Професійне чищення зубів

Професійне гігієнічне чищення зубів без болю та стресу для дитини.

Дитина двічі на день чистить зуби, чи потрібне професійне чищення?

Навіть якщо малеча регулярно та правильно самостійно чистить зубки, на них все рівно з’являється невидима біоплівка. Наліт формується по всій поверхні зубів. Навіть доросла людина далеко не звідусюди може його очистити за допомогою щітки і зубної нитки. Малечі це зробити набагато складніше. З часом цей наліт, що залишається на емалі, мінералізується, перетворюється на камінь та стає сприятливим середовищем для росту та розмноження бактерій. Наслідок — запальні та інфекційні захворювання ясен, карієс, які без вчасного втручання, поширюватимуться глибше, руйнуючи зубки та ясна.

Чи можна повністю очистити зубки в домашніх умовах?

Очистити цю плівку та наліт звичайною щіткою неможливо. Це може зробити лише лікар-гігієніст під час професійної гігієни. Процедура професійного чищення повністю прибирає зубний наліт та усуває каміння.

А якщо молочні зуби

Належний догляд за молочними зубами — запорука росту здорових постійних зубів. Справа в тому, що при сильному ураженні, молочні зуби можуть випадати раніше. Така ситуація ризикова тим, що сусідні зуби зміщуються, займаючи місце відсутнього зуба, та призводять до розвитку неправильного прикусу.

Як часто рекомендовано робити професійне чищення

Щоб зубки дитини були повністю здоровими та не було ризику виникнення карієсу, професійне чищення варто проводити принаймні раз на півроку. У комплексі із належним домашнім доглядом та гігієною це допоможе уникнути 95% проблем зі здоров’ям зубів у майбутньому.

Професійне чищення дитячих зубів у “Родинній стоматології”

Найперше, Ви можете відвідати нас абсолютно безкоштовно в рамках першого огляду та консультації. Це дозволить нам познайомитися з дитиною, встановити контакт, щоб відвідування стоматолога не викликало у малечі острах. Велика частина успіху — саме моральний аспект. Тож наш лікар-гігієніст зажди надає особливої уваги встановленню довірчих та дружніх відносин з маленьким пацієнтом. Адже в такому разі батьки не матимуть проблем із відвідуванням стоматолога в майбутньому. А процедура пройде для дитини без стресу та нервів.

Професійне чищення — процес безболісний та не приносить дискомфорту чи травмування тканин. Ми працюємо з дітками від 4-х років. І саме від віку та індивідуальних особливостей залежить, яку саме тактику обере лікар. Найменшеньким пацієнтам чищення проводиться за допомогою спеціальних м’яких щіток та абразивних паст. Також при підвищеній чутливості може застосовуватися гель зі знеболюючим ефектом. Діткам трохи старшого віку можна проводити ультразвукове чищення зубів, чищення Air Flow.

Після професійного чищення лікар проводить фторування зубів, яке зміцнює дитячі зуби та є чудовою профілактикою виникнення карієсу. І останній крок, але не менш важливий, це консультація батьків. Адже, як ми вже згадували, здорова посмішка дитини — це комплексна робота батьків і дитини вдома та стоматолога.

Наш лікар допоможе індивідуально підібрати засоби для домашньої гігієни, які будуть підходити Вашій дитині. Та в доступній для маленького пацієнта формі навчить правильно чистити зубки. Записатися на безкоштовний первинний огляд та консультацію

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Професійні дитячі лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Показати більше

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле