Лікування карієсу

Лікування карієсу — невід’ємний процес догляду за здоров’ям дитячих зубів, який надзвичайно важливо проводити вчасно на початкових етапах розвитку захворювання. До виникнення неприємних ускладнень.

На жаль, статистика демонструє доволі невтішні дані — поширення карієсу зубів у дітей сягає 80–90%.

При цьому серед батьків часто побутує думка, що лікувати карієс молочних зубів не обов’язково, адже ті зміняться постійними.

На жаль, цей поширений стереотип нерідко призводить до серйозних проблем із здоров’ям ротової порожнини дитини та ускладнення росту постійних зубів.

Чому важливо вчасно лікувати карієс у дітей:

1 Стрімкий розвиток захворювання

Карієс на дитячих зубах прогресує набагато швидше. Оскільки дитячі зубки мають слабший рівень мінералізації емалі та широкі кореневі канали, розвиток карієсу від етапу плями до ураження пульпи проходить за короткий термін.

2 Може призвести до передчасного видалення

Якщо карієс не лікувати вчасно, враховуючи його стрімкий розвиток на дитячих зубках, може настати момент, коли лікування вже не буде доцільним. Тож, в таких випадках, уражений зуб потрібно видаляти. В довготривалій перспективі передчасне видалення може призвести до порушення формування зубного ряду. Адже сусідні зубки “прагнутимуть” зайняти порожнє місце, що може призвести до неправильного прикусу.

3 Біль та дискомфорт для дитини

Каріозне ураження, що розвинулося вглиб дентину і досягло пульпи викликає дискомфорт для дитини, через що малеча може капризувати та відмовлятися від їжі. Проте, наступний етап може настати дуже стрімко, коли інфекція охопить корінь зуба та навколозубну тканину (періодонт). Це серйозне ускладнення, яке доставляє дитині інтенсивний нападоподібний біль, що може віддавати у вухо чи скроню, та потребує комплексного терапевтичного лікування.

4 Множинне ураження зубів

Часто у дітей утворюється кілька каріозних порожнин або руйнування водночас торкається відразу декількох зубів. Якщо вчасно виявити проблему, можна обмежитися процедурою фторування зубів, що зміцнить емаль та зупинить карієс. Каріозні дірочки вже потребують класичного лікування. Проте, з нашими досвідченими дитячими лікарями і це проходить в абсолютно спокійній для дитини атмосфері та без стресу чи болю.

5 Ураження майбутніх постійних зубів

Зачатки постійних та молочних зубів знаходяться в одній лунці. Відділяє їх тонка кісткова перегородка, яка, на жаль, не може захистити постійний зуб від ураження. Після проникнення інфекції в ясна може порушитися розвиток постійного зуба. В результаті такі зуби матимуть дефекти та навіть можуть не вирости взагалі.

6 Може провокувати захворювання ЛОР-органів та ШКТ

Всі процеси в нашому організмі взаємопов’язані. Стоматологічні захворювання також впливають на інші життєво важливі органи дитини. Через дискомфорт та біль дитина може відмовлятися від їжі, погано пережовувати продукти, що може призвести до порушень з боку шлунково-кишкового тракту. Також потрібно пам’ятати, що карієс — це поширення патогенних бактерій, які знижують імунітет ротової порожнини та підвищують ризик розвитку бактеріальних та вірусних інфекцій.

Лікування дитячого карієсу в “Родинній стоматології”:

Надійні, сучасні та безпечні методи лікування, матеріали та пломбувальні склади

Безкоштовна консультація та огляд-знайомство, щоб дитина не стресувала надалі

Досвідчені та привітні дитячі лікарі, які завжди налагодять контакт із малечею

Наші юні пацієнти стають постійними, бо між нами завжди виникає довіра та приязні відносини

Лікуємо карієс без болю та страху

1 Лікування на початковому етапі захворювання (стадія плями)

Виявити карієс на початковому етапі — єдина можливість уникнути терапевтичного лікування. Якщо немає каріозної порожнини, ми проведемо фторування емалі. Ця процедура зміцнить та відновить зубну емаль та зупинить каріозний процес. Саме тому ми рекомендуємо відвідувати стоматолога кожні три місяці для профілактичного огляду. Щоб вчасно виявити захворювання та попередити його розвиток та ускладнення. Більш детально ознайомитися із фторуванням зубів Ви можете за посиланням.

Будь-яке стоматологічне захворювання на початковій стадії вилікувати набагато легше і швидше, ніж коли вже з’являться ускладнення.
Тож, будь ласка, не нехтуйте регулярними оглядами, профілактикою карієсу та професійною гігієною.

2 Лікування середнього та глибокого карієсу

Лікар повинен знеболити маленькому пацієнтові ділянку перед тим, як приступити до лікування карієсу у дитини. Уражені тканини видаляти необхідно з перервами, як бормашиною, так і ручними інструментами.

Матеріали для пломб найчастіше використовують ті, які можна застосувати за один раз, це скорочує час усієї процедури і не перевтомлює дитину.

Ви довіряєте нам найцінніше — здоров’я Вашої дитини. Тож, ми завжди зробимо все можливе, щоб цю довіру виправдати повністю. Це стосується і самого процесу лікування, і психологічного аспекту. Щоб дитині було морально комфортно під час відвідування клініки, стоматологічних маніпуляцій. Та щоб у майбутньому батьки не мали проблем із відвідуванням стоматолога через травматичний досвід.

Не чекайте коли дитина відчує біль. Запишіться на безкоштовний огляд та консультацію до дитячого стоматолога в “Родинній стоматології”. Ми швидко вилікуємо зуби без сліз та страху.

Головний лікар клініки “Родинна стоматологія” Николенко Тарас Васильович про переваги імплантації зубів

Стерильність – запорука вашої безпеки

Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо: 

Автоклав MELAG для дезінфекції інструментів

Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми. 

Розчин ID 212 Forte для дезінфекції інструментів

Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо). 

Розчин Bacillol AF для обробки поверхонь

Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт. 

Sterillium Classic Pure для дезінфекції рук

Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії. 

Що про нас говорять клієнти

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена

Професійні дитячі лікарі-стоматологи

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Сертифікати, що підтверджують професіоналізм

Показати більше
Імплантація зубів поверне вам гарну усмішку та впевненість у собі!

Лікарі, які проводять цю процедуру

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле

Корисна інформація

Дамо відповідь на кожне ваше питання

Зателефонуйте чи залиште запит на
консультацію –
ми надамо всю необхідну інформацію 

Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Безкоштовна консультація
* Обов'язкове поле
Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле