м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Цирконієві коронки на зуби

Цирконієва коронка — це зубний протез, виготовлений із діоксиду цирконію. Це інноваційне рішення, яке поєднує в собі надійність, міцність і тривалий строк служби, актуальне для функціонального відновлення зубів і покращення естетики посмішки. У «Родинній Стоматології» ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити нашим пацієнтам доступ до новітніх технологій і найвищого рівня лікування.

Які переваги мають зубні коронки із цирконію?

Діоксид цирконію — природний мінерал, міцний і естетичний, застосовується в багатьох сферах медицини. Для потреб ортопедичної стоматології використовується більше десятиріччя. Зубні коронки із цирконію відрізняються відмінною якістю і мають низку переваг.

 • Міцність і надійність. Цирконієві коронки стійкі до пошкоджень, у тому числі до сколів і подряпин, витримують значні жувальні навантаження, що робить їх ідеальним вибором для відновлення зубів. За умови дотримання правил догляду, вони радуватимуть вас багато років.
 • Естетика і природність. За рівнем прозорості емалі практично не відрізняються від звичайних зубів. Ваша посмішка завжди виглядатиме бездоганно.
 • Універсальність. Матеріал підходить для виготовлення коронок як для одного зуба, так і для конструювання мостоподібних протезів (коли поєднують кілька коронок між собою для відновлення всього зубного ряду). Їх можна встановлювати на передні й жувальні зуби, а також на імпланти.
 • Біологічна сумісність. Цирконій вважається абсолютно безпечним матеріалом, не спричиняє алергічних реакцій і подразнень ясен.
 • Зручність. Зубні коронки із цирконію легкі, що особливо важливо під час протезування всієї щелепи. Їхня поверхня має високу стійкість до утворення нальоту і плям, тому догляд не завдає пацієнтам зайвого клопоту.
 • Точність і простота виготовлення. Матеріал добре піддається обробці, з нього можна зробити конструкцію будь-якої складності, забезпечуючи ідеальне прилягання коронки до зуба. Завдяки повністю автоматичному принципу виготовлення за технологією CAD/CAM, готовий виріб повністю відповідатиме зліпку.
 • Менший обсяг підготовчих процедур. Перед встановленням цирконієвих коронок зазвичай не потрібно значно сточувати зуби й видаляти пульпу, що дає змогу зберегти більше природної тканини.

Поверніть собі посмішку якомога раніше! Запишіться зараз

Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно 

*за умови оформлення заявки через сайт

Коли варто встановлювати цирконієві коронки?

Загалом зубні коронки із цирконію — це оптимальний вибір для пацієнтів, які шукають ефективне, естетичне й довговічне рішення для відновлення посмішки. Вони рекомендовані у випадках патологічного стирання зубів, підходять пацієнтам із рихлими яснами, алергією на метал. Крім того, є інші показання для застосування коронок із діоксиду цирконію.

 1. Пошкодження зуба. У разі значного карієсу, тріщин або інших пошкоджень зуба, коли лікування неможливе або недоцільне, цирконієві коронки можуть забезпечити ефективне відновлення міцності і структури зуба.
 2. Втрата зуба. Після видалення нерва, втрати одного або декількох зубів через травму або інші причини, встановлення цирконієвих коронок дає змогу повернути повну функціональність.
 3. Корекція. Зубні коронки із цирконію актуальні для виправлення неправильної форми або розміру зубів, відновлення природного кольору емалі, що покращує загальний вигляд посмішки.
 4. Оновлення реставрації. У випадках, коли наявні зубні протези з інших матеріалів втратили міцність або їхній естетичний вигляд погіршився, цирконієві коронки можуть стати оптимальною заміною.
 5. Зміцнення рухомих зубів. Іноді цирконієві коронки можуть використовуватися в процесі шинування рухомих зубів при пародонтозі й пародонтиті, що сприяє кращій фіксації та допомагає уникнути подальшого руйнування тканин.

Процес виготовлення і встановлення коронки з діоксиду цирконію

Зазвичай для відновлення посмішки з допомогою коронок із діоксиду цирконію знадобиться кілька візитів до лікаря. У «Родинній Стоматології» ми дбаємо про те, щоб кожен етап лікування був максимально комфортним для наших пацієнтів. 

Консультація і планування

Перший крок у виготовленні коронки із цирконію — це консультація лікаря. Стоматолог проводить огляд ротової порожнини, перевіряє стан зубів, які потребують відновлення. За потреби проводиться лікування карієсу і хвороб ясен, виконується професійна гігієна. Зважаючи на індивідуальні особливості пацієнта, фахівець розробляє план протезування, повідомляє пацієнту ціну на цирконієві коронки. 

Отримання зліпків

Під анестезією лікар обточує зуби, формує місце для майбутньої конструкції. Для виготовлення коронки із цирконію необхідно спочатку одержати точні діагностичні моделі. З допомогою методики лазерного сканування, яка забезпечує максимальну точність і деталізацію, стоматологічні відбитки перетворюються на цифровий формат, що є основою для подальшого моделювання і виготовлення ортопедичних конструкцій. 

Моделювання

З використанням спеціального програмного забезпечення, лікар-стоматолог моделює коронку із цирконію, враховуючи всі необхідні параметри: форму, розміри, анатомічні деталі й естетичні вимоги.

Виготовлення коронки

Готова 3D модель завантажується в блок керування фрезерного верстата. Далі зі спеціальних заготовок із діоксиду цирконію виготовляється коронка із заданими параметрами. Наступний етап — процес синтеризації — спікання в спеціальній печі, а також нанесення шарів фарфору й барвника.

Перевірка і встановлення

Після виготовлення коронки вона перевіряється лікарем на точність прилягання й естетичні показники. Якщо потрібно, проводиться додаткова корекція. Після підтвердження якості, стоматолог наносить спеціальний засіб на внутрішню поверхню коронки й акуратно встановлює її на підготовлений зуб, дбаючи про правильне прилягання. 

Налаштування і фінальне полірування

Після встановлення коронки лікар проводить налаштування, щоб забезпечити правильний прикус і комфорт для пацієнта. Після цього коронка із цирконію піддається фінальному поліруванню для досягнення максимальної гладкості і блиску. 

Як відбувається встановлення цирконієвих коронок?
Розповідає головний лікар клініки Ніколенко Тарас Васильович

Догляд за цирконієвими коронками

Оскільки коронки з діоксиду цирконію не змінюють відтінок і інші характеристики в процесі експлуатації, процедури практично не відрізняються від догляду за природними зубами.

 • Ретельна гігієна порожнини рота. Використовуйте м’яку зубну щітку й нитку для чищення зубних коронок із цирконію від залишків їжі й нальоту двічі на день. Якщо після їди немає можливості обробити ротову порожнину іригатором і ретельно очистити міжзубні проміжки, рекомендовано прополоскати рот водою.
 • Уникайте надмірного навантаження. Висока міцність матеріалу дає змогу вживати продукти без будь-яких обмежень. Проте намагатися розкусити шкарлупу горіхів, лід, льодяники з допомогою протезів не варто.
 • Регулярні візити до стоматолога. Відвідуйте лікаря 1–2 рази на рік. Це допоможе вчасно виявляти будь-які проблеми й уникнути їхнього подальшого розвитку. 

Встановлення цирконієвих коронок у Києві в «Родинній Стоматології»

У «Родинній Стоматології» завжди панує затишок, отже, ви зможете почуватися максимально спокійно й комфортно під час встановлення цирконієвих коронок. Крім того, є ще кілька причин звернутися саме до нас.

 • За більш як 13 років ми допомогли відновити посмішку 17 000 пацієнтів.
 • Хірурги-імплантологи з 10-річним досвідом гарантують надійність і ефективність лікування.
 • Застосовуємо передові технології та матеріали. Виконуємо протезування, дотримуючись усіх протоколів і вимог, тому ви можете бути впевнені в якості протезування.
 • Дбаємо про чистоту і стерильність у кабінетах, дотримуємося найвищих стандартів гігієни.
 • Ціна на цирконієві коронки в нас завжди вигідна. Ви можете розраховувати на лікування без прихованих витрат і додаткових платежів.
 • Співпрацюємо більш ніж з 15 страховими компаніями, тому наші послуги доступні для широкого кола клієнтів.

Вибирайте якісне протезування у «Родинній Стоматології»! Дізнайтеся вартість цирконієвої коронки, терміни й умови встановлення під час безоплатної консультації у нашій клініці!

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Запишіться через форму на сайті –
отримайте розгорнуту консультацію безкоштовно

Професійний лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Корисна інформація

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле