м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Мостоподібні протези

Мостоподібний протез — це ортопедична конструкція, здатна ефективно замінити один або декілька втрачених зубів. Кріпиться до природних зубів або імплантів, повністю перекриваючи прогалину, і відновлюючи естетичність зубного ряду. У «Родинній Стоматології» ми прагнемо забезпечити клієнтам не лише здорову посмішку, а й відчуття впевненості й кращу якість життя.

Які переваги мають мостоподібні протези?

Установка зубного мосту — популярний і доступний варіант відновлення посмішки. До того ж він має багато плюсів.

 • Природний вигляд. Мостоподібні протези виглядають і відчуваються майже як «рідні» зуби, що дає змогу відновити естетику й функціональність.
 • Проста установка. Мостовидні протези швидко встановлюють і не потребують проведення складних хірургічних втручань, зокрема кісткової пластики. Це робить процедуру менш інвазивною, зменшує час відновлення й ризик ускладнень.
 • Міцність і тривалий термін служби. Зубні мости міцні й довговічні, особливо, якщо правильно за ними доглядати. Конструкція витримує інтенсивні жувальні навантаження.
 • Швидка адаптація. Цей тип протезування підходить більшості пацієнтів. Мостоподібні протези зазвичай не потребують тривалого періоду звикання. Здебільшого пацієнти відчувають комфорт уже в перші дні після встановлення, тому повернутися до звичного способу життя можна максимально швидко.
 • Різноманіття. Завдяки широкому вибору матеріалів для виготовлення мостоподібних протезів є можливість підібрати оптимальний варіант, з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта, його фінансових можливостей і естетичних вимог.
 • Відновлення функціональності. Встановлення цих протезів дає змогу знову насолоджуватися улюбленою їжею, усуває проблеми з мовленням, які можуть виникнути через втрату зубів.
 • Збереження здоров’я ротової порожнини. Якщо втрачений зуб не замінити якнайшвидше, інші почнуть зміщуватися. Також це може призвести до проблем з яснами й кістковою тканиною щелепи. Використання мостоподібних протезів допомагає уникнути цих ускладнень.

Показання до встановлення мостів на зуби

Мостоподібні протези розглядаються стоматологами як ефективний метод заміщення малих і середніх дефектів зубних рядів. Однак є певні показання, коли ця процедура особливо доцільна.

 • Втрата зубів. Мостоподібні протези рекомендуються, коли у ротовій порожнині немає зубів у передній і бічній зоні, у зв’язку з травмою, карієсом або захворюванням пародонту.
 • Неможливість встановлення імплантів. У деяких випадках, наприклад, через нестачу кісткової тканини або певні медичні протипоказання, встановлення імплантів може ускладненим або неможливим. У таких ситуаціях мостоподібні протези можуть стати альтернативою.
 • Бажання відновити естетику посмішки. Зубні мости допомагають усунути різноманітні дефекти, що проявляються у викривленні зубів, зміщенням їхнього положення, хиткістю тощо.
 • Труднощі із жуванням та мовленням. Мостоподібні протези допомагають відновити ці функції, забезпечуючи комфорт та впевненість у розмові й прийомі їжі.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Види зубних мостів

Мостоподібні протези розрізняють за матеріалами, з яких їх виготовляють. Вибір залежить від конкретної ситуації та індивідуальних потреб пацієнта.

Металокерамічні

Металокерамічні зубні мости складаються з металевого каркаса, який покритий медичною керамікою. Метал надає протезу міцність і стійкість, а кераміка забезпечує природний вигляд, адже вона має подібний до зубної емалі колір і прозорість. Цей тип зубних мостів — популярний вибір серед багатьох пацієнтів, завдяки своїй надійності та естетичності. 

Металеві

Мостовидні протези, для виготовлення яких застосовуються золото, кобальт, хром й інші метали. Здебільшого використовуються у випадках, коли естетичний вигляд не є пріоритетом або коли бюджет обмежений. Металеві конструкції надзвичайно міцні, не деформуються і не пошкоджують сусідні зуби. Переважно встановлюються у зоні жувальних зубів. 

Цирконієві

Зубні мости з оксиду цирконію, надзвичайно міцні й стійкі до руйнування. Виглядають природно, практично непомітні на фоні природних зубів. Біосумісні, не спричиняють алергію й синюшність ясен. Це оптимальний варіант для тих, кому важлива надійність, естетичність і тривалий термін служби.

Пластмасові

Мостоподібні протези з акрилових або полімерних матеріалів. Зазвичай використовуються тимчасово, наприклад, під час процесу загоєння ясен після видалення зуба або як тимчасовий варіант перед виготовленням міцнішого і стабільнішого протеза. Пластмасові зубні мости мають обмежений термін служби й меншу міцність, порівнюючи з іншими типами. 

Як відбувається встановлення зубних мостів?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Як виготовляють і встановлюють зубні мости?

Щоб протезування пройшло успішно, а ортопедичні конструкції були максимально комфортні для пацієнта, у процесі лікування варто враховувати кожну дрібницю. У «Родинній Стоматології» ми забезпечуємо індивідуальний і комплексний підхід до виготовлення й встановлення зубних мостів. 

1. Підготовчий етап

Перед початком протезування важливо забезпечити сприятливі умови для якісного та раціонального лікування. Перший крок — консультація лікаря, під час якої обговорюються показання й план лікування. Проводиться детальний огляд і санація ротової порожнини, за потреби — лікування карієсу, захворювань слизових оболонок й інших патологій, що можуть ускладнити процес протезування. Також важливо провести аналіз особливостей дефекту й перевірити стан зубів, які будуть опорою для мостоподібного протезу. Після цього лікар препарує опорні зуби, щоб звільнити місце для моста, і знімає зліпки.

2. Виготовлення ортопедичної конструкції

Зліпок передають зубному техніку для створення протеза. З допомогою спеціальних матеріалів фахівець моделює основу мосту, з огляду на вимоги до міцності й естетики. Кожна коронка виготовляється окремо, вибирається відтінок, що максимально відповідає природному кольору емалі. Після лиття проводиться обробка, яка передбачає полірування і шліфування, щоб забезпечити максимальну точність і гладкість поверхні мостоподібного протеза. 

3. Фіксація і корегування

Після виготовлення конструкція передається лікарю для фінальної перевірки й подальшого встановлення на природні зуби або імплантати. Лікар перевіряє прилягання, правильність прикусу, зручність для пацієнта мостоподібного протеза, після чого він фіксується з допомогою спеціальних матеріалів на попередньо очищених і продезінфікованих опорних зубах.

Після встановлення зубного мосту важливо дотримуватися рекомендацій лікаря щодо догляду, щоб забезпечити комфортне носіння й довговічність конструкції. Це ретельне щоденне чищення зубів двічі на день м’якою зубною щіткою й ниткою для міжзубних проміжків, полоскання ротової порожнини після кожного прийому їжі, щоб уникнути накопичення бактерій. Регулярні візити до стоматолога для професійної гігієни порожнини рота та огляду стану мосту також є необхідними для підтримки оптимального стану зубів і ясен, вчасного виявлення будь-яких проблем. 

Встановлення мостоподібних протезів у Києві в «Родинній Стоматології»

Довірте свою посмішку професіоналам «Родинної Стоматології» і переконайтеся у якості наших послуг!

 • Наші лікарі мають багаторічний досвід у протезування будь-якої складності й завжди готові знайти оптимальне рішення для вашого випадку.
 • Ми застосовуємо передові матеріали й технології у процесі виготовлення протезів.
 • У наших кабінетах завжди дотримуються найвищих стандартів гігієни, щоб забезпечити вашу безпеку й комфорт під час проведення процедур.
 • Вартість послуг повідомляється перед початком лікування під час консультації, вона завжди прозора, без прихованих витрат.
 • Ми співпрацюємо з різними страховими компаніями, які покривають вартість стоматологічного лікування.

У «Родинній Стоматології» ми прагнемо, щоб кожен пацієнт відчував себе частиною нашої великої сім’ї. Ми ставимося до вас з турботою, розумінням і повагою на кожному етапі лікування, гарантуємо високий рівень сервісу. Обирайте «Родинну Стоматологію» для якісного лікування і винятково приємних вражень від візиту до стоматолога. Ваша здорова посмішка — наша головна мета!

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійні хірурги-імплантологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле