м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Методи лікування карієсу: нові перспективи для здоров’я

Карієс є одним з найпоширеніших захворювань порожнини рота, яке впливає на мільйони людей по всьому світу. Це хронічне захворювання, що прогресує з часом, може призвести до втрати зубів і негативно вплинути на загальне здоров’я організму. Однак сучасна стоматологія пропонує ряд інноваційних методів лікування карієсу, які забезпечують ефективне та безболісне відновлення здоров’я зубів.

– Консервативне лікування карієсу: Класичні методи лікування карієсу, такі як буріння та пломбування, втратили свою популярність через інвазивність та дискомфорт для пацієнтів. Сучасна стоматологія пропонує консервативні методи, що дозволяють зберегти максимальну кількість здорової зубної тканини. Одним з таких методів є карієсотерапія, яка полягає в застосуванні спеціальних препаратів для зупинки поширення карієсу та стимуляції регенерації зубної емалі.

– Лазерна терапія: Лазерна технологія в стоматології стає все більш популярною. Лазер може використовуватися для видалення каріозних тканин без застосування бури. Цей метод безболісний, менш інвазивний і дає можливість зберегти здорову зубну тканину. Крім того, лазер сприяє стимуляції регенерації зубної емалі, що сприяє швидшому одужанню.

– Композитні пломби: Традиційні амальгамові пломби поступово витісняються композитними пломбами. Композитні матеріали мають кольорову гаму, яка набагато більш природно виглядає на зубах. Вони також мають високу міцність та довговічність. Композитні пломби можуть бути застосовані не тільки для відновлення каріозних дефектів, але й для естетичного корекції форми та кольору зубів.

– Профілактика карієсу: Уникнення розвитку карієсу – найкращий підхід до збереження орального здоров’я. Сучасні стоматологи акцентують увагу на профілактичних заходах, таких як регулярні візити до стоматолога, правильне чищення зубів, застосування зубних ниток та міжзубних щіток. Крім того, застосування фториду, який зміцнює емаль, може допомогти запобігти появі карієсу.

Сучасні методи лікування карієсу відкривають нові перспективи для пацієнтів з проблемами орального здоров’я. Консервативні підходи, лазерна терапія, композитні пломби та акцент на профілактику дозволяють забезпечити ефективне та безболісне лікування, зберігаючи при цьому найбільшу кількість здорових зубів. Важливо пам’ятати, що профілактика залишається найкращим засобом попередження карієсу і збереження орального здоров’я у довгостроковій перспективі. Регулярні візити до стоматолога і дотримання рекомендацій з домашнього догляду за зубами є ключем до здорового та привабливого посмішки.

Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле