м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Зубні імпланти Nobel Biocare

Nobel Biocare — імплантати нового покоління, які естетично й функціонально імітують справжні зуби, мають унікальну структуру і вирізняються найвищим рівнем приживленням.

Це оптимальне рішення як для заміщення одного або кількох зубів, так і для тотальної реабілітації. У «Родинній Стоматології» встановлення системи імплантів «Нобель» проходить під керівництвом досвідчених лікарів, тож ви можете бути впевнені у бездоганному результаті. 

Історія та розвиток Nobel Biocare

Компанія пройшла шлях від підприємства-новатора до світового лідера в галузі стоматологічних рішень. У 1952 році швейцарський учений Пер-Інгвар Бранемарк почав досліджувати процес остеоінтеграції. Його перша революційна розробка — адаптовані до людського тіла титанові компоненти, які безперешкодно зрослися з кісткою і забезпечили надійне фіксування.

У 1965 році під керівництвом професора Бранемарка були успішно встановлені перші у світі імплантати пацієнту з повною відсутністю зубів. Після багатьох років досліджень і клінічних випробувань у 1981 році було засновано компанію Nobelpharma, яка тепер відома як Nobel Biocare.

Головна особливість виробника у тому, що він не зупиняється на досягнутому. Nobel Biocare встановила безліч рекордів і продовжує вдосконалювати свої технології, розробляє нові типи імплантів, які вигідно відрізняються якістю і довговічністю. Зараз компанія визнана світовим лідером, її продукція доступна більш як у 80 країнах світу. Nobel Biocare надає стоматологам і пацієнтам надійні рішення для відновлення природного вигляду й жувальної функції зубів. 

Особливості системи імплантів Nobel Biocare

Системи імплантів Nobel Biocare — це досконале поєднання технологій і досвіду, що робить їх вибором номер один у стоматології. Завдяки найвищому показнику приживлення — 99,3 % імпланти «Нобель» надзвичайно популярні й перевершують численні аналоги. Але на цьому особливості не закінчуються.

 • Різноманіття моделей і серій. Широкий асортимент для різних клінічних випадків, що допомагає стоматологам вибирати оптимальне рішення для кожного пацієнта.
 • Висока первинна стабільність. Міцність кріплення імплантату у кістці забезпечує надійність і довговічність результату.
 • Можливість протезування у випадку обмеженого обсягу кісткових тканин. Інноваційні технології дають змогу розв’язувати найскладніші проблеми з мінімальною травматичністю.
 • Збереження естетики ясен. Система допомагає зберігати природний вигляд ясен, у тому числі форму й колір м’яких тканин.
 • Чистий титан класу 4 без домішок. Матеріал високої міцності, абсолютно безпечний, для тривалої експлуатації.
 • Швидша остеоінтеграція. Унікальне покриття Ti-Unite дає змогу скоротити термін приживлення на 2 тижні, порівнюючи з імплантатами інших виробників.
 • Надійна фіксація і прилягання ясен. Для досягнення бездоганної естетики та комфорту пацієнта.
 • Захист від підробок. Унікальний номер кожного виробу гарантує його оригінальність і якість.
 • Стійкість до навантажень. Можливість витримувати будь-які жувальні навантаження для максимальної ефективності.
 • Біоінертність матеріалу. Імпланти «Нобель» не спричиняють подразнень і алергічних реакцій.

 

Імплантати Nobel Biocare спроєктовані з великою увагою до деталей, що допомагає стоматологам працювати впевнено, а пацієнтам забезпечує комфортніше лікування.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види імплантів «Нобель»

Nobel Biocare пропонує широкий спектр варіантів, розроблених з врахуванням усіх потреб пацієнтів і особливостей різних клінічних ситуацій. Незалежно від обраної моделі, кожен імплант — це високотехнологічне рішення, що поєднує в собі ефективність і довговічність.

 • Parallel. Цей тип призначений для передніх зубів, підходить для будь-якої кісткової тканини й вирізняється бездоганною естетичністю. Спеціальна шийка з уступом для збереження об’єму ясен і максимально природного зовнішнього вигляду.
 • Active. Як універсальний варіант, цей імплант ідеально підходить для відновлення фронтальних і бічних молярів. Подвійна різьба й конусоподібний профіль гарантують надійну стабілізацію й ефективну інтеграцію в кістку.
 • Replace. Оптимальний вибір для негайної імплантації та подальших інтенсивних навантажень. Його особливий стрижневий дизайн гарантує швидку інтеграцію й приживлення, тому можливе встановлення відразу після видалення зуба.
 • Speedy. Призначений для середньої щільності тканин, імпланти мають конічний профіль і ідеально підходять для реставрації зубів різних розмірів. Speedy Groovy відрізняється частішим кроком різьби й підвищеною стійкістю до навантажень.
 • Branemark System. Універсальний варіант із шестигранним з’єднанням. Щільно вростає в кістку й застосовується для реставрації у найскладніших клінічних випадках.
 • Guide. Це надійні й довговічні системи для делікатного відновлення, встановлення яких відбувається за мінімального хірургічного втручання. Вони ідеально підходять для пацієнтів з особливими потребами, де необхідно мінімізувати хірургічний вплив.
 • Zygoma. Спеціальна серія, розроблена для відновлення бічних зубів верхньої щелепи. Завдяки особливій ергономічній формі й збільшеній довжині, можна відразу встановлювати тимчасові коронки, що особливо важливо після видалення зуба.

Як відбувається імплантація зубів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як встановлюють швейцарські імпланти Nobel Biocare?

Встановлення імплантів «Нобель» — це ретельно продуманий процес, який розпочинається із комплексного обстеження й завершується відновленням гарної усмішки.

1. Консультація і дослідження

Ретельний аналіз, що охоплює проведення комп’ютерної томографії й стоматологічний огляд, потрібен лікарю для підготовки індивідуального плану лікування й оцінки вартості процедури.

2. Підготовка до імплантації

Видалення зубного каменю, лікування карієсу й інших захворювань, а також, за необхідності, нарощування кісткової тканини — усе це проводиться для санації ротової порожнини й запобіганню ускладнень. 

3. Встановлення штучного кореня

Операція встановлення імпланта в кісткову тканину щелепи, який слугуватиме основою для подальшої коронки.

4. Застосування тимчасових конструкцій

Встановлення формувача контуру ясен і тимчасової коронки на абатменті, необхідно для зручності пацієнта й досягнення естетичного результату. 

5. Приживлення

Імплант має повністю інтегруватися з кістковою тканиною. Пацієнт використовує тимчасову коронку, що приховує імплант, до завершення процесу остеоінтеграції.

6. Протезування

Лікування закінчується встановленням постійної коронки на абатмент, що повертає пацієнтові повноцінну функціональність і привабливу усмішку. 

Переваги встановлення системи імплантів Nobel Biocare у «Родинній Стоматології»

Наша клініка працює понад 13 років і ми отримали тисячі позитивних відгуків від задоволених пацієнтів. Встановлення швейцарських імплантів Nobel Biocare у «Родинній Стоматології» — це запорука бездоганного лікування і найвищого стандарту обслуговування. 

Провідні хірурги-імплантологи

Ваше здоров’я у надійних руках досвідчених фахівців, які мають понад 10 років успішної практики. Гарантуємо уважне ставлення до кожного пацієнта, професіоналізм і відмінний результат.

Впевненість у якості

Як офіційний партнер Nobel Biocare, ми використовуємо тільки оригінальні матеріали й найновіші технології.

Прозорі ціни

Лікар одразу озвучує вартість встановлення імплантів Nobel Biocare. У «Родинній Стоматології» ви не зіткнетеся з прихованими витратами. 

Лікування по страховці

Ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями, які покривають вартість лікування.

Готовність до викликів

Навіть у найскладніших клінічних випадках ми знаходимо оптимальне рішення. Коли інші вагаються, наші лікарі встановлюють імпланти Nobel Biocare, гарантують успішність і стабільність лікування. 

Комфорт і безпека

Наша клініка дотримується найвищих стандартів чистоти й стерильності. Використовуються новітні методи обстежень, забезпечуючи абсолютну безпеку. 

Тривала гарантія

Надаємо довічну гарантію на імпланти Nobel Biocare й 10 років — на встановлення, щоб ви могли насолоджуватися результатом у майбутньому.

Консультація й підготовка індивідуального плану лікування — це безоплатні послуги у «Родинній Стоматології». Запишіться до лікаря просто зараз і ваша мрія про красиву усмішку стане реальністю! 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Результати імплантації наших пацієнтів

Як справжні зуби: і за відчуттями, і за зовнішнім виглядом.
шмплатнація до 1 шмплатнація після 1
шмплатнація до 2 шмплатнація після 2

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле