м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Встановлення брекет-систем

Брекети — це спеціальні ортодонтичні конструкції для корекції прикусу. Цей метод допомагає розв’язати проблеми з вирівнюванням зубів, поліпшити функціональність й естетику. Забудьте про незручності й комплекси, фахівці «Родинної Стоматології» готові зробити вашу усмішку бездоганною. Дізнатися, скільки коштує поставити брекети можна вже на першій консультації.

Показання до встановлення брекетів

Брекет-системи актуальні для виправлення різноманітних дефектів розвитку зубів. Ціна брекетів певною мірою залежить від складності лікування.

 1. Порушення прикусу. Брекет-системи встановлюють для виправлення таких патологій зубощелепної системи, як мезіальний, дистальний, відкритий, глибокий або перехресний прикус. Навіть якщо проблеми з прикусом здаються не критичними, вони однаково можуть спотворити міміку, спричинити різноманітні дефекти мовлення, ускладнювати дихання тощо. Також неправильне положення зубів пришвидшує їхнє руйнування. Тому ціна на брекети цілком виправдана, враховуючи перелік порушень, які вони здатні вирішити.
 2. Скупченість зубів. Надто щільне розташування — не лише естетична проблема. Це також ускладнює гігієну, може спричинити розвиток запальних процесів ротової порожнини, карієсу, хвороб ясен тощо. Встановлення брекетів дає змогу усунути скупченість й створити гармонійний зубний ряд.
 3. Дистопія. Брекети-системи використовують для корекції неправильного розташування або росту зубів, щоб забезпечити оптимальну анатомічну позицію. До того ж дистопія часто стає причиною руйнування емалі, тому у випадку цієї аномалії брекети на зуби — оптимальний варіант лікування.
 4. Диспропорція щелеп. Брекети допомагають скорегувати розмір і форму щелеп, адже їхнє неправильне змикання порушує процес пережовування їжі, може спричиняти захворювання шлунково-кишкового тракту.
 5. Діастеми й треми. Встановлення брекетів дає змогу ефективно закрити щербини й проміжки між зубами, покращуючи естетику усмішки.
 6. Підготовка до імплантації або протезування. Іноді брекети потрібні для створення необхідного простору для імплантів або протезів, з метою покращення результатів подальшого лікування.

Отже, ціна брекетів завжди вигідна, оскільки це ефективний і часто єдиний метод лікування для різних дефектів розвитку зубів і щелеп. Для пацієнтів це можливість отримати не лише привабливу усмішку, але й покращити здоров’я в цілому. Дізнатися, скільки коштують брекети, ви можете відразу після обстеження й визначення показань до встановлення конкретної ортодонтичної системи.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види брекет-систем

Лікарі-ортодонти “Родинної Стоматології” готові запропонувати вам кілька варіантів брекет-систем, які оптимально підходять саме у вашому випадку. Важливо розуміти, що вартість брекетів може залежати від таких чинників, як матеріал виготовлення, тип конструкції, місце кріплення тощо. Наші фахівці розкажуть, скільки коштують брекети, і порадять оптимальний варіант, враховуючи ваші індивідуальні потреби й бюджет.

Самолігуючі брекети

Брекет-системи з особливим типом кріплення, а також менш масивною конструкцією. Основна особливість самолігуючих брекетів полягає у тому, що для фіксації дуги використовуються кришечки (кліпси). У результаті навантаження розподіляється без особливого втручання, адже дуга у пазах переміщається вільніше. Крім того, такі брекети зазвичай мінімізують ризик виникнення подразнень у ротовій порожнині, оскільки менше взаємодіють з м’якими тканинами. Завдяки гладкій поверхні догляд за брекет-системою максимально простий, до того ж вона не потребує частого корегування у лікаря. 

Сапфірові брекети

Один з найпопулярніших типів ортодонтичних брекетів. Назва походить від матеріалу, з якого вони виготовлені — монокристалічного сапфіру. Сапфірові брекети прозорі й майже непомітні на зубах. Крім того, вони відомі високою міцністю, стійкістю до забруднень і плям. Матеріал, з якого вони виготовлені, біологічно сумісний і не викликає алергічних реакцій. Це робить їх ідеальним вибором для пацієнтів з вираженою чутливістю до металевих сплавів або інших матеріалів. Щодо вартості, то сапфірові брекет-системи зазвичай трохи дорожчі за інші варіанти. Однак попри високу ціну, ці брекети — чудовий варіант для тих, хто шукає естетичний й надійний спосіб вирівнювання зубів. 

Металеві брекети

Найбільш поширений й доступний тип ортодонтичних брекет-систем. Вони складаються з металевих деталей, які кріпляться до зубів й об’єднуються між собою за допомогою спеціальної дуги. Основні переваги металевих брекетів — міцність й ефективність, тому це оптимальний варіант для виправлення навіть найскладніших ортодонтичних проблем. Вони легко чистяться, не забарвлюються від їжі або напоїв. Крім того, вартість металевих брекетів зазвичай нижча у порівнянні з іншими типами, що забезпечує якісне лікування за доступну ціну. 

Лінгвальні брекети

Інноваційний тип ортодонтичних брекет-систем, які відрізняються від традиційних брекетів тим, що вони кріпляться на внутрішній бік зубів, ближче до язика й м’яких тканин ротової порожнини. Основна перевага лінгвальних брекетів полягає у тому, що вони практично непомітні при розмові або усмішці. Однак важливо враховувати, що ціна цих брекетів може бути вищою, а чищення — трохи складнішим. Вони не підходять для усунення надто складних дефектів. Через особливість конструкції, лінгвальні брекети можуть вимагати тривалішого часу для звикання. 

Керамічні брекети

Ортодонтичні брекети, які виготовляються з прозорого або білого керамічного матеріалу. Вартість керамічних брекетів вище аналогів, але їх вибирають за естетичність — вони майже невидимі, оскільки відтінок кераміки можна підібрати так, щоб він збігався з природним кольором зубів. Однак, варто зазначити, що керамічні брекети менш міцні, ніж металеві, тому є деякі обмеження щодо їхнього використання для пацієнтів зі складними ортодонтичними проблемами або для тих, хто активно займається спортом чи має певні харчові звички. 

Як відбувається встановлення брекетів?
Розповідає професійний лікар-стоматолог Шагалін Сергій Юрійович

Як встановлюють брекети на зуби?

Лікування у стоматолога-ортодонта можна умовно розділити на кілька основних етапів.

1. Діагностика

Під час первинної консультації лікар проводить огляд ротової порожнини, робить рентгенівські й комп’ютерно-томографічні знімки для отримання детальної інформації про стан зубів, щелеп, особливості прикусу. Крім того, можуть бути зняті зліпки, що допоможе вибрати оптимальну брекет-систему для конкретного клінічного випадку. Лікар повідомляє пацієнту, скільки коштують брекети й складає детальний план лікування. 

2. Підготовка

Перед встановленням брекетів важливо провести загальне лікування, а також професійну гігієну ротової порожнини. Це важливий крок, оскільки наліт, зубний камінь, карієс, різноманітні захворювання ясен можуть ускладнити процес встановлення брекетів і спровокувати ускладнення. У “Родинній Стоматології” ми прагнемо зробити процес встановлення брекетів максимально комфортним і безпечним для кожного пацієнта, тому забезпечуємо високу якість медичної допомоги, у тому числі на підготовчому етапі.

3. Встановлення

Зуби пацієнта обробляються медичними засобами для покращення адгезії. З допомогою спеціального клею ортодонт прикріплює кожну частину брекет-системи до поверхні зуба, ретельно визначаючи його положення. Після цього фіксується дуга. Після встановлення брекетів пацієнт отримує інструкції щодо догляду, а також графік періодичних візитів до ортодонта для регулювання й налаштування системи.

Ще одна важлива деталь у процесі встановлення брекетів — послідовність. Зазвичай лікар фіксує брекет-систему спочатку лише на одній щелепі, а на другій цю процедуру проводять лише через кілька тижнів після того, як пацієнт повністю звикне до вже наявної конструкції. Це дозволяє зменшити дискомфорт під час першого періоду адаптації, звикнути до нових відчуттів, покращити зручність під час вживання їжі й чищення зубів. 

Догляд за брекетами

Догляд, як і вартість брекетів, може відрізнятися залежно від типу конструкції. Проте, є кілька загальних правил, які варто дотримуватися для ефективного й комфортного лікування:

 1. Гігієна. Правильне й регулярне чищення — головна умова. Рекомендовано полоскати ротову порожнину після кожного прийому їжі, використовуючи м’яку ортодонтичну зубну щітку, спеціальні йоржики для брекетів й міжзубних проміжків, зубні нитки, іригатори тощо. Чистити зуби потрібно повільно й обережно, особливу увагу приділяти ділянкам навколо брекетів.
 2. Уникання деяких продуктів. Надто тверда або липка їжа може пошкодити брекет-систему або призвести до відшарування. Пацієнтам рекомендовано відмовитися від горіхів, сухариків, чипсів, жувальних гумок, солодощів тощо. Овочі, фрукти, м’ясо краще подрібнювати перед вживанням. Також не варто вживати міцний чай, каву, інші напої, які можуть зафарбовувати конструкцію.
 3. Відмова від шкідливих звичок. Бажано відмовитися від куріння й не вживати алкоголь під час носіння брекетів.
 4. Використання захисних пристроїв. Для захисту брекетів від пошкоджень під час спортивних занять доведеться використовувати спеціальні накладки, капи тощо.
 5. Регулярний огляд. Важливо дотримуватися графіку візитів до ортодонта для налаштування брекет-системи й своєчасного виявлення незручностей. Лікар виправить будь-які проблеми й порадить, як краще доглядати за брекетами.

Крім стандартних правил, кожен пацієнт може мати свої індивідуальні рекомендації щодо догляду за брекетами, які надає лікар-ортодонт. Важливо дотримуватися цих інструкцій для досягнення найкращих результатів лікування.

Звертайтеся до фахівців “Родинної Стоматології”, щоб не лише дізнатися, скільки коштує поставити брекети, але й отримати персональний план виправлення дефектів. Наші досвідчені ортодонти зроблять все можливе, щоб забезпечити вам ефективне й безпечне лікування, враховуючи ваші потреби та побажання. Ви отримаєте якісну медичну допомогу й підтримку на кожному етапі. Зв’яжіться з нами сьогодні, і ми зробимо все, щоб ви почувалися впевнено, усміхаючись!

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійний лікар-стоматолог

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле