Зубні імпланти Nobel Biocare

Nobel Biocare — імплантати нового покоління, які естетично й функціонально імітують справжні зуби, мають унікальну структуру і вирізняються найвищим рівнем приживленням.

Це оптимальне рішення як для заміщення одного або кількох зубів, так і для тотальної реабілітації. У «Родинній Стоматології» встановлення системи імплантів «Нобель» проходить під керівництвом досвідчених лікарів, тож ви можете бути впевнені у бездоганному результаті. 

Історія та розвиток Nobel Biocare

Компанія пройшла шлях від підприємства-новатора до світового лідера в галузі стоматологічних рішень. У 1952 році швейцарський учений Пер-Інгвар Бранемарк почав досліджувати процес остеоінтеграції. Його перша революційна розробка — адаптовані до людського тіла титанові компоненти, які безперешкодно зрослися з кісткою і забезпечили надійне фіксування.

У 1965 році під керівництвом професора Бранемарка були успішно встановлені перші у світі імплантати пацієнту з повною відсутністю зубів. Після багатьох років досліджень і клінічних випробувань у 1981 році було засновано компанію Nobelpharma, яка тепер відома як Nobel Biocare.

Головна особливість виробника у тому, що він не зупиняється на досягнутому. Nobel Biocare встановила безліч рекордів і продовжує вдосконалювати свої технології, розробляє нові типи імплантів, які вигідно відрізняються якістю і довговічністю. Зараз компанія визнана світовим лідером, її продукція доступна більш як у 80 країнах світу. Nobel Biocare надає стоматологам і пацієнтам надійні рішення для відновлення природного вигляду й жувальної функції зубів. 

Особливості системи імплантів Nobel Biocare

Системи імплантів Nobel Biocare — це досконале поєднання технологій і досвіду, що робить їх вибором номер один у стоматології. Завдяки найвищому показнику приживлення — 99,3 % імпланти «Нобель» надзвичайно популярні й перевершують численні аналоги. Але на цьому особливості не закінчуються.

 • Різноманіття моделей і серій. Широкий асортимент для різних клінічних випадків, що допомагає стоматологам вибирати оптимальне рішення для кожного пацієнта.
 • Висока первинна стабільність. Міцність кріплення імплантату у кістці забезпечує надійність і довговічність результату.
 • Можливість протезування у випадку обмеженого обсягу кісткових тканин. Інноваційні технології дають змогу розв’язувати найскладніші проблеми з мінімальною травматичністю.
 • Збереження естетики ясен. Система допомагає зберігати природний вигляд ясен, у тому числі форму й колір м’яких тканин.
 • Чистий титан класу 4 без домішок. Матеріал високої міцності, абсолютно безпечний, для тривалої експлуатації.
 • Швидша остеоінтеграція. Унікальне покриття Ti-Unite дає змогу скоротити термін приживлення на 2 тижні, порівнюючи з імплантатами інших виробників.
 • Надійна фіксація і прилягання ясен. Для досягнення бездоганної естетики та комфорту пацієнта.
 • Захист від підробок. Унікальний номер кожного виробу гарантує його оригінальність і якість.
 • Стійкість до навантажень. Можливість витримувати будь-які жувальні навантаження для максимальної ефективності.
 • Біоінертність матеріалу. Імпланти «Нобель» не спричиняють подразнень і алергічних реакцій.

 

Імплантати Nobel Biocare спроєктовані з великою увагою до деталей, що допомагає стоматологам працювати впевнено, а пацієнтам забезпечує комфортніше лікування.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види імплантів «Нобель»

Nobel Biocare пропонує широкий спектр варіантів, розроблених з врахуванням усіх потреб пацієнтів і особливостей різних клінічних ситуацій. Незалежно від обраної моделі, кожен імплант — це високотехнологічне рішення, що поєднує в собі ефективність і довговічність.

 • Parallel. Цей тип призначений для передніх зубів, підходить для будь-якої кісткової тканини й вирізняється бездоганною естетичністю. Спеціальна шийка з уступом для збереження об’єму ясен і максимально природного зовнішнього вигляду.
 • Active. Як універсальний варіант, цей імплант ідеально підходить для відновлення фронтальних і бічних молярів. Подвійна різьба й конусоподібний профіль гарантують надійну стабілізацію й ефективну інтеграцію в кістку.
 • Replace. Оптимальний вибір для негайної імплантації та подальших інтенсивних навантажень. Його особливий стрижневий дизайн гарантує швидку інтеграцію й приживлення, тому можливе встановлення відразу після видалення зуба.
 • Speedy. Призначений для середньої щільності тканин, імпланти мають конічний профіль і ідеально підходять для реставрації зубів різних розмірів. Speedy Groovy відрізняється частішим кроком різьби й підвищеною стійкістю до навантажень.
 • Branemark System. Універсальний варіант із шестигранним з’єднанням. Щільно вростає в кістку й застосовується для реставрації у найскладніших клінічних випадках.
 • Guide. Це надійні й довговічні системи для делікатного відновлення, встановлення яких відбувається за мінімального хірургічного втручання. Вони ідеально підходять для пацієнтів з особливими потребами, де необхідно мінімізувати хірургічний вплив.
 • Zygoma. Спеціальна серія, розроблена для відновлення бічних зубів верхньої щелепи. Завдяки особливій ергономічній формі й збільшеній довжині, можна відразу встановлювати тимчасові коронки, що особливо важливо після видалення зуба.

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють швейцарські імпланти Nobel Biocare?

Встановлення імплантів «Нобель» — це ретельно продуманий процес, який розпочинається із комплексного обстеження й завершується відновленням гарної усмішки.

1. Консультація і дослідження

Ретельний аналіз, що охоплює проведення комп’ютерної томографії й стоматологічний огляд, потрібен лікарю для підготовки індивідуального плану лікування й оцінки вартості процедури.

2. Підготовка до імплантації

Видалення зубного каменю, лікування карієсу й інших захворювань, а також, за необхідності, нарощування кісткової тканини — усе це проводиться для санації ротової порожнини й запобіганню ускладнень. 

3. Встановлення штучного кореня

Операція встановлення імпланта в кісткову тканину щелепи, який слугуватиме основою для подальшої коронки.

4. Застосування тимчасових конструкцій

Встановлення формувача контуру ясен і тимчасової коронки на абатменті, необхідно для зручності пацієнта й досягнення естетичного результату. 

5. Приживлення

Імплант має повністю інтегруватися з кістковою тканиною. Пацієнт використовує тимчасову коронку, що приховує імплант, до завершення процесу остеоінтеграції.

6. Протезування

Лікування закінчується встановленням постійної коронки на абатмент, що повертає пацієнтові повноцінну функціональність і привабливу усмішку. 

Переваги встановлення системи імплантів Nobel Biocare у «Родинній Стоматології»

Наша клініка працює понад 13 років і ми отримали тисячі позитивних відгуків від задоволених пацієнтів. Встановлення швейцарських імплантів Nobel Biocare у «Родинній Стоматології» — це запорука бездоганного лікування і найвищого стандарту обслуговування. 

Провідні хірурги-імплантологи

Ваше здоров’я у надійних руках досвідчених фахівців, які мають понад 10 років успішної практики. Гарантуємо уважне ставлення до кожного пацієнта, професіоналізм і відмінний результат.

Впевненість у якості

Як офіційний партнер Nobel Biocare, ми використовуємо тільки оригінальні матеріали й найновіші технології.

Прозорі ціни

Лікар одразу озвучує вартість встановлення імплантів Nobel Biocare. У «Родинній Стоматології» ви не зіткнетеся з прихованими витратами. 

Лікування по страховці

Ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями, які покривають вартість лікування.

Готовність до викликів

Навіть у найскладніших клінічних випадках ми знаходимо оптимальне рішення. Коли інші вагаються, наші лікарі встановлюють імпланти Nobel Biocare, гарантують успішність і стабільність лікування. 

Комфорт і безпека

Наша клініка дотримується найвищих стандартів чистоти й стерильності. Використовуються новітні методи обстежень, забезпечуючи абсолютну безпеку. 

Тривала гарантія

Надаємо довічну гарантію на імпланти Nobel Biocare й 10 років — на встановлення, щоб ви могли насолоджуватися результатом у майбутньому.

Консультація й підготовка індивідуального плану лікування — це безоплатні послуги у «Родинній Стоматології». Запишіться до лікаря просто зараз і ваша мрія про красиву усмішку стане реальністю! 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле