м. Святошин, бул. Академика Вернадского, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

О нас

Добро пожаловать!

Приглашаем Вас на бесплатную консультацию, во время которой врачи клиники проведут полноценный осмотр, представят квалифицированную консультацию и составят индивидуальный план лечения.

О клинике "Родинна Стоматологія"

Ваша доброжелательная, профессиональная и доступная стоматологическая клиника в Киеве для всей семьи, где лечение проходит без боли и стресса. В нашей команде опытные профессионалы различной специализации, а для диагностики мы используем самые современные методы и технологии.

Итак, мы всегда найдем лучшее решение лечения и профилактики зубов как для самых маленьких наших пациентов, так и для взрослых.

Также мы работаем над тем, чтобы каждое ваше посещение нашей клиники было приятным. И всегда находим индивидуальный подход к каждому пациенту, чтобы сделать лечение максимально эффективным и комфортным. 

Почему выбирают нас

13+

Лет безупречного сервиса и инноваций

17 000+

Здоровых улыбок наших клиентов

10+

Квалифицированных врачей-стоматологов

15+

Cтраховых компаний, с которыми сотрудничаем

Наши услуги

Что о нас говорят клиенты

Олена Сарапій
Олена Сарапій
30/10/2023
Вирішила відбілити зуби і звернулась у Родинну Стоматологію. Хочу сказати, що мене приємно вразила чистота і стерильність у цій клініці, адже для мене це важливо. Ціни на відбілювання дуже адекватні. Процес відбілювання пройшов безболісно і жодного дискомфорту я не відчула. Лікар Христич І.С. була - професіонал і дуже уважна . Результат відчутний - я задоволена!
Miss Mystery
Miss Mystery
14/09/2023
Приходила в Родинну стоматологію на відбілювання зубів, задоволена роботою лікаря Христич Ірини Сергіївни і результатом процедури. У клініці чисто, стерильно, охайно і привітний персонал + ціни досить лояльні.
Олексій
Олексій
12/09/2023
Користуюсь послугами цієї стоматології вже не вперше і кожен раз все проводиться на вищому рівні. Лікар справжній професіонал. Все швидко зробив, підібрав пломбу і я знову радію життю. Єдине, що не можливо записатися “день в день”  - треба планувати візит заздалегідь.
Alexandra
Alexandra
06/09/2023
Гарна клініка із нормальними цінами та толковимм стоматологами. Перше, що сподобалося - безкоштовна консультація. Після ретельного огляду, лікар розповів про необхідність лікування і відповів на абсолютно всі мої питання. Лікар був дуже уважним  і все пройшло добре. Тепер буду звертатись тільки у Родинну стоматологію )
Анна Козубова
Анна Козубова
04/09/2023
Хочу подякувати лікарям стоматологам клініки "Родинна стоматологія" за те, що допомогли мені із моєю проблемою. Мені врятували зуб у повному сенсі цього слова! Я обійшла декілька стоматологій і всюди говорили, що треба виривати, а тут роздивившись знімки та оглянувши, мені сказали, що ще можна вилікувати мій зуб. Моїй радості не було меж! І дійсно, після лікування, все чудово. Я щиро вдячна за Ваш професіоналізм і дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Дрон Мазяр
Дрон Мазяр
28/08/2023
Чудовий заклад для лікування. Та з гарним привітним персоналом. Уміння працювати у своїй сфері.
Микола Стефурак
Микола Стефурак
28/08/2023
Відвідали стоматолога,все дуже сподобалося. Рекомендую всім
Анжела Білошевська
Анжела Білошевська
15/08/2023
Чудова клініка,пломбувала зуб тут ,сподобався лікар, зробив усе швидко ,результатом задоволена
Бесплатная консультация
*Обязательное поле
Записаться на прием
* Обязательное поле
Перезвонить мне
* Обязательное поле