м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Нейлонові зубні протези

Зубні протези з нейлону — це еластична пластина зі штучними зубами, що ідеально імітує зубний ряд за естетичними та функціональними характеристиками. Вони відрізняються від моделей з акрилу частковою прозорістю, що робить їх більш схожими на натуральні зуби. У нашій стоматології лікарі встановлюють нейлонові зубні протези так, що ваші співрозмовники не зможуть помітити наявність стоматологічної конструкції навіть уважно придивляючись до вашої посмішки.

Чому варто обрати нейлонові протези

Створення іміджу вимагає кропіткої уваги до кожної деталі, включно зі створенням ідеальної посмішки. Для досягнення такої цілі існує безліч різних стоматологічних методів та конструкцій, а віддати перевагу саме силіконовим зубним протезам варто через великий список їхніх переваг:

 • надійна фіксація — конструкція закріплюється на зубах за допомогою кламерів та вакуумного ефекту, тому вона надійно тримається і дає змогу спокійно їсти тверду їжу чи займатися спортом;
 • естетичність — напівпрозорий силіконовий матеріал не помітний навіть зблизька, а його колір можна підібрати відповідно до вашого природного відтінку ясен.
 • зручні у носінні — частина конструкції, що імітує ясна та утримує штучні зуби, виконана з еластичного, приємного на дотик дентального нейлону, що не натирає ясна та не шкодить емалі;
 • функціональність — одночасно міцні та гнучкі протези не зламаються під тиском, їх гнучкість дає змогу м’яко прийняти навантаження та впоратися з жувальною функцією краще за пластмасові протези;
 • швидка адаптація — протез легко знімати й фіксувати, він не порушує артикуляцію та не відчувається під час експлуатації;
 • довговічність — за дотримання рекомендацій з догляду, штучний зубний ряд з нейлону здатен прослужити від 5 до 7 років.

Новинка естетичної стоматології вперше з’явилася у США, де люди дуже уважно ставляться до здоров’я та краси, тому конструкція виготовлена з безпечного матеріалу. Вініловий стоматологічний виріб є біоінертним — він не спричиняє алергії та інших негативних реакцій з боку організму людини. Це чудовий варіант для людей, що страждають на алергію на метали чи акрил. Ціна на нейлонові протези дуже швидко окупиться завдяки позитивним враженням та емоціям, адже ви знову зможете щиро посміхатися та сміливо їсти улюблену їжу.

Недоліки нейлонових протезів

Гнучкі протези з нейлону не здатні рівномірно розподіляти навантаження, тому за тривалого використання вони можуть спричинити просідання ясен. Найбільше цей недолік проявляється на жувальних зубах, особливо якщо конструкція заміняє багато зубів або всю щелепу.

Нейлонове протезування завжди супроводжується детальними рекомендаціями щодо гігієни, щоб носіння конструкції не спричинило погіршення здоров’я ротової порожнини. Причина у тому, що внутрішня частина пластини, що імітує зубний ряд, не полірується — цього вимагає технологія виготовлення для надійного кріплення протеза. Шорстка внутрішня частина конструкції швидко забруднюється і на ній з’являються шкідливі бактерії, тому дуже важливо ретельно та регулярно її чистити.

Силіконова основа здатна м’яко приймати навантаження та не ламатися під сильним тиском, але інтенсивне використання з часом призводить до її деформації. Саме з цієї причини строк служби конструкції обмежений 5-7 роками. Проте термін дії відрізнятиметься залежно від того, скільки зубів заміняє протез. Чим менше зубів заміщає пластина — тим довше вона слугуватиме, і навпаки.

Наявність недоліків — це зовсім не привід відмовлятися від вінілових зубних протезів, адже плюсів від їх використання набагато більше. Крім того, частину недоліків можна ефективно компенсувати, наприклад, за допомогою своєчасної заміни конструкції та чіткого дотримання рекомендацій стоматолога щодо гігієни.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Коли варто встановити нейлоновий зубний протез

Стоматологи рекомендують пацієнтам гнучкі стоматологічні конструкції у тому разі, коли є необхідність відновити естетику посмішки. Конструкція підходить як для покращення особистого життя, адже вона повертає впевненість у собі та можливість нормально їсти, так і для покращення професійного іміджу, наприклад, для медійних особистостей, публічних людей чи спортсменів.
Встановлення стоматологічних конструкцій з вінілу рекомендовано у таких випадках:

 • адентія — нейлонові протези можна встановлювати за часткової або повної відсутності зубів;
 • наявна алергія на акрил чи метал — конструкція виконана з нейлонового матеріалу, що є гіпоалергенним;
 • наявні захворювання, що є протипоказаннями до встановлення інших знімних протезів — вінілову конструкцію можна встановлювати за наявності серцево-судинних захворювань та цукрового діабету;
 • бажання пацієнта зберегти свої зуби — для встановлення мостів може знадобитися обточування та депульпування здорових зубів, а для встановлення силіконових протезів це робити не потрібно;
 • наявні протипоказання до імплантації — силіконові протези є зручною, ефективною та безпечною альтернативою імплантам;
 • наявність пародонтозу — протез застосовується при пародонтозі першого та другого ступеня;
 • під час приживлення імплантату — м’яка конструкція допомагає адаптувати кісткову тканину щелепи до вживлення імпланту.

Еластичність нейлонового протеза також буде важливою перевагою для людей, діяльність яких має підвищений ризик травм, наприклад, коли вони займаються екстремальними видами спорту. М’які вінілові пластини здатні витримати велике навантаження та не зламатися завдяки гнучкості — це унікальна риса силіконової стоматологічної конструкції, адже інші типи знімних моделей не мають таких властивостей.

Протипоказання до встановлення

Силіконові пластини — це універсальний спосіб відновлення посмішки, який часто пропонують як гідну альтернативу за наявності протипоказань до встановлення інших протезів. Це безпечна, міцна та біосумісна конструкція, тому вона має мінімум протипоказань. До них належать 3 та 4 ступінь пародонтозу, адже при такому захворюванні зуби занадто ослаблені та не здатні стати опорою для нейлонових пластин. Не рекомендується використання цього методу при хронічному запаленні ясен. Атрофія ясенного краю та недостатня висота коронок наявних зубів також є протипоказанням, оскільки це заважає надійному закріпленню стоматологічної конструкції.

Щодо віку пацієнтів, протипоказань до встановлення еластичних зубних протезів немає — їх використовують у будь-якому віці. У дорослих та похилих людей конструкція зазвичай заміняє відсутні зуби, а в дітей встановлюється при втраті молочних зубів, щоб запобігти зсуву зубного ряду. 

Як відбувається встановлення нейлонових протезів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як правильно доглядати та використовувати нейлонові протези

Носіння нейлонових пластин створює гарну посмішку та відновлює функції зубів, проте з’являються нові правила гігієни. Щоб протез слугував довго та не спричиняв захворювань ротової порожнини, необхідно дотримуватися певних рекомендацій:

 1. Після кожного приймання їжі необхідно знімати стоматологічну конструкцію та ретельно промивати її під чистою проточною водою;
 2. Вранці та ввечері протез необхідно чистити за допомогою спеціальної щітки та пасти, що призначені саме для нейлонових протезів, адже тільки вони здатні якісно видалити забруднення та не пошкодити еластичний матеріал;
 3. Ввечері після чищення конструкцію необхідно залишити у спеціальному антибактеріальному розчині на 10-15 хвилин, після чого її знову можна надягати;
 4. Слідкуйте, щоб протез не падав — хоча нейлонова основа в такому випадку не постраждає, проте штучні зуби можуть пошкодитися при падінні;
 5. Рекомендуємо відвідувати стоматологію раз на 3-6 місяців — це необхідно для професійної чистки та оцінки стану стоматологічної конструкції;
 6. Якщо на нейлоновому протезі виникли деформації чи будь-які пошкодження, рекомендується позапланово звернутися до стоматолога.

Дотримання гігієни робить використання м’яких нейлонових протезів комфортним та тривалим, що підтверджено численними позитивними відгуками від задоволених пацієнтів. Конструкція не спричиняє незручностей, притаманним іншим знімним моделям — її не потрібно знімати перед сном та зберігати у склянці з водою чи спеціальному контейнері. Щоб швидше звикнути до вінілового протеза, стоматологи рекомендують носити його постійно і знімати лише для підтримки гігієни.

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле