Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 17:00
Аугментація кістки — це процедура заміщення або відновлення кісткової тканини щелепи на тому місці, де раніше був зуб. Найчастіше операція необхідна перед імплантацією зубів. Якщо ви мрієте про красиву й здорову посмішку, але цьому перешкоджає недостатній об’єм тканини, звертайтеся в «Родинну Стоматологію»!
Штучна кістка в стоматології допомагає усунути наслідки атрофії твердих тканин верхньої або нижньої щелепи. Руйнування кісткової тканини може призвести до погіршення жувальної функції, різноманітних дефектів мовлення, порушень роботи шлунково-кишкового тракту. Зовні це може проявлятися у викривленні прикусу, деформації форми обличчя, асиметрії щелеп тощо. Зазвичай нестача кісткової тканини особливо помітна на верхній щелепі, тому що там кістка більш пориста, ніж на нижній.
У стоматологічній практиці є ситуації, коли відновлення або збільшення об’єму кістки критично важливе.
Важливо зазначити, що відновлення зубної кістки може знадобитися також в інших випадках, коли руйнування було спричинено хронічним запальним процесом, віковими або гормональними змінами, деякими системними захворюваннями. Іноді нарощення щелепної кістки може бути необхідним для корекції вроджених аномалій, що негативно впливають на здоров’я зубів і всього організму.
Операція виконується тільки за рекомендацією стоматолога. Ви можете проконсультуватися з фахівцями «Родинної Стоматології» щодо доцільності нарощування кісткової тканини у вашому конкретному випадку.
Аугментація кістки — складна процедура хірургічної стоматології, яка забезпечує:
Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг з лікування та профілактики зубів, щоб посмішка кожного члена вашої родини була завжди світлою та здоровою
Ваша впевненість і привабливість завдяки білосніжній посмішці. Безпечно. Ефективно.
Зробимо вашу посмішку бездоганною. Безболісно. Швидко. Естетично. Довговічно.
Спосіб хірургічного втручання визначає лікар, але маніпуляції проводяться лише після ознайомлення пацієнта перебігом операції та його згоди на процедуру.
Необхідно зазначити, що відбір методу кісткової пластики залежить від багатьох факторів, зокрема, від стану здоров’я пацієнта, обсягу втрати кістки, індивідуальних потреб тощо.
Консультація + план лікування
350 грн безкоштовно
*за умови оформлення заявки через сайт
Операція з нарощування кісткової тканини має кілька етапів.
Госпіталізація після операції не потрібна, пацієнт може вирушати додому. Відразу після процедури можливий набряк м’яких тканин і локальні гематоми. Це природна реакція на хірургічне втручання, яка зникає через кілька днів.
Успіх нарощення кістки зуба певною мірою залежить від виконання низки рекомендацій після операції.
Дотримання цих порад сприятиме швидкому й успішному відновленню після процедури нарощування кістки зуба й зменшить ризик розвитку ускладнень. Якщо виникають будь-які питання, звертайтеся до стоматолога для додаткової консультації та підтримки.
Пам’ятайте, що вибираючи «Родинну Стоматологію», ви отримаєте не лише якісне лікування, але й турботу й підтримку на етапі відновлення, щоб ваше одужання пройшло якнайшвидше. Запишіться на консультацію до стоматолога!
Будьте впевнені, у нас завжди чисто і стерильно, а значить – безпечно для вас. Для стерилізації ми використовуємо:
Стерилізація інструментів насиченою парою за температури 134 °C гарантує пацієнтам і персоналу надійний захист від інфекцій. Під дією тиску, тепла та випромінювання зникають усі патогенні мікроорганізми навіть на пустотілих інструментах складної форми.
Високоефективний концентрат, що не містить у складі альдегіду. Використовується для очищення та дезінфекції стоматологічних інструментів (щипців, пінцетів, зондів, дзеркал тощо).
Засіб миттєво дезінфікує поверхні, до яких торкається лікар і пацієнт.
Швидкодіючий засіб для дезінфекції шкіри рук із широким спектром дії.
Чи можливе встановлення вінірів на криві зуби?
Що таке альвеоліт після видалення зуба: симптоми та лікування
Як зрозуміти, що росте зуб мудрості: головні симптоми
Як зняти набряк щоки від зуба в домашніх умовах
Скільки часу займає імплантація зубів
З якого віку ставлять брекети дітям
Що таке резекція кореня зуба: покази та рекомендації
Що таке пришийковий карієс: стадії та лікування
Цирконієві коронки або металокераміка: що краще вибрати
Як зняти зубний камінь в домашніх умовах
Коли випадають молочні зуби у дітей
Чому болить зуб після пломбування
Що таке флюс зуба та як його можна вилікувати
Карієс молочних та постійних зубів у дітей
Можливі наслідки імплантації зубів
Як заспокоїти зубний біль в домашніх умовах
Скільки часу потрібно носити брекети
Можливі ускладнення після видалення зуба мудрості та їх профілактика
Чи боляче ставити зубні імпланти
Чому кровоточать ясна: причини та методи лікування
Що таке правильний прикус зубів та яким він має бути
Для чого потрібно лікувати молочні зуби
© 2024 Родинна Стоматологія