м. Святошин, бул. Академіка Вернадського, 4
Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00

Кращі сучасні методи лікування зубів

Зубна гігієна та лікування зубів є невід’ємною частиною нашого загального здоров’я. На щастя, сучасна стоматологія пропонує широкий спектр методів і технологій для покращення стану зубів і ясен. У цій статті ми розглянемо деякі з найефективніших методів лікування зубів, які застосовуються в сучасній стоматології.

Білильне відбілювання зубів: Білильне відбілювання зубів є популярним методом для покращення зовнішнього вигляду посмішки. Цей процес включає в себе використання спеціальних гелів або пасти, які містять перекис водню. Застосування перекису водню допомагає видалити плями та відновити природний білий колір зубів. Імплантація зубів: Імплантація зубів – це процедура, яка використовується для заміни втрачених зубів. Під час цієї процедури стоматолог встановлює штучний корінь зуба, зазвичай зроблений з титану, в кістку щелепи. Потім на цей корінь кріпиться коронка, що створює натуральний вигляд зуба. Імплантація зубів надає довготривалу та естетично задовільну альтернативу втраченим зубам.

Керамічні вініри: Керамічні вініри – це тонкі керамічні оболонки, які прикріплюються до передньої поверхні зубів. Вони використовуються для виправлення незадовільного кольору, форми або положення зубів. Керамічні вініри надають природний вигляд та довготривалі результати, і вони стали популярним вибором для тих, хто бажає мати привабливу посмішку. Лазерна стоматологія: Лазерна технологія знайшла широке застосування в сучасній стоматології. Лазери можуть використовуватися для лікування карієсу, видалення плям та вибілювання зубів, лікування ясен та видалення пухирців. Вони забезпечують швидкий, безболісний та точний результат, а також скорочують час відновлення. Інвізібл-ретейнери: Інвізібл-ретейнери, такі як набори виробництва компанії Invisalign, є сучасним методом корекції положення зубів без використання традиційних брекетів. Ці прозорі пластикові ретейнери надають комфорт та невидимість під час носіння, дозволяючи пацієнтам виправити недоліки у положенні зубів і досягти бажаного вигляду посмішки.Сучасні методи лікування зубів пропонують безліч варіантів для поліпшення як здоров’я зубів, так і їх зовнішнього вигляду. Вибір підходящого методу залежить від конкретних потреб і бажань пацієнта, а також рекомендацій стоматолога. Важливо пам’ятати, що регулярний візит до стоматолога і дотримання правильної гігієни зубів є основою для збереження здорових і привабливих посмішок на довгі роки.

Передзвоніть мені
* Обов'язкове поле