slide-2

Отбеливание технологией Magic Smile (USA) – всего 2999 грн.

На 5-10 тонов белее — за одну процедуру.

Акционное предложение

2999 грн.
4000 грн.

Действует

до 31.08.2024

slide-3

Высококачественный имплант Nobel Biocare (Швейцария) с установкой

Надежный и современный метод восстановления зубного ряда

Акционное предложение

18999 грн.
24300 грн.

Действует

до 31.08.2024

Стоматологическая клиника «Родинна Стоматологія»

0 +
Лет безупречного сервиса и инноваций
0 +
Здоровых улыбок наших пациентов
0 +
Квалифицированных врачей-стоматологов
0 +
Страховых компаний, с которыми мы сотрудничаем

Популярные услуги

Мы заботимся о здоровье и красивой улыбке наших пациентов, применяя лучшие достижения современной стоматологии для эффективного и безопасного лечения зубов

Тысячи здоровых
улыбок…
Взрослых и детских…
Именно такие ваши
улыбки и есть нашей
главной миссией. 

Стоматологические услуги по страховке

Есть страховой полис?

Уже более 13 лет наша клиника плодотворно сотрудничает со всеми ведущими страховыми компаниями Украины.

Если у вас есть вопросы касательно процедуры предоставления услуг по вашему страховому полису, позвоните нам или оставьте запрос на консультацию — мы предоставим всю необходимую информацию.

Бесплатная консультация
* Обязательное поле

Полезная информация

Бесплатная консультация
*Обязательное поле

Что о нас говорят клиенты

Юля Афонина
Юля Афонина
23/04/2024
Після курсу лікування у Максима Костянтиновича , мої зуби виглядають здоровими та красивими. Я вдячна за його дбайливе ставлення та високий рівень майстерності
Валерія Перевала
Валерія Перевала
22/04/2024
Дякую Сергію Юрійовичу Шагаліну за його професіоналізм і увагу до деталей під час встановлення моїх брекетів. Результат перевершив усі мої очікування. Відмінний спеціаліст, якого я з радістю рекомендую всім, хто розглядає можливість встановлення брекетів.
pvlnk. i
pvlnk. i
19/04/2024
Відмінна клініка з дружнім персоналом та сучасним обладнанням. Я відчувала себе в безпеці та комфорті протягом усього візиту. Вражена рівнем гігієни та увагою до деталей. Мої вітання команді за високу якість послуг!
victoriakrvv
victoriakrvv
15/04/2024
Неймовірно задоволена послугами цієї стоматології! Всі етапи лікування були пояснені зрозумілою мовою, що заспокоїло мене перед процедурою. Результат перевершив усі мої очікування. Дякую за вашу роботу та турботу!
Настя Олексюк
Настя Олексюк
02/04/2024
Маю багато сумнівного досвіду з іншими стоматологіями, тут, на щастя, знайшов своїх лікарів і є пацієнтом Родинної вже багато років. Приємно, що немає плинності кадрів і можна щоразу записуватися до свого лікаря, а не обирати нового. Наразі лише позитивні враження і дуже комфортне лікування.
Татьяна Холод
Татьяна Холод
30/03/2024
Хочу подякувати Родинній Стоматології за комфортні прийоми та підтримку здоров’я моїх зубів. Так як зараз перебуваю за кордоном, намагаюся потрапити на профілактичний огляд майже в кожен приїзд. Ціную ваш досвід і вдячна за те, що навчили як доглядати за зубами та попереджати каріес та інші захворювання.
Дмитрий
Дмитрий
30/03/2024
Серйозно ставимося до здоров’я зубів і привчаємо до цього дітей змалку. Вже кілька років спостерігаємося і лікуємося в Родинній Стоматології. Враження лише позитивні. Можливо не для всіх буде зручна локація, але раз на півроку - не проблема приїхати на профілактичний прийом. Регулярно робимо професійну чистку, процедура проходить дуже комфортно. Повністю задоволені!
Анна Масалитина
Анна Масалитина
13/03/2024
Робила відбілювання Magic Smile, вдячна лікарю за таку детальну консультацію та рекомендації до та після процедури. Результат навіть кращий, ніж я очікувала. Якщо ще й дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, збережеться надовго.
Tamara Lachowicz
Tamara Lachowicz
12/03/2024
Зверталася по страховій з гострим болем, зуб полікували, зі страховою всі питання вирішили самостійно. Загалом все пройшло добре, персонал привітний, клініка добре обладнана, за необхідності звертатимусь ще.
Roman Kutsak
Roman Kutsak
11/03/2024
Вирішив написати відгук лише після того як пройду все лікування, вчора зняли брекети, встановили ретейнер, не можу перестати посміхатися, дуже задоволений!! Не бійтесь ставити брекети в дорослому віці!

Родинна Стоматологія

Адрес 

бул. Академика Вернадского, 4
м. Святошино 

Режим работы 

Пн-Пт 09:00 — 19:00, Сб 10:00 — 17:00

Телефоны 

Записаться на прием
* Обязательное поле
Перезвонить мне
* Обязательное поле