м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Зубні вініри

Посміхайтесь частіше,
почувайтесь впевненіше,
живіть щасливіше

Зробимо Вашу посмішку такою, як Ви її собі уявляєте

Швидко. Естетично. Довговічно

0 +
встановлених вінірів
0 +
років досвіду
0
роки гарантії на матеріал
0
візити на повну установку
до 0
років до наступної заміни

Можна мріяти про чарівну посмішку роками, а можна почати носити її на собі вже за кілька тижнів. 

Не марнуйте час. Запишіться на встановлення вінірів зараз

Перша консультація
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт 

Використовуємо сучасні методи, матеріали і підходи.
Що це означає для наших пацієнтів?

0 %
швидко позбулися дискомфорту після процедури
0 %
стали впевненішими завдяки покращеній посмішці
0 %
відзначили, що результат перевершив очікування

Як відбувається встановлення вінірів?
Розповідає лікар-стоматолог Христич Ірина Сергіївна

Все, що варто знати про вініри перед встановленням

Як виглядають вініри наших пацієнтів

Після встановлення вінірів змінюється не тільки посмішка. Наші пацієнти відзначають, що цей крок позитивно вплинув на їхнє життя загалом. Вони стали частіше посміхатися, відчули більшу впевненість, розкрили справжніх себе. 

Вініри до 1 Вініри після 1
Вініри до 2 Вініри після 2
Вініри до 3 Вініри після 3

Вініри на зуби в «Родинній Стоматології» — найвища якість

Досвід лікарів — від 10 років

Досвід лікарів, що проводять процедуру сотні разів означає, що для Вас вона пройде у максимально стислі терміни, безболісно і з потрібним результатом. 

Робота з використанням мікроскопа

Сучасне обладнання дозволяє провести цю нехірургічну процедуру з хірургічною точністю 

3D-моделювання

Ваша посмішка має бути саме такою, як Ви бажаєте. Використовуючи сучасні методи, ми змоделюємо потрібний результат. 

Прозорі ціни

З цінами на вініри й супутні процедури ви можете ознайомитись на нашому сайті. Точну вартість лікар розрахує під час вашого першого візиту в клініку, і вона залишиться незмінною до отримання вами результату. 

Високоякісні матеріали

Використовуємо матеріали, у якості яких впевнені на 100%. Надаємо гарантію від 3 років. 

Натуральний вигляд

Ніхто навіть не здогадається, що ви носите вініри! Вони будуть виглядати, як справжні зуби. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Запишіться через форму на сайті — отримайте консультацію безкоштовно

Етапи встановлення вінірів

1

Огляд і фотофіксація

Під час першого візиту лікар проводить огляд і узгоджує з пацієнтом майбутній вигляд посмішки. На цьому ж етапі робиться фотопротокол. 

2

3D-моделювання зубного ряду

Залежно від побажання пацієнта можна зробити восковий зліпок або цифрову 3D модель для подальшого моделювання нової посмішки. 

3

Встановлення тимчасових вінірів

На основі 3D моделі створюються пластикові накладки, що імітують форму майбутніх вінірів. Це дозволить пацієнтові призвичаїтися до нового вигляду зубів і за потреби внести корективи. 

4

Підготовка зубів

Після остаточного узгодження вигляду майбутніх вінірів обточується емаль зуба приблизно до 0,6 мм. Для того, щоб цю роботу провести максимально точно, використовується мікроскоп. За побажанням пацієнта цю процедуру можна провести до встановлення тимчасових накладок. 

5

Виготовлення вінірів

Тонкий і творчий етап процесу, коли технік створює потрібну форму, колір, текстуру кожного окремого вініра. Потребує максимальної уваги, тому виконується від 10 до 20 днів залежно від кількості та складності виробів. 

6

Встановлення постійних вінірів

На завершальному етапі лікар знімає тимчасові накладки й встановлює постійні вініри. Процедура проводиться під анестезією, для склейки використовується спеціальна суміш зі стоматологічного цементу. 

Лікарі відповідають: популярні питання та відповіді про зубні вініри

Щоб максимально продовжити термін служби вінірів, потрібно дотримуватися певних рекомендацій.

  1. Радимо берегти ваші нові зуби від різкого перепаду температур: наприклад, не запивайте холодним напоєм гарячу їжу.
  2. Краще не гризіть насіння зубами, а очищайте його вручну.
  3. Не кусайте тверді льодяники.
  4. Уникайте ударів.
  5. Якщо ви займаєтеся «агресивним» спортом (наприклад, боксом), завжди закривайте зуби захисними капами.
  6. Замініть зубочистки на зубну нитку.
  7. Мінімум двічі на рік відвідуйте стоматолога.
  8. Якщо помітили, що ваші ясна кровоточать, одразу зверніться за допомогою до фахівця. Цей стан може негативно вплинути на якість фіксації вініра.

Усі ці рекомендації актуальні й для тих, хто вініри не носить. Тому цей догляд не вважається складним чи таким, що потребує великих зусиль.

Перед тим, як встановити вініри, лікар проводить обпилювання тонкого шару емалі — близько 0,6 мм. Це ніяк не впливає на функціональність зуба в майбутньому, оскільки захисні здатності емалі компенсуються захисними можливостями самих вінірів. Процедура сточування емалі проводиться під мікроскопом, обережно і максимально безпечно для пацієнта. 

Відповідь буде залежати від побажань пацієнта і поточної ситуації. Найчастіше встановлюють 10-12 вінірів на верхню щелепу — це і є видима зона посмішки. Для кардинальних змін у зовнішності вініри встановлюються на весь зубний ряд. Якщо потрібні мінімальні покращення, і вибраний колір не буде відрізнятись від природного, то можна досягти успіху, поставивши всього 4-6 вінірів. 

Ціна одного вініра стартує від 8000 грн. Кількість потрібних вінірів визначається залежно від того, скільки зубів потрапляють у зону посмішки, зазвичай це 10-12. Ціна вінірів на всі зуби і вартість супутніх процедур підготовки й моделювання буде розрахована вже на першій консультації. 

Ні. Сучасні вініри за всіма показниками відповідають характеристикам природних зубів. Це і колір, і розмір, і характер поверхні. До того ж, ми завжди рекомендуємо вибирати не надто білі відтінки, а такі, що природно поєднуються з кольором шкіри. Як це виглядатиме, ви можете побачити на фото наших робіт. 

Ні, за допомогою вінірів не можна виправити помітні порушення прикусу. Вони можуть скоригувати окремі недоліки у розташуванні одного зуба, але така конструкція не є заміною брекет-системи. Щоб визначити, чи буде достатньо вінірів саме для вашої ситуації, запишіться на консультацію до наших стоматологів. За попереднім записом через сайт це безкоштовно. 

Все залежить від того, наскільки відповідально пацієнт дотримується рекомендацій лікаря. Мінімально можна розраховувати на термін служби від 5 років. За позитивного розвитку подій вініри можуть прослужити і 10, і 20 років. 

Просто перестати носити вініри не можна. Ця процедура відбувається лише з метою заміни. 

Ці два вироби мають різне призначення. Коронки встановлюються для захисту запломбованого зуба від навантаження, а також для усунення інших фізіологічних недоліків зубів. Вініри ставлять для того, щоб досягти естетичного ефекту: отримати рівномірний колір, виправити форму зубів тощо. Під час встановлення коронки зуб обпилюється значно сильніше, в той час як встановлення вінірів потребує обточення лише половини міліметра емалі. У цілому, вініри мають вищу якість, термін служби, зовнішній вид та міцність. 

Оскільки вініри встановлюються на попередньо підготовлені зуби з використанням міцних клейових сумішей, то така ситуація малоймовірна. Частіше вініри відклеюються через травму чи різке навантаження. 

Для встановлення керамічних вінірів потрібно до трьох візитів. 

Ціна на вініри
Ціна/грн
1
Ціна вінірів стандарт (керамічні)
8000
2
Вартість вінірів преміум (керамічні)
12000
3
Первинна консультація
безкоштовно*
4
Консультація з плануванням лікування
350
5
Відтиск силіконовий
600
6
Цифровий 3D-шаблон
2000
7
Тимчасовий вінір
600
8
Анестезія
100
9
Використання стоматологічного ретрактора
200

Висока якість не є ознакою високих витрат. У «Родинній Стоматології» одна з найдоступніших ціна на вініри в Києві. При цьому на матеріал розповсюджується 3 роки гарантії, за процедура виконується з використанням сучасного стоматологічного мікроскопа.

Професійні лікарі естетичної стоматології

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати наших спеціалістів

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле