м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Фотополімерна реставрація зубів

Відколи, нерівномірний колір зубів, карієс – усе це псує естетику посмішки та завдає людині дискомфорту. Швидко відновити цілісність і красу зубного ряду дає змогу фотополімерна реставрація зубів. Це інноваційна технологія, що відкриває великі можливості у розв’язанні стоматологічних проблем різного ступеня складності.

Фотополімери в стоматології – інноваційні матеріали для якісного відновлення зубів

Сучасна стоматологія пропонує різні способи лікування, здатні не тільки зберегти здоров’я зубів, а й зробити їх привабливими. Це стало можливим завдяки появі нових матеріалів замість звичайних пломбувальних (амальгами, цементу). Йдеться про фотополімери – композити, які швидко тверднуть під дією лампи, що випромінює ультрафіолетове світло. Вони дають змогу відновити втрачену частину зуба, який після реставрації має максимально природний вигляд.

На відміну від процедур з використанням традиційних пломбувальних матеріалів, під час реставрації зубів фотополімером лікар не просто заповнює порожнину, а відтворює анатомію пошкодженого зуба. Завдяки ретельному підбору відтінку матеріал абсолютно не видно на обробленій поверхні. Водночас зносостійкість і міцність фотополімерних матеріалів дають змогу повернути зубам не тільки естетику, а й функціональність.

Коли необхідна реставрація зубів фотополімером

Фотополімерна технологія належить до художньої реставрації, яка максимально зберігає і навіть покращує структуру зубів, їхній колір і блиск. Поряд з естетичною метою, фотополімерна реставрація зубів призначається і як лікувальна процедура. Адже фотополімери часто використовують для усунення невеликих дефектів зубів як альтернативу традиційним пломбам.

Дентальні проблеми, які здатні усунути фотополімерні матеріали:

  • травмування зуба;
  • наявність пігментних плям на зубах;
  • каріозне ураження зубів;
  • підвищена стертість емалі;
  • великі проміжки між зубами;
  • неправильна форма/положення зуба;
  • дефекти емалі.

Найчастіше за допомогою фотополімерів усувають стоматологічні проблеми з фронтальними зубами. Оскільки зона посмішки є найбільш помітною і для комфорту пацієнта важливо максимально зберегти її естетику.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Переваги фотополімерної реставрації – красива посмішка за один візит до стоматолога

Попит на реставрацію зубів фотополімером пояснюється насамперед здатністю матеріалу непомітно відновлювати пошкоджені зуби й надавати їм високих естетичних якостей.

Інші переваги реставрації композитами світлового затвердіння:

  1. Комфорт. Фотополімери дають змогу точно відтворити природну форму кожного зуба і зберегти їхню функціональність із рівномірним розподілом навантаження.
  2. Надійність. Фотополімерні матеріали герметично закривають навіть незначні тріщини на зубах, знижуючи їхню чутливість і створюючи ідеально рівну поверхню. А завдяки міцності вони здатні прослужити близько 10 років.
  3. Мінімальна підготовка. Фотополімерна реставрація передбачає проведення мінімальної кількості маніпуляцій перед нанесенням матеріалу.
  4. Швидкість. Усунути різні дефекти зуба за допомогою фотополімерів можна за 1 сеанс без реабілітаційного періоду.

Також варто відзначити доступну ціну фотополімерної реставрації порівняно з коронками, вартість яких вища через необхідність виготовлення індивідуальної конструкції в зуботехнічній лабораторії.

Фотополімерна реставрація зубів – мистецтво в стоматології

Фотополімери – сучасні композитні матеріали, які завдяки своїм унікальним фізико-хімічним властивостям дали змогу змінити уявлення про традиційне пломбування зубів. У звичайних умовах фотополімери являють собою пластичний матеріал, який легко проникає в найменші порожнини й вирівнює поверхню. Під впливом світлового променя відбувається полімеризація матеріалу – він твердне, стає дуже міцним і повністю відновлює природну анатомію зуба.

Завдяки таким особливостям фотополімери вважаються наразі найкращими матеріалами в стоматології, які активно використовують для усунення різних проблем із зубами.

Як відбувається фотополімерна реставрація зубів?
Розповідає професійний лікар-стоматолог Христич Ірина Сергіївна

Процес реставрації зубів фотополімером

Як і будь-яка стоматологічна процедура, фотополімерна реставрація зубів передбачає певну підготовку перед втручанням.

Діагностика

Для встановлення діагнозу лікар проводить візуальний огляд ротової порожнини й оцінює стан зубів. За необхідності робиться рентген, на підставі якого фахівець отримує повну інформацію про внутрішні структури зуба, кісткові та м’які тканини. Це дає змогу встановити точний діагноз і призначити правильне лікування.

Підготовка

Оскільки реставрація за допомогою фотополімерів виконується тільки на здорових зубах – лікар спочатку видаляє уражені карієсом і нежиттєздатні тканини, відкладення зубного нальоту та каменю. Поверхню підготовленого зуба добре очищають і обробляють антисептичним засобом. Якщо він сильно зруйнований – як додаткова опора встановлюється штифт. Для якісного відновлення зуба робочу зону ізолюють за допомогою кофердама. Щоб пацієнт почувався під час процедури максимально комфортно, проводиться анестезія.

Нанесення матеріалу

Підібраний за кольором фотополімер накладається на підготовлену поверхню зуба пошарово. Кожен шар засвічують полімеризаційною лампою. Наприкінці лікар оцінює результат – перевіряє відповідність форми, правильність змикання зубів. За необхідності проводять корекцію. Щоб надати зубу природного блиску і запобігти швидкому утворенню нальоту, оброблену поверхню полірують.

Для отримання високого естетичного та функціонального результату слід довіряти свої зуби висококваліфікованим фахівцям, які застосовують сучасні підходи до лікування та використовують якісні фотополімери. Саме такого принципу роботи дотримуються лікарі «Родинної Стоматології».

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійний лікар-стоматолог

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Показати ще

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле