Зубні вініри

Посміхайтесь частіше,
почувайтесь впевненіше,
живіть щасливіше

Зробимо Вашу посмішку такою, як Ви її собі уявляєте

Швидко. Естетично. Довговічно

0 +
встановлених вінірів
0 +
років досвіду
0
роки гарантії на матеріал
0
візити на повну установку
до 0
років до наступної заміни

Можна мріяти про чарівну посмішку роками, а можна почати носити її на собі вже за кілька тижнів. 

Не марнуйте час. Запишіться на встановлення вінірів зараз

Перша консультація
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт 

Використовуємо сучасні методи, матеріали і підходи.
Що це означає для наших пацієнтів?

0 %
швидко позбулися дискомфорту після процедури
0 %
стали впевненішими завдяки покращеній посмішці
0 %
відзначили, що результат перевершив очікування

Як відбувається встановлення вінірів?
Розповідає лікар-стоматолог Христич Ірина Сергіївна

Все, що варто знати про вініри перед встановленням

Як виглядають вініри наших пацієнтів

Після встановлення вінірів змінюється не тільки посмішка. Наші пацієнти відзначають, що цей крок позитивно вплинув на їхнє життя загалом. Вони стали частіше посміхатися, відчули більшу впевненість, розкрили справжніх себе. 

Вініри до 1 Вініри після 1
Вініри до 2 Вініри після 2
Вініри до 3 Вініри після 3

Вініри на зуби в «Родинній стоматології» — найвища якість

Досвід лікарів — від 10 років

Досвід лікарів, що проводять процедуру сотні разів означає, що для Вас вона пройде у максимально стислі терміни, безболісно і з потрібним результатом. 

Робота з використанням мікроскопа

Сучасне обладнання дозволяє провести цю нехірургічну процедуру з хірургічною точністю 

3D-моделювання

Ваша посмішка має бути саме такою, як Ви бажаєте. Використовуючи сучасні методи, ми змоделюємо потрібний результат. 

Прозорі ціни

З цінами на вініри й супутні процедури ви можете ознайомитись на нашому сайті. Точну вартість лікар розрахує під час вашого першого візиту в клініку, і вона залишиться незмінною до отримання вами результату. 

Високоякісні матеріали

Використовуємо матеріали, у якості яких впевнені на 100%. Надаємо гарантію від 3 років. 

Натуральний вигляд

Ніхто навіть не здогадається, що ви носите вініри! Вони будуть виглядати, як справжні зуби. 

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті — отримайте консультацію безкоштовно

Етапи встановлення вінірів

1

Огляд і фотофіксація

Під час першого візиту лікар проводить огляд і узгоджує з пацієнтом майбутній вигляд посмішки. На цьому ж етапі робиться фотопротокол. 

2

3D-моделювання зубного ряду

Залежно від побажання пацієнта можна зробити восковий зліпок або цифрову 3D модель для подальшого моделювання нової посмішки. 

3

Встановлення тимчасових вінірів

На основі 3D моделі створюються пластикові накладки, що імітують форму майбутніх вінірів. Це дозволить пацієнтові призвичаїтися до нового вигляду зубів і за потреби внести корективи. 

4

Підготовка зубів

Після остаточного узгодження вигляду майбутніх вінірів обточується емаль зуба приблизно до 0,6 мм. Для того, щоб цю роботу провести максимально точно, використовується мікроскоп. За побажанням пацієнта цю процедуру можна провести до встановлення тимчасових накладок. 

5

Виготовлення вінірів

Тонкий і творчий етап процесу, коли технік створює потрібну форму, колір, текстуру кожного окремого вініра. Потребує максимальної уваги, тому виконується від 10 до 20 днів залежно від кількості та складності виробів. 

6

Встановлення постійних вінірів

На завершальному етапі лікар знімає тимчасові накладки й встановлює постійні вініри. Процедура проводиться під анестезією, для склейки використовується спеціальна суміш зі стоматологічного цементу. 

Лікарі відповідають: популярні питання та відповіді про зубні вініри

Щоб максимально продовжити термін служби вінірів, потрібно дотримуватися певних рекомендацій.

  1. Радимо берегти ваші нові зуби від різкого перепаду температур: наприклад, не запивайте холодним напоєм гарячу їжу.
  2. Краще не гризіть насіння зубами, а очищайте його вручну.
  3. Не кусайте тверді льодяники.
  4. Уникайте ударів.
  5. Якщо ви займаєтеся «агресивним» спортом (наприклад, боксом), завжди закривайте зуби захисними капами.
  6. Замініть зубочистки на зубну нитку.
  7. Мінімум двічі на рік відвідуйте стоматолога.
  8. Якщо помітили, що ваші ясна кровоточать, одразу зверніться за допомогою до фахівця. Цей стан може негативно вплинути на якість фіксації вініра.

Усі ці рекомендації актуальні й для тих, хто вініри не носить. Тому цей догляд не вважається складним чи таким, що потребує великих зусиль.

Перед тим, як встановити вініри, лікар проводить обпилювання тонкого шару емалі — близько 0,6 мм. Це ніяк не впливає на функціональність зуба в майбутньому, оскільки захисні здатності емалі компенсуються захисними можливостями самих вінірів. Процедура сточування емалі проводиться під мікроскопом, обережно і максимально безпечно для пацієнта. 

Відповідь буде залежати від побажань пацієнта і поточної ситуації. Найчастіше встановлюють 10-12 вінірів на верхню щелепу — це і є видима зона посмішки. Для кардинальних змін у зовнішності вініри встановлюються на весь зубний ряд. Якщо потрібні мінімальні покращення, і вибраний колір не буде відрізнятись від природного, то можна досягти успіху, поставивши всього 4-6 вінірів. 

Ціна одного вініра стартує від 8000 грн. Кількість потрібних вінірів визначається залежно від того, скільки зубів потрапляють у зону посмішки, зазвичай це 10-12. Ціна вінірів на всі зуби і вартість супутніх процедур підготовки й моделювання буде розрахована вже на першій консультації. 

Ні. Сучасні вініри за всіма показниками відповідають характеристикам природних зубів. Це і колір, і розмір, і характер поверхні. До того ж, ми завжди рекомендуємо вибирати не надто білі відтінки, а такі, що природно поєднуються з кольором шкіри. Як це виглядатиме, ви можете побачити на фото наших робіт. 

Ні, за допомогою вінірів не можна виправити помітні порушення прикусу. Вони можуть скоригувати окремі недоліки у розташуванні одного зуба, але така конструкція не є заміною брекет-системи. Щоб визначити, чи буде достатньо вінірів саме для вашої ситуації, запишіться на консультацію до наших стоматологів. За попереднім записом через сайт це безкоштовно. 

Все залежить від того, наскільки відповідально пацієнт дотримується рекомендацій лікаря. Мінімально можна розраховувати на термін служби від 5 років. За позитивного розвитку подій вініри можуть прослужити і 10, і 20 років. 

Просто перестати носити вініри не можна. Ця процедура відбувається лише з метою заміни. 

Ці два вироби мають різне призначення. Коронки встановлюються для захисту запломбованого зуба від навантаження, а також для усунення інших фізіологічних недоліків зубів. Вініри ставлять для того, щоб досягти естетичного ефекту: отримати рівномірний колір, виправити форму зубів тощо. Під час встановлення коронки зуб обпилюється значно сильніше, в той час як встановлення вінірів потребує обточення лише половини міліметра емалі. У цілому, вініри мають вищу якість, термін служби, зовнішній вид та міцність. 

Оскільки вініри встановлюються на попередньо підготовлені зуби з використанням міцних клейових сумішей, то така ситуація малоймовірна. Частіше вініри відклеюються через травму чи різке навантаження. 

Для встановлення керамічних вінірів потрібно до трьох візитів. 

Ціна на вініри
Ціна/грн
1
Ціна вінірів стандарт (керамічні)
8000
2
Вартість вінірів преміум (керамічні)
12000
3
Первинна консультація
безкоштовно*
4
Консультація з плануванням лікування
350
5
Відтиск силіконовий
600
6
Цифровий 3D-шаблон
2000
7
Тимчасовий вінір
600
8
Анестезія
100
9
Використання стоматологічного ретрактора
200

Висока якість не є ознакою високих витрат. У «Родинній стоматології» одна з найдоступніших ціна на вініри в Києві. При цьому на матеріал розповсюджується 3 роки гарантії, за процедура виконується з використанням сучасного стоматологічного мікроскопа. 

Професійні лікарі естетичної стоматології

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле