м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Керамічні коронки

Керамічні коронки — це сучасні незнімні протези, які використовуються для відновлення втрачених зубів або для корекції різноманітних дефектів. Кераміка максимально точно імітує колір і структуру емалі природних зубів, тому це вдалий варіант для зони посмішки. У «Родинній Стоматології» ми забезпечуємо доступну ціну керамічної коронки й гарантуємо високу якість медичного обслуговування.

Коли рекомендують встановлювати керамічні коронки на зуби?

Керамічна коронка на зуб — оптимальне рішення у низці стоматологічних випадків, коли необхідно відновити естетику й функціональність.

 • Часткове руйнування зубів. Якщо природний зуб має значні пошкодження через карієс, травми або з інших причин, коронка керамічна дає змогу відновити його структуру й функції. Вона щільно закріплюється на опорному зубі й повністю повторює ту частину, якої бракує. Це можливість зупинити подальше руйнування зуба й уникнути його видалення.
 • Повна втрата зуба. Якщо зуб випав унаслідок травми або його довелося видалити, то безметалева коронка може стати заміною. У цьому випадку попередньо виконується імплантація — насамперед потрібно встановити штучний корінь. На ньому фіксується керамічна коронка. Важливо не відкладати візит до стоматолога, оскільки в разі втрати зуба, кісткова тканина швидко атрофується, що може призвести до ускладнень.
 • Косметичні дефекти. Різноманітні аномалії будови, сколи й тріщини, а також плями чи зміна кольору емалі, що не піддається відбілюванню, — це теж показання до встановлення керамічної коронки на зуб. Вона допомагає коригувати форму, розмір, колір і положення зубів, створює гармонійну і привабливу посмішку.
 • Алергічна реакція на інші матеріали. Іноді у пацієнтів спостерігається алергія на метал або інші матеріали, що використовуються для виготовлення зубних протезів. Щоб уникнути подразнень і відторгнення, встановлюють керамічні коронки, які мають найвищий показник біосумісності.

Найчастіше безметалеві коронки стоматологи й пацієнти вибирають для відновлення передніх зубів. Однак варто пам’ятати, коронка керамічна може бути встановлена й на моляр, оскільки вона добре справляється навіть з інтенсивними жувальними навантаженнями. Для встановлення потрібен природній корінь зуба або імплант.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Які переваги мають безметалеві коронки?

Вартість керамічної коронки може бути вищою, у порівнянні з аналогами з інших матеріалів, проте це рішення має низку беззаперечних переваг.

 • Висока міцність і довговічність. Керамічні коронки для зубів стійкі до жувальних навантажень, зберігають бездоганний вигляд упродовж усього терміну експлуатації. Середній строк служби — більш як 10 років.
 • Естетика. Безметалеві коронки практично неможливо візуально відрізнити від сусідніх, справжніх зубів. Цього вдається досягти завдяки напівпрозорості й можливості ідеально підібрати колір. До того ж немає металевого каркаса, тому результат виглядає максимально природно.
 • Захист. Коронка керамічна ідеально прилягає до попередньо підготовленого зуба. Це дає змогу уникнути його руйнування, оскільки на нього не потрапляють бактерії та частки їжі.
 • Збереження природних тканин. Коронка керамічна має мінімальну товщину стінок, тому доведеться мало обточувати зуб.
 • Безпека. Матеріал повністю інертний і безпечний. Звикання відбувається у найкоротші терміни. Щобільше конструкція коронки має здатність амортизуватися під час жування, чим зменшує навантаження на пародонт.
 • Легкий догляд. Поверхня керамічної коронки гладка, тому на ній не утворюється наліт і зубний камінь, колір не змінюється. Гігієна проста й нічим не відрізняється від стандартного догляду за природними зубами.
 • Універсальність. Керамічні коронки підходять для реставрації як корінних, так і фронтальних зубів.

Як відбувається встановлення керамічної коронки?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Процес встановлення керамічної коронки для зубів

Встановлення безметалевої коронки охоплює кілька етапів, потребує співпраці між пацієнтом і стоматологом.

1. Консультація й планування.

Перший крок — це консультація зі стоматологом, під час якої він оцінює стан зуба, обговорює з пацієнтом його медичну історію, бажані результати. На цьому етапі також проводиться рентгенографія для оцінювання стану зубів і його кореня, виконується санація ротової порожнини — лікування карієсу, хвороб ясен, професійна чистка зубів. Лікар повідомляє пацієнту, скільки коштує керамічна коронка, інформує щодо термінів протезування, ознайомлює з планом лікування.

2. Препарування зуба.

Після планування стоматолог розпочинає препарування — зняття верхнього шару тканин зуба, щоб утворити достатньо простору для встановлення протеза. У деяких випадках, поки очікується виготовлення керамічної коронки, стоматолог може встановити тимчасову ортопедичну конструкцію для захисту зуба.

3. Виготовлення коронки.

Спочатку проводиться підбір кольору коронки. Стоматолог використовує спеціальні колірні картки або оптичні прилади для визначення кольору, який найбільш відповідає природному відтінку і структурі зубів пацієнта. Після отримання відбитка зуба лікар надсилає дані до лабораторії, де виготовляють індивідуальну керамічну коронку. Залежно від виду протеза застосовуються різні технології виробництва. Цей процес може зайняти кілька днів.

4. Встановлення.

Після приміряння, затвердження кольору й розміру виробу, лікар фіксує керамічну коронку на зуб пацієнта з допомогою спеціального засобу. Після цього проводиться остаточна обробка коронки, щоб вона максимально точно відповідала природному вигляду зубів.

Загалом процес встановлення керамічної коронки для зубів достатньо простий і швидкий, а результат — якісний, естетичний і довговічний.

Догляд і рекомендації після встановлення безметалевої коронки

Відразу після протезування відбувається відновлення м’яких тканин і звикання до нової конструкції, що може спричинити певний дискомфорт. Зменшити неприємні відчуття можна, якщо в перші дні після встановлення керамічної коронки дотримуватись особливого режиму: акуратно чистити зуби, уникаючи занадто великого тиску на нову конструкцію, вживати лише подрібнену їжу тощо.

Надалі догляд за керамічними коронками практично такий же, як і за природними зубами.

 • Ретельно чистити зуби. Двічі на день чистити зуби м’якою щіткою й зубною ниткою. Використовуйте зубну пасту без абразивних компонентів. Після кожного прийому їжі варто ополіскувати ротову порожнину водою або використовувати спеціальні іригатори.
 • Відмовитися від шкідливих звичок. Попри те, що керамічні коронки міцні, не потрібно намагатися розгризати льодяники, горіхи, лід тощо — так само як і «рідними» зубами.
 • Відвідувати стоматолога. Рекомендовано 1–2 рази на рік проходити профілактичний огляд і виконувати професійне чищення зубів у стоматолога. Це допоможе своєчасно виявити й усунути будь-які проблеми

Дотримуйтеся цих рекомендацій і дбайте про правильний догляд, тоді керамічні коронки служитимуть вам тривалий час.

Уточнити ціну керамічної коронки й отримати консультацію досвідченого стоматолога ви можете у «Родинній Стоматології». Упродовж багатьох років ми спеціалізуємося на виготовленні й встановленні коронок високої якості, гарантуємо дбайливе обслуговування, строго дотримуємося термінів відновлення естетики посмішки й функціональності зубів. Запишіться до лікаря за номером телефону або через спеціальну форму на сайті.

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійний лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле