згинаються. Тип фіксації коронки — виключно цементний. Зазвичай використовуються для протезування передніх зубів із високим жувальним навантаженням. Відрізняються міцністю й здатністю впоратися зі складними сценаріями протезування. Представлені в трьох типах: Narrow Ridge для вузьких гребенів, Denture для знімних протезів та Provisional — як тимчасове рішення. 

Ultra Wide — збільшений розмір для високої стабільності

«Осстем» імпланти цього типу відрізняюся широким діаметром, забезпечуючи високу первинну стабільність під час одномоментної імплантації. Ідеально підходять для тих, хто шукає миттєвий і надійний результат.

Кожен тип імпланту Osstem — високотехнологічне рішення для конкретних вимог і забезпечення найкращих результатів у відновленні зубів. 

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють корейські імпланти Osstem?

Процес встановлення зубних імплантів Osstem — це дбайлива робота професіоналів. Кожен етап процедури ретельно продуманий для забезпечення оптимальних результатів і максимального комфорту пацієнта.

1. Дослідження й оцінювання

Усе починається з комплексного обстеження, яке охоплює стандартний стоматологічний огляд, проведення комп’ютерної томографії, збору анамнезу, додаткових аналізів за потреби. Лікар оцінює результати, розробляє план лікування й озвучує його вартість.

2. Підготовка ротової порожнини

Проводиться комплекс лікувальних і профілактичних процедур, у тому числі видалення зубного каменю і лікування карієсу. За необхідності відбувається реконструкція кісткової тканини.

3. Імплантація штучного кореня

Здійснюється операція зі встановлення імпланта у кісткову тканину щелепи на місце видаленого зуба, що є першим кроком до відновлення його структури. 

4. Встановлення тимчасової конструкції

Спеціальний формувач потрібен для утворення правильного контуру ясен. Пізніше його замінюють на абатмент, на який кріпиться початкова коронка.

5. Остеоінтеграція

Упродовж 3–6 місяців відбувається процес приживлення кісткової тканини до зубного імплантату. У цей час тимчасова коронка захищає імплант.

6. Протезування

На абатмент установлюється постійна коронка. Пацієнт здобуває нову здорову усмішку, а разом із нею комфорт і впевненість у собі. 

Переваги встановлення дентальних імплантів Osstem у «Родинній Стоматології»

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб відновлення зубів було для вас не лише ефективним, але й позитивним досвідом.

Затишок

Ми дбаємо про те, щоб наша клініка була місцем, де ви почуватиметеся не лише пацієнтом, але й частиною великої дружньої родини. Ваш комфорт — наш пріоритет. 

Професіоналізм

У нашій команді лікарі-імплантологи з понад 10-річним досвідом. Разом з асистентами вони готові надати якісну медичну допомогу.

Довіра

«Родинна Стоматологія» працює більш як 13 років, ми допомогли понад 17 000 пацієнтам повернути здорову усмішку, отримали численні позитивні відгуки.

Доступність

Пропонуємо безоплатний огляд і консультацію лікаря, а вартість наших послуг завжди вигідна для пацієнтів. Ми прагнемо зробити якісну імплантацію доступною для кожного.

Гарантії

Надаємо довічну гарантію на імплант Osstem Implant і 5 років — на встановлення.

Швидкість

Завдяки злагодженій роботі команди, імплантація можлива за 1 день, а тривалість процедур здебільшого становить від 20 до 60 хвилин.

Експертність

Ставимо «Осстем» імпланти у будь-яких випадках (якщо немає протипоказань за станом здоров’я). Ми готові взятися за розв’язання найскладніших проблем, навіть якщо в інших клініках вам відмовили.

Страхування

Співпрацюємо більш як з 15 провідними страховими компаніями, що покривають лікування.

Якість

«Родинна Стоматологія» — офіційний партнер Osstem Implant. Використовуємо виключно оригінальні матеріали й інноваційні технології.

Безпека

Регулярна дезінфекція і стерилізація гарантують, що кожна процедура проходить у максимально безпечних умовах. Ми впроваджуємо спеціальні протоколи, які унеможливлюють будь-які ускладнення.

Гарантуємо не лише відмінний результат, але й повертаємо пацієнтам впевненість у собі та радість повноцінного життя. Вибирайте імплантацію зубів Osstem у «Родинній Стоматології», де ваша усмішка — наша головна турбота. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле